Casta Erekce

Pest Control: Tipy, Které Vám Pomohou

Když máte škůdců ve vaší domácnosti, to může být velmi nepříjemné. Mnoho lidí neví, co dělat, až se házet své ruce do vzduchu a zavolal pest control center. No, to je taky možnost, ale existuje spousta různých strategií můžete připravit na vlastní pěst.

K odstranění škůdců problémy doma, vakuové každý koberec ve vaší domácnosti. Vysávání vám umožní vysát chyby, stejně jako drobky, které se přitahují. Byste měli hodit tašku později.

Zeptejte se svého hubitele používat nejefektivnější metody první. Mnoho exterminators předpokládat, že si raději dát méně účinné metody vyzkoušet jako první, aby se ušetřit peníze, ale oni velmi zřídka práce. Můžete stejně dobře používat nejefektivnější metody tak, že je hotovo.

Ujistěte se, že váš dům je uzavřené za všech okolností tak, aby chyby z venku nemůže dostat. Můžete umístit gumovou bariéru pod rohožku, což je společný vchod chyby z venku. To pomůže k utěsnění váš dům tak, že hmyz nemůže přijít a narušit.

Snažte se omezit množství teplé prostředí, které máte ve vašem domě. Jít kolem různých místností ve vaší domácnosti, a pokusit se odhadnout teplotu, kde škůdci by chtěl žít v nejvíce. Pokud najdete místnost, která je příliš horká, pokuste se snížit celkovou teplotu.

Pokud máte problém se škůdci ve vaší domácnosti, podívejte se na vaše odpadky na vodítka, proč se to děje. Odpadky musí být v vzduchotěsné pytle a likvidovány na pravidelném základě. Udržujte své odpadky mimo váš domov, a ne uvnitř vaší kuchyně, aby snížit šance mít problém se škůdci.

Pokud je váš problém se škůdci je hlučný cvrčci, pak se vaše odpověď je stejně snadné jako lepicí páskou. Odříznout proužek a položte ji s lepicí stranou nahoru. Umístit na podlahu nebo na zem v blízkosti, kde jste slyšet cvrčky. To bude přitahovat je, a oni uvíznou na to.

Když dáte keřů kolem vašeho domu, dal je asi 12 centimetrů od vašeho domova na minimum. Mnoho druhů hmyzu nazývat tento kartáč domů. Uvedení kartáč blízkosti okna a jiné vstupní prostory zvýší šance na vás dostat škůdci.

Pokud máte hodně stromů nebo keřů kolem vašeho domu, prořezávat je. To je dobrý způsob, aby se zabránilo hmyzu a zvířat z pohybující se blíže k vám domů, protože nebudou schopni se sami dopravit. Zkuste prořezávat svou stromů alespoň jednou za několik měsíců, nebo když jsou stále příliš velké.

Máte hlodavců uvnitř vašeho domova? Musíte se podívat na vašeho domova exteriéru pro malé otvory, že zvířata mohou protáhnout. Vyplňte všechny trhliny, které najdete s drátěnky, nebo naplnit je s jedem. Můžete také zkusit repelenty s výrazným aroma, jako silný oleje.

Opustit postel chyby na profesionály. I když existuje mnoho do-it-yourself metody pro další škůdci ve vaší domácnosti, štěnice jsou nejlepší vymýtit profesionály. Je to proto, že jsou velmi vydatné chyby, které se mohou přežít mnoho podmínek a jsou nejlépe řešeny fumigace. Fumigace zaručuje, že obě chyby a jejich vejce jsou zabiti.

Vyhněte se použití myši a krysy jedy, pokud máte volný běh, domácí zvířata v domácnosti. Pokud vaše zvíře chytí hlodavec, který je nemocný nebo hračky s jedním, že je mrtvý, pak se jed může dostat požití. Také, budete chtít, aby se zabránilo to, pokud máte děti, nebo mladé děti kolem domu. Děti si mohou myslet, pelety, je cukroví.

Za žádných okolností byste měli tolerovat škůdce do vaší domácnosti. Pokud nechcete přijmout opatření okamžitě, bude situace ještě horší. Na škůdce zamořené doma ztratí svou hodnotu, škůdce poškodí domů a některé škůdce může skutečně přenášet onemocnění na domácí zvířata a v některých případech pro člověka.

Ujistěte se, že okapy a potrubí ve vaší domácnosti jsou uzavřené, pokud chcete, aby se zabránilo termity. To je akce, která budete chtít, aby se okamžitě jako termiti mohou narušit infrastrukturu vašeho domova a stát hodně peněz. Opravy okapů, aby snížit šance na termitů zamoření.

Ať už používáte pest control service je je na vás, ale nyní byste měli mít mnohem lepší představu o tom, jak byste se měli vypořádat s škůdci ve vaší domácnosti stejně. Nechceš chyby, usmívá se na vás, takže je lepší začít s plánem. Vyzkoušejte některé z těchto tipů dnes.