Chirurgické Zvětšení Údu

Chcete Být Obchodním Lídrem? Tohle Je Pro Vás

Už jste někdy se rozhodli přijmout vedoucí úlohu? Už jste byla přehlížena, když představitelé jsou vybráni? Pokud chcete, aby ostatní vidět jako vůdce, pak je třeba přijmout opatření, aby se naučit, jak se zaměřit na to, co je důležité. Pokračujte ve čtení některé užitečné tipy na to, jak rozvíjet své vůdčí schopnosti.

Chodit mluvit. Lídři neříkej, že jednu věc a dělat jinou. To je matoucí pro zaměstnance, a demotivující v mnoha ohledech. Místo toho žít tím, co říkáte. Sledovat a vést příkladem. Pak budete mít více než zaměstnanci, budete mít mistrů, kteří věří v vaše podnikání a vaše vedení.

Pozor na projekt tečení. To se může stát, když se váš projekt je oblast působnosti není zřetelně vymezen. Pokud máte kontrolu nad projektem, odolat pokušení přidat více cílů projektu, jak čas pokračuje. Pokud obdržíte externí tlak rozšířit svůj projekt, bránit celou svou silou. Vaši podřízení budou děkuji vám.

Pokud uděláte chybu, přiznejte to. Nic zabije důvěru pracovníci mají pro vás rychleji, než trvá na tom, že máš pravdu, když jsi očividně ne. Nicméně, pokud můžete přiznat, že jste špatně, budete získat respekt svých podřízených. Respekt těm kolem vás je nezbytně nutné.

Většinu času, být první v kanceláři a poslední. Není to jen o práci nejvíce hodin. Jde o to, aby vaši zaměstnanci vnímání pracovní morálku. Pokud uvidí, že jste tvrdě pracovat, oni věří ve vás jako vůdce více. A s tím přichází skutečné důvěry a rána produktivity.

To není efektivní, být lídrem, pokud nejste schopni nastavit dobrý příklad pro ostatní. Nemůžete sedět a rozdávat rozkazy a čeká lidi, aby následovat pak, pokud nemají k vám úctu. Nejlepší způsob, jak získat respekt, je pozitivním vzorem pro ostatní.

Stanovené cíle pro celé vaše podnikání. Lidé musí být motivováni, a cíle, dělat jen to. Nepoužívejte jen nastavit a zapomenout na to. Revidovat cíle na měsíční bázi, a aby každý člen týmu odpovědný za dosažení cíle.

Jako vůdce, je nutné, udržet optimistický postoj na pracovišti. Zobrazení nedostatek důvěry a vyjádření pochybnosti o vašem týmu je šance na úspěch není způsob, jak motivovat svůj tým. Nemůžete očekávat, že obdrží své nejlepší úsilí, pokud mají pocit, že jsou odsouzeny k nezdaru.

Vždy být upřímný, ale zůstávají druhu. Říct svůj tým, když oni dělají chyby, i když je nezletilý. To bude jen pomoci jim zlepšit v práci příště. Klíčem k udržení dobré morálky je, aby to v rozumný způsob. Ujistěte se, že tým ví, že jste se vždy snaží zlepšit jako tým.

Nacvičovat chování a postojů, které chcete zobrazit jako efektivní vůdce ve vaší mysli. Pokuste se vytvořit nejrealističtější vizi můžete. Až přijde čas, zaměřit se na uvedení chování je praktikována do akce. Tato metoda je často používán sportovci před velkou hospodářskou soutěž nebo závod.

Použijte své role jako vůdce, vytvořit skupinu věrných lidí, kteří jsou silní a mohou pracovat společně. Být otevřený mluvit s někým, kdo má otázku nebo problém. Pokud budete stavět svůj tým správně, nebudete muset mikro-řídit.

Usilovat o dokonalost. Vůbec vše pro “dost dobré.” Velké týmy se vždy snaží nastavit laťku trochu vyšší pokaždé. Jako dobrý vůdce, nastavit vysoké standardy pro sebe, a ujistěte se, existují způsoby, jak je měřit. Vím, že to, co standard je a držet jiné odpovědnosti. Ne jen hodnotit svůj pokrok, ale zkuste hledání perspektiv, z těch dalších organizací, které vás inspirují. Učit se z jejich zkušeností a zkuste najít způsoby, aby se jim pracovat pro svůj tým.

Delegát, povinnosti, kdykoli je to možné. Ukazuje důvěru ve své zaměstnance, dává jim důvěru v jejich vlastní schopnosti. To bude také inspirovat důvěru ve své schopnosti vést. Špehování svých zaměstnanců je vyčerpávající a demotivující pro vaše zaměstnance. Nabídka podpory a pomoci jim řešit případné problémy, které mohou přijít.

Péče o druhé je srdce velké vedení. Vůdce by nikdy dívat se dolů na ostatní, nebo zobrazit následovníci jako nástroj, který bude použit k získání výsledků. Skutečný vůdce nikdy se šikanovat ostatní, aby si výsledky. Skutečný zájem o blaho druhých vede k důvěře, nadace loajality.

Mít otevřenou mysl, jak daleko, jak zlepšit vůdčí schopnosti jde. Pokud opravdu chcete, aby se stal lepším lídrem, připojit workshopy nebo kurzy. Tam je vždy hodně co učit, protože tam je vždy nové oblasti výzkumu a techniky, přichází na světlo. Být jisti, aby zůstali relevantní a aktuální.

Být dobrým vůdcem znamená být jasné, co očekáváte od vašich zaměstnanců. Nejsou mysl čtenáře, a to ani ty. Dobrý tým se daří na strukturu, která vám může poskytnout. Říct svým zaměstnancům, co se od nich očekává. Být jasné, na své cíle. Nebuďte vágní o výsledky.

Charismatičtí vůdci mají silnou schopnost přitahovat a inspirovat ostatní členy skupiny. Jedním z nejúčinnějších nástrojů charismatický vůdce je tendence zobrazit a popsat riziko jako vysoce atraktivní. Řešením rizikových projektů, které se objeví odvážný a aktivní. Tyto vlastnosti slouží k dalšímu zvýraznění silný tah charismatický vůdce.

Převzít odpovědnost za chyby, které jsou vyrobeny vy nebo jiný člen vašeho týmu. I když někdo může mít vytvořeny konkrétní problém, konečná odpovědnost je na vás. Dělat to bude budovat důvěru zaměstnanců ve své vůdčí schopnosti a ukázat, že jste zodpovědný za cokoliv co se stane ve vašem podnikání.

Nyní, musíte se zaměřit na to, stát se lídrem. Tento problém je zásadní úspěch v podnikání a v životě. Teď, že jste udělal čtení, dát své schopnosti do práce. Aby vaše vedení cíle prioritou, aby vaše instinkty vás.