Cinka Na Penis

Je College V Kartách? Tyto Rady Jsou Pro Vás!

Jste připraveni opustit střední školu a odmaturovat. Tam je jen několik úkolů, které musíme udělat, například výběr vysoké školy, aby se zúčastnili. Ne každá škola je stejná, a budete mít své budoucí ovlivněn, co si vyberete školu. Čtěte dál pro některé skvělé rady pro výběr správné vysoké školy a dělat jiné důležité rozhodnutí.

Zkuste se zapojit do mnoha různých aktivit během vysokoškolských let. Když jste se zapojily do činností, budete zdokonalovat své zájmy a zároveň baví. Nikdy byste neměli šířit sebe příliš tenké a udržovat dobrý PRŮMĚR, který je nejdůležitější věc, kterou můžete udělat.

Buďte v kontaktu s vaší rodinou. To se může zdát jako ne-nasnadě, ale někdy je to těžké udržet v kontaktu se svými sourozenci a rodiči, když máte tolik děje ve vašem životě. Udělat si čas na alespoň jeden hovor nebo Skype sezení každý týden, a budete dělat jim radost.

Vyberte si vysokou školu, která má prostředí, vás bude těšit zkoumání. Kromě krásného areálu, vaše škola by měla být ve městě, nebo město, které vás bude těšit zkoumání. Budeš tady za čtyři roky a může se pohybovat do okolí, když jste dokončit vysokou školu, takže ujistěte se, že vás baví, kde si budou žít a studovat.

Je to chytrý nápad, aby koupit své knihy, až po první třídy. Dokonce ani nemusí potřebovat některé z knih. On-line kurzy jsou ztělesněním. Často, přednášek a on-line čtení bude stačit pro vás udělat dobře v průběhu.

Vezměte další psací potřeby s sebou na zkoušky. Tam je vždy silná možnost, že vaše tužka by mohla zlomit, nebo že by se vaše pero dokázalo došel inkoust i když děláte test. Mít záložní psaní náčiní vám může pomoci pokračovat v testu, aniž by byli rušeni museli ostrouhat tužku nebo doplnit tužkou.

Pokud jste ubytováni na akademické půdě, a jste si koupili jídlo plán, ujistěte se, že jste využít. Nenechávejte žádné nespotřebované jídlo, zvláště pokud nemají převrátit z semestru k semestru v Závislosti na pravidlech spojených s vaším plánem, budete pravděpodobně moci vyzvednout to, co chcete, a vzít ji s sebou. Proto, pokud vaši přátelé jsou s jídlem někde jinde, můžete stále připojit se k nim, aniž by utrácet žádné peníze navíc.

Ujistěte se, že jste se postarat o sebe, když jste pryč na škole, získat dostatek odpočinku, pít hodně vody, a snažte se jíst tři jídla denně. To bude mít vaše ostré jako břitva a je připraven řešit i ty nejtěžší období papír, že váš profesor hází na vás.

Po každé třídě, která se zúčastnit, přečetla poznámky, které jste vzal, a přemýšlet o každé z položek, které jste si zapsali. Typicky, když jste psaní poznámek, nebude přemýšlet o tom, co píšete. To vám dá šanci nasát informace, které jste dát na papír.

Sociální kontakty se nedějí okamžitě. Zkuste přijít do třídy pár minut před tím, než začne, pokud chcete poznat lidi. To vám umožní pomáhat ostatním, kteří nemusí být jisti, že tam, kde mají být. To je dobrý způsob, jak proniknout do konverzace.

Vždy platí sami plně při účasti v pracovní-studijní program. Zda je či není práce, je relevantní pro vaše major je irelevantní. Zaměstnavatelé se podívat na vzdělání, ale hodnota zkušeností více. Když budete dělat dobrou práci ve své práci studie poloze, budete vydělávat peníze a budovat svůj životopis.

Pokud můžete odložit výběru své hlavní se na chvíli přemýšlet o tom. Když jste poprvé dostat na vysokou školu, své všeobecné vzdělání třídy vám široké zkušenosti. Můžete zjistit, že jste vlastně chcete jiný major, než jste si myslel! Tak se to pomalu, a rozhodnout, co opravdu chcete.

Cílem je spojit nejméně dva studenti z každé třídy. To by mohlo být trochu nepříjemné chodit do úplného cizince, nicméně je to stojí za to úsilí. S vědomím, ostatní ve své třídě vám umožní mít poznámky o věci, které jsi propásl, když jsi nemohl dělat to do třídy. Dalo by se dokonce stala studie kamarády.

Při studiu na zkoušky, zkuste nastavení cíle. Stejně jako cokoliv jiného, co má čas-omezení, stanovení cílů může udržet si zaměřil. V tomto případě, vaším hlavním cílem by bylo, aby složit zkoušku. Aby toho dosáhli, zkuste seznam malé cíle, co chcete dosáhnout v určitých časech s cílem být včas připravena pro testování.

Je důležité si vybrat školu, která vám vyhovuje nejlépe. Podle toho, které vysoké škole se rozhodnete zúčastnit, bude mít zásadní dopad na váš život. Používat tipy, budete jen číst a mít čas přemýšlet o svém rozhodnutí. Držet učení a bavte se!