Dospívání U Chlapců

Posílit Svou Paměť S Touto Skvělou Radu,

Jednou, že scrapbook je pryč a ti, domácí videa přestat hrát, vše, co zbývá připomenout mnoha našich zkušeností je naše schopnost pamatovat si. Pokud se vám zapomenout na všechny dobré časy, které jste měli, ty drahocenné vzpomínky může být navždy pryč. Přečtěte si tento článek a dozvědět se o některé způsoby, jak můžete pracovat na zlepšení své paměti.

Pokud hledáte způsoby, jak zvýšit svou paměť, a pak pracovat s ostatními, a spolupracovat na myšlenky s nimi. Když to uděláte, váš mozek vystřelí jiným způsobem, než to dělá, když si na něco sám. Odrazit myšlenky druhých a vidět, jak jinak, začnete přemýšlet.

Skvělý způsob, jak zlepšit svou paměť, je zaměřit svou pozornost na materiál, který se snaží studovat a zapamatovat si. Jelikož pozornost je hlavní složkou paměti, musí být zaměstnán na přesun informace z krátkodobé paměti do dlouhodobé paměti. Aby se ujistěte se, že dát vaši plnou pozornost na vaše studijní materiál, odstranit rozptýlení, jako je hudba nebo televize ze svého studijního prostředí.

Jsme více pravděpodobné, že pamatovat si něco, co se stává nám, když jsme kolem jiných lidí, než když jsme sami. Lidé jsou zpracovávány na ostatní, jako výsledek, vzpomněli jsme si náš čas s nimi, než když jsme sami. To je důvod, proč studie skupiny pracují tak dobře.

Udržujte seznamy všeho. Mějte nákupní seznam za všech okolností. Pověsit ho na lednici. Pokaždé, když si myslíte, že něco potřebujete, přidejte je do seznamu. To vám pomůže ujistěte se, že nemáte na nic zapomenout. Udržujte seznamy pro jiné věci, stejně jako věci, které je třeba udělat kolem vašeho domu.

Většina z nás žije v rutiny. Naše životy jsou soustředěny kolem mají stejné rutiny každý den nebo každý týden. Když jsme se odchýlit od tohoto rutina, to může držet nás od bytí schopné si pamatovat věci. Vaše rutina je to, co je drží zpátky svou paměť. Změnit způsob, jakým budete dělat věci každý den, nutit váš mozek rozvíjet nové způsoby, jak si pamatovat a třídění informací.

Stejně jako sval, s váš mozek je použít, nebo ztratit. Neustále trénovat a cvičit mozek, jak odvrátit zhoršení kognitivních funkcí. Udělat vyhledávání slov, sudoku, křížovky, hádanek, aby váš mozek aktivní. Tímto způsobem budete jistě zpomalit ztrátu paměti, a udržet svůj mozek dovednosti ostré.

Tady je trik pro paměti! Jak triviální, jak se může zdát, se snaží dělat stojky! Tím, že stojí na rukou, se umožní průtok krve do mozku. Má dostatečný průtok krve do mozku, pomáhá to absorbovat a pamatovat si nové informace. Můžete také zkusit ležet na zádech na své posteli, s hlavou visící na konci!

Skvělý tip, který vám může pomoci zlepšit svou paměť, aby se týkají informací, které chcete vzpomenout na něco, co už víte. To je skvělý způsob, aby se zabránilo kus informace se ztratí v shuffle. Související informace může být skvělý způsob, jak zlepšit svou paměť.

Stres snižuje schopnost zapamatovat si, kde věci jsou nebo udržet nové informace. Při pokusu o vyvolání paměti nebo udržet nové poznatky, vědomě se snažte uvolnit. Vzít svůj čas, aby si vzpomenout, co máte, spíše než být frustrovaný.

Pokud máte problémy se soustředit nebo si pamatovat věci, zkuste se více spánku. Váš mozek potřebuje alespoň šest až osm hodin spánku za noc, aby správně fungovaly. Pokud máte spánkový deficit, to může ukázat ve své kognitivní schopnosti. Pokud máte problémy dostat dostatek spánku, ne ignorujte to; se poraďte se svým lékařem. Velmi málo lidí se podaří zůstat zdravý v dlouhodobé s jen pár hodin spánku za noc, takže nenechte se zmást tím, že nároky těch, kteří trvají na tom, že se může dostat na 5 hodin za noc.

Mnoho lidí používá vizualizace zapamatovat si informace. Zkuste vizualizaci, co chcete mít na paměti, vytvořit mysl obrázky, kreslit diagramy nebo grafy k pomoci v zapamatování informace v učebnicích nebo v přednáškách ve škole. Mysl je velmi efektivní při zapamatování vizuální detaily a připomíná, obrázky, dokonce i obrazy dávno zapomenuté.

Studium podrobnosti o téma, které vás zajímá, a ne jen základy. Čím více budete vědět o nějakém tématu, tím více si budete pamatovat. Například, aby se vzpomenout na definici konkrétní termín, studium podrobnější vysvětlení jeho významu.

Zkuste se učit nový jazyk. Učit se nový jazyk může opravdu pomoci, aby se vaše mysl a paměť v kondici. To také bylo prokázáno, že zpoždění, poškození mozku a demencí. Jen ponoření se do jazyka bude dělat. Není třeba, aby se stal řečník.

Trávit více času na informace máte potíže se zapamatováním. Jít nad tím, co musíte mít na paměti pár krát a vidět, co je snadno zapamatovatelné pro vás. Věnovat více pozornosti na to, co se zdá obtížné. Znění tohoto obsahu způsobem, který je snadno zapamatovatelný.

Klíčovou složkou na paměti, je dát si méně pamatovat. Místo toho, aby si vzpomenout, kde jste dal klíče, vždy dát své klíče na stejném místě, takže budete muset zapamatovat, kde jste vždy dát své klíče, místo, kde jste je uložili jednou. Stejný princip platí pro zapamatování mnoho věcí.

Pokud si chcete vyzkoušet něco zapamatovat, dát to na hudbu a vytvořit melodii. Klasickým příkladem je abeceda song, což umožnilo mnoha dětem učit se písmena, když byli mladí. Opakování v těchto chytlavé melodie jsou jednoduché pro vaši mysl uchopit, a pamatovat si. Zkuste zpívat co chcete mít na paměti a uvidíte, jak to opravdu drží s tebou.

Pokud jste si něco v životě, budete muset ujistěte se, že udržet vaše vzpomínky. Ať už mluvíme o materiál pro vaše další pop kvíz nebo váš svatební den, vzpomínky jsou velmi důležité, a něco, co potřebujete, aby držet. Použijte tipy, které jsem jen číst v článku výše, aby vám pomůže zapamatovat.