Dospívání U Dívek

Basketbal Tipy A Triky Pro Začátečníky I Profesionály

Ať už jste sledovali a hrát basketbal pro let, nebo jste právě začali, jak na to, už víte, jak zábavná hra. Nicméně, máte pocit, že jste věděli všechno tam je vědět o basketbal? Pokud si myslíte, že by mohly těžit z učení více, čtěte dál.

Pokud jste se snaží vytvořit nabíjení faul proti druhému týmu, ujistěte se, že zasadit své nohy na zem. Nezkoušej to na ně, nebo opřít do dribbler, přichází na vás. Pokud nemáte některou z těchto věcí, budete skutečně být nazýván pro blokování faul místo toho, aby náboj.

Práce na flexibilitu. Flexibilita je velmi důležité během basketbal. To je proto, že budete muset natáhnout chytit míč, který je ve vzduchu. Navíc, zvýšená flexibilita pomáhá chránit vaše šlachy a klouby před poškozením během této rychlé hraní sportu. Flexibilita cvičení často a vždy protáhnout před zahájením nějaké hře.

Výběr správného basketbalové boty mohou být velmi důležité pro vaši hru. Pokud potřebujete podporu pro vaše kotníky, zvolte vysoké top tenisky. Ujistěte se, že podrážka boty má dostatek trakce, aby se zabránilo uklouznutí. Vždy koupit boty, která je správné velikosti tím, že vaše nohy měří se na obchod se sportovním zbožím.

Skočit na zem a potápění pro ty, volné koule. Nebojte se, aby dopadl na zem tvrdě a dostat se trochu pohnout. Nejenom, že to pomůže týmu, ale trenér bude určitě všimnete, že vaše lepší úsilí. Tým morální je vždy dobrá věc je mít na vysokých čísel.

Nikdy hodit basketbal na jiného hráče. I když jste naštvaný, nebo naštvaná, nikdy to není chytrý, aby se vzít svůj hněv ven s míčem. Nejen, že budete čerpat faul, můžete si také udělat nějaké vážné škody na osobu, kterou se hází na. Zhluboka dýchat, než budete dělat něco hloupého.

Při střelbě trestných hodů v basketbalu, ujistěte se, že jste správně řádku s košem. Vaše vést noha musí být v rovině s okrajem centra. Pokud jste pravák, vést své nohy bude pravou nohou. Pokud váš dvůr má dřevěnou podlahu, zkontrolujte, zda není tečka. Pokud to má jeden, dát svůj prst na to pro rovnější shot.

Rychlost a obratnost je důležitá, ale musíte vědět, jak trénovat, aby zlepšit tyto dovednosti. Běh sám rozedraný vzdělávání pro dlouhé délky času nebo běh na dlouhé vzdálenosti nebude přínosem pro vaše hraní na hřišti. Místo toho, trénovat sprinty a další krátké záblesky cvičení. Lépe napodobuje, jak na hřišti hrát opravdu je.

I když driblování pohyb by měl začít s nohou a pod koleny, dodělat nebo dotáhnout pohyby celým tělem. Správná kombinace očí a paží pohyby mohou skutečně hodit defender off pro ještě půl druhé, dává vám denní světlo, které potřebujete, aby se hrát, nebo projít.

Postarat se o vaše kožené basketbal, používat pouze v kryté tělocvičny. Pokud jste si ji venku, cement a asfalt se roztrhat to kůže. Místo toho, koupit gumové indoor/outdoor basketbal, aby se do cementu soudu. Jsou levnější a odrazit stejně dobře venku.

Vždy se snažte a hrát proti hráčům, kteří jsou lepší než vy. To je, jak si zlepšit svou hru nejrychlejší. Nejen to, můžete vidět a dozvědět se, co dělají, ale vy jste jen získat lepší hrát proti nim. Budete zjistit, co funguje a co nefunguje dost rychle.

Naučte se, jak udělat ofenzivní nebo defenzivní hráč tam, kde je chcete jít jako proti nutí vás jít tam, kam chtějí jít. To znamená, že budete muset dávat pozor na své okolí a dávejte si pozor na pasti a obrazovek. Můžete se jim vyhnout, pokud můžete povzbudit své soupeře, aby tam, kde je chcete mít místo pádu do pasti.

Můžete zlepšit své střelecké dovednosti tím, že cvičí s záběry z různých míst na hřišti. Získat ještě lepší, zkuste cvičit driblování a rychle střílet. Být jisti, můžete se podívat na cíle, jak jste ve vzduchu. To může pomoci ke zlepšení vaší přesnosti tím, že simuluje skutečné herní podmínky.

Pomoci zlepšit své basketbalové herní dovednosti, budete muset naučit, jak se skákat výš. Jedním způsobem, že můžete získat lepší na to je tím, že dělá výpony. Zlepšit sílu vašich nohou, zejména lýtek vám pomohou získat více zvednout. Nejen to, co potřebujete k skákat výš, musíte také být rychlejší, taky.

Vždy spustit při vstupu nebo odchodu soudu. Nezáleží na tom, jestli je situace o oddechový čas nebo střídání. Nikdy, nikdy ukázat soupeři, že jste opotřebované nebo unavený. Psychologické válčení basketbal je vždy vedena, zda hodiny tikají dolů, nebo ne.

Skvělý basketbalový hráč, musíte být také velký sportovec. Basketbal je sport, stejně jako náročné velké vytrvalosti. Silový trénink může vaše tělo těžší fyzicky. Dobrá kondice je důležitá, stejně tak zahřátí 15 minut běh před provedením cvičení.

Na začátku tohoto článku zmínil, jste pravděpodobně vědomi toho, jak vzrušující basketbal je, bez ohledu na to, jak dlouho jste měli zájem. Ale klíč k úspěchu s tento sport dělá svůj domácí úkol na to. Výše uvedené tipy jsou skvělý start pro vaše cíle stát basketbalový expert.