Doplňky Stravy

Užitečné Video Marketing Tipy Byste Měli Vědět O tom,

Chcete některé skvělé tipy na to, jak implementovat vlastní video marketing taktiky do vašeho podnikání kampaň? No, jste na správném článku. Následující článek obsahuje užitečné znalosti o tom, jak správně provádět on-line videa, v zájmu zvýšení své zákaznické základny, což vede ke zvýšení vašeho podnikání.

Lidé rádi sdílet videa, tak je použít místo jakékoliv jiné korespondence, kterou aktuálně vykonávají. Pokud máte v plánu oznámit něco velkého, to na video! Chci odpovědět na dotaz zákazníka? Pokud můžete, aby to veřejnost prostřednictvím videa. Čím víc videí, tím líp.

Úplně první věc, kterou musíte udělat, je jednoduše dostat vaše videa venku. Začít dělat nějakou a uvidíte, co úlovky oči lidí. Potřebujete zjistit, jaké téma vás vědět co nejvíce o tom, a přijít na způsob, aby to bylo zajímavé. Lidé se chtějí bavit.

Každém případě je to dobrý čas, aby se video. Můžete získat nějaké skvělé záběry z odborníků v této oblasti, nebo můžete jen ukázat cool inovace, které můžete vidět zde. Pokud jste prezentovat své výrobky nebo mluvit na veřejnosti, máte někdo záznam.

Při vyhledávání YouTube pro nápady, nezapomeňte použít * zástupný operátor. To vám umožní najít videa, které jsou podobné, ale ne totožný s své vyhledávací termíny. Například, “Jak * kniha” může vést vás na některé vychytralí otázky a odpovědi o práci s knihami kreativně.

V závislosti na tom, co prodáváte, jste možná ani potřebovat natočit video. Pokud jste doufal, že získat lidi, aby koupit počítač softwarového produktu, nebo použít on-line webové stránky nebo služby, snímání obrazovky by mohlo být lepší způsob, jak jít. Stačí vytvořit video o tom, co nabízíte, a co to dělá, když vám vyprávět, proč to chtějí.

Začněte ve středu dění. Nechci začít tím, že říká, “Ahoj, jsem tak-a-tak”, nebo ztratíte diváka okamžitě. Pokud máte v plánu na běh s býky, spustit video, když jste běží! Pokud se divák udělat chvilku trvat, nechtějí přejít na další video.

Nechoďte na to sám. Jak můžete to udělat všechno sám? Přátele, členy rodiny a spolupracovníky může být vynikající zdroj inspirace pro nové a zajímavé koncepty. Diskuse často tak, že můžete zůstat v čele průmyslu.

Skvělé audio a video zařízení, díky za skvělé video. Pokud používáte starý mizerný zařízení, budete mít vliv, dalo by se to očekávat. To neznamená, že efekt není to, co chceš, tak hrát s zařízení, které používáte, až se dostanete na video, které odpovídá tónu ji chcete mít.

Když budete psát vaše videa na YouTube, nezapomeňte používat anotace. Tyto umožňují, aby ukazoval na další podobná videa, nebo požádat lidi, aby přihlásit do svého videa. Můžete použít i tento s “Pop-Up Video” efekt, aby divákům zabývají a baví, jak se dívat.

Když jste vysílání videa pomocí WordPress, podívejte se na video sitemap rozšíření, které vám umožní snadno přidat nové video na vaší aktuální soubor sitemap pro videa. Bez těchto sitemap, Google nebude indexovat vaše videa, a proto diváci, kteří hledají pro ně nebude nikdy dost štěstí, aby je najít.

Post vaše videa na mnoha různých místech. Zatímco YouTube by měla být vaše číslo jedna volba, nespoléhejte na to úplně. Jiné stránky, jako je Rozbít a Vimeo, vše by mohlo být prospěšné pro vás. Můžete dokonce být schopni najít místo, které je ideální pro váš druh podnikání.

Při použití video marketing mějte na paměti, že obsah je klíčem. Pomocí obsah, který je nepravdivý nebo nechtěla klamat své diváky může být škodlivé pro vaše podnikání. Vždy se ujistěte, že vaše videa jsou přesné a informativní. Poskytuje dobrý zdroj informací bude držet lidé vraceli.

Video marketing úspěch vychází z poctivosti. Skryté agendy na vaše videa bude mít opačný účinek okamžitě. Pokud je vaše video je o vaše produkty, tak to řekni. Budovat vztahy se zákazníky, s komentáře k vašim videím. Vytvořit ovzduší znalosti o vytváření sítí s ostatními ve vaší oblasti.

Jak jste viděli výše, pomocí video marketing je velmi důležité v moderní době technologie. Současná generace hodinek on-line videí přes YouTube a jejich účty na sociálních sítích každý den, takže je důležité, aby jste pomocí nich stejně. Držet výše uvedené tipy na paměti, a vaše podnikání může uspět.