Clavin Cena

Proměňte Svůj Vysokoškolský Zkušenosti Kolem S Naší Radu,

Po tom všem stresu, jak se dostat na vysokou školu, většina studentů jsou překvapeni, učit se, že stres není konec. Nastavení na vysokou života může být ohromující a matoucí, ale pokud víte, správné informace, to může být jednodušší. Zde jsou některé tipy, které vám pomohou vytvořit bezproblémový přechod do života na vysoké škole.

Mluví se často v cizím jazyce. třídy. Mluvení a dobrovolnictví psát na tabuli dělá to pro vás jednodušší, aby dostal dobrou známku. Cizí jazyk instruktoři jsou při pohledu na to, jak moc se budete zlepšovat v průběhu funkčního období. Nejsou srovnávám s ostatními studenty. Mluvení pomáhá váš instruktor hodnotit pozitivně.

Když zkouška přijde den, být jisti, že máte materiály, které potřebujete zabalené a je připravena jít. Tak neučiníte může se vám čelit poměrně těžké nevýhodě. Hodně instruktoři nemají zásoby, tak byste neměli zapomenout přinést to, co potřebujete pro zkoušku.

Zkuste se zapojit do mnoha různých aktivit během vysokoškolských let. Další činností, ve které jsou zapojeny, které se týkají vašich zájmů, tím více působivé váš životopis bude vypadat, když jste absolvent. Nicméně ujistěte se, že vzít jen na to, co můžete udržet na vrcholu své školní práce.

Nespadají do společnosti kreditní karty triky, kde vám kreditní kartu. Tyto karty mají vysoké úrokové sazby, a jejich cílem je, aby kořist na vysokoškolské studenty, kteří nemají žádné peníze. Existuje mnoho případů, v nichž student je výchozí na tyto karty, protože oni pochopitelně nemají peníze na zaplacení je zpět.

Během začátku semestru, vzít jeden z vašich všeobecné vzdělání třídy, takže to lze zkontrolovat z vašeho seznamu. Pokud je jeden předmět, který je zvlášť skličující, vzít to jako nováček, takže nemusíte mít strach, je v celé své vysokoškolské kariéry. Kromě toho, bylo by smutné, aby se zasekl v prváku jako senior čtyři roky dolů na silnici.

Je to dobrý nápad, aby nákup použité učebnice. To může být velmi nákladné kupovat knihy, které potřebujete pro školy. Když je vysoká už vás to stálo ruku a nohu, pak budete potřebovat každý dolar, můžete ušetřit. Mnoho zdrojů on-line prodej učebnic za rozumnou cenu. Můžete ušetřit neuvěřitelné množství peněz tím, že koupí použité knihy.

Byste měli zvážit zapsat na studijní program, pokud chcete získat nějaké profesionální zkušenosti. Nejvíce práce studijních programů bude vyžadovat, abyste se střídají mezi chodím do školy a pracovat jako stážista. To je dobrý způsob, jak financovat své vzdělání a zároveň získat nějaké profesionální zkušenosti a budování profesní sítě.

Nezapomeňte, že můžete vždy převést. Někdy vysokoškoláci pocit, přilepená, a ne jako školy, které si vybrali. Dobrou zprávou je, že můžete vždy hledat jinde a jít na jinou školu, pokud chcete, aby tak učinily. Není žádná ostuda, v tom, že, a vy můžete být šťastnější někde jinde.

Napsat do seznamu noc předtím. To je skvělý způsob, jak pomoci připravit se váš mozek pro všechny studovat, co musíte udělat zítra. Probudíte se sadou účel, místo toho, pocit úzkosti, které bude váš den mnohem jednodušší řešení.

Nespoléhejte se na zkoumání různých volitelných, které vám pomohou vybrat hlavní. Podívejte se kolem areálu pro aktivity, které můžete vychutnat. Zaregistrujte se pro kluby, a dát práci-studii pozice vyzkoušet. Je pravděpodobné, že vaše škola má řadu aktivit na každý den. Cílem zkusit něco nového alespoň jednou týdně.

Víte, co představuje plagiátorství. Po vysoké škole, budete psát desítky eseje a zpráv. Naučte se, jak správně citovat, aby se zabránilo bezděčně napodobuje je. Existují způsoby, jak zabránit plagiátorství, takže se nemusíte snažit porazit systém.

Zkuste využít shuttle systém, který je na akademické půdě, které vám mohou pomoci dostat se z místa na místo. Tento systém může ušetřit spoustu času a peněz, pokud jste dobře s načasováním a může zachránit vaši rodiče peníze na auto pro vás prvních pár let.

Pokud jste nikdy nebyl na vysokou školu, tak nevím jaké úpravy to může být. Vezměte si tipy uvedené zde a použít je budete mít snadnější čas s přechodem. Pokud použijete tyto tipy do vašeho života, zjistíte, že váš vysokoškolský život je výbuch!