Chámovod

Nemusíte Najmout Tech Expert Pochopit Váš IPad. Pomocí Těchto Tipů!

Při použití iPad, můžete se cítit, jako když jste omezen z důvodu nedostatku znalostí. Měli byste pokračovat čtení tohoto článku, takže si můžete lépe pochopit, jak používat svůj iPad pro vaše další každodenní úkoly. Existuje aplikace pro všechno! Jen musíte vědět více informací o tom, jak používat svůj iPad.

Streaming, hraní her nebo hudby může způsobit, že životnost baterie se vybíjí rychleji. Jeden způsob, jak, aby se vám baterie vydrží déle, je upravte jas vaše obrazovka je. Můžete si vychutnat svůj iPad bez nutnosti, aby to bylo na nejjasnější nastavení.

Mějte přehled o celkové finanční prostředky, které můžete strávit na nákup aplikací pro iPad. Existuje mnoho, mnoho užitečných aplikací a je snadné jít přes palubu. Takže je důležité sledovat, co budete trávit.

Mějte své aplikace organizovány ve spolupráci s složku, funkce. Nejnovější verze systému iOS umožňuje uživatelům vytvářet složky. K tomu, klepněte a podržte ikonu aplikace, dokud se začne pohybovat nebo pohupovat. Potom přetáhněte aplikaci, dokud se vznáší nad další aplikace, které chcete ve stejné složce. Teď už jen stačí uvolnit. IPad automaticky vytvoří složku s oběma app ikony uvnitř.

Pokud nemáte ještě vlastní iPad, zvažte koupi zrekonstruovaný iPad od Apple online store. Koupi zrekonstruovaný iPad může ušetřit spoustu peněz. A co víc, většina z rekonstruovaných ipad, který Apple prodat přijde velkorysé záruky, a to může být těžké říct, že nejsou zcela nové.

Jste omylem spustit hlasitý aplikace? Pokud chcete ztlumit svůj iPad, stiskněte a podržte tlačítko hlasitosti dolů tlačítko na několik sekund. Pokud potřebujete ztlumit často, můžete nastavit zamykací tlačítko mute, taky.

Jedním z velkých věcí, o iPad je, že to vám umožní rychle zkontrolovat svůj e-mail. Pokud budete přijímat velké množství e-mailů po celý den, ve skutečnosti to může být vybití baterie. Zařízení je nakonfigurován tak, aby zkontrolovat nové zprávy často a automaticky. Místo nastavení vás upozorní na nové zprávy každých pár minut, jít do e-Mailu, Kontaktů a Kalendáře nastavení nastavit frekvenci kontroly pošty.

Ujistěte se, že nastavení vašeho prohlížeče automaticky vyplnit nastavení na vašem ipadu. Jít na Safari v menu Nastavení a vyberte automatické Vyplňování. Jakmile jste tam, můžete povolit Safari, aby se automaticky vyplnit formuláře pomocí kontaktních informací. Můžete také vybrat možnost automaticky pamatovat vaše přihlašovací Id a hesla pro webové stránky, které navštěvujete často.

Bohužel iPad nemá volné satelitní navigační funkce. Nicméně, mapa směr funkce funguje skvěle pro řízení, chůzi, a dokonce i autobus směr. Použít, jednoduše klepněte na “Návod”, který se nachází na levém horním rohu mapy app, a budete mít krok-za-krokem průvodce k vaší cílové destinaci.

Heslo chránit vaše zařízení. To může být skvělý způsob, jak udržet před zvědavýma očima daleko od vašich informací a vašeho ipadu. Heslo si můžete vzpomenout, a ujistěte se, že to není stejné heslo jako používáte všude jinde. Napište to dolů, takže můžete získat, pokud jste zapomněl.

Doufejme, že máte lepší pochopení toho, jak lépe používat váš iPad do starat o podnikání a zábavy. Pravděpodobně jste nevěděl, kolik informací jste si přečetli v tomto článku. To znamená, že tam je vždy více se učit, takže mějte, že získá více znalostí o tom, jak fungují vaše zařízení.