Důchod

Podívejte Se na Některé Z Těchto Skvělých Pest Control Tipy

Být domu vyžaduje, abyste se dozvědět mnohem více, než jak se malovat, nebo očistit. Musíte se naučit, jak se vypořádat s případnými škůdci, které napadají váš prostor. Pokud ne, najdete mnoho nežádoucí hosty a velký bill od deratizátora. Mějte se dozvíte, jak se zbavit svého domu škůdců.

Předtím, než si koupíte domů, nechte jej zkontrolovat u renomovaných škůdců společnosti. Zatímco někteří škůdci jsou snadno vidět, jiní nejsou tak nápadné.

Můžete mít mravenci pryč z uvnitř vašeho domova pomocí směsi cukru a borax. Začněte tím, že míchání jeden šálek cukru a jeden šálek boraxu do litrovou sklenici. Pak, punč díry v jar víko. Posypeme je v blízkosti podlahové lišty uvnitř vašeho domu a kolem venku. Mravenci budou jíst cukr a borax bude jed.

Noste ochranný oděv, před použitím spreje nebo prášky zabít škůdců. Často tyto metody jsou také škodlivé pro člověka při požití. Vaše lepší v bezpečí, než později litovat, takže dát na rukavice a oblečení, které pokrývá vaše kůže úplně. Umyjte si oblečení hned po aplikaci těchto položek tak, aby žádné zbytky mohou mít vliv na vás později.

Škůdce má rád skrýt trhliny a malé štěrbiny. Ty by měly dostat těsnící pistole a vyplňte všechny malé skrýše, které můžete najít. Zkontrolujte, zda pro nové skrýše pravidelně a vyměňte těsnění, pokud je třeba. Můžete sprej malovat přes tmel, pokud chcete, aby to skrývat.

Bojuje s mravenci? Použijte směs boraxu a cukru, aby jejich odstranění. Cukr přitahuje mravence, a borax je zabije. Litrovou sklenici obsahující šálek cukru a šálku boraxu bude fungovat. Díry ve víku, a pak jej posypeme podél vašeho domova nadace.

Pokud si všimnete chyby, nebo škůdce v bytovém komplexu, je třeba si stěžovat na své domácí okamžitě. Budete úspěšně odstranit škůdce, pokud budete mít akci sami. Jediný způsob, jak se zbavit škůdců, je ošetřit celý bytový komplex najednou, což znamená, že obyvatelé mohli zůstat někde jinde na pár dní.

Mají hlodavci dělal vzhled v domě? Musíte zkontrolujte, zda váš domov pro drobné praskliny, že zvířata mohou protáhnout. Naplnit tyto trhliny pomocí drátěnky nebo umístěním jed uvnitř nich. Hořčičný olej nebo jiný zápach-bohaté repelenty může být často užitečné.

Kolem exteriéru vašeho domova, tam jsou malé praskliny vedle trubky, ve vaší nadace, a ve své vlečce. Tyto trhliny se může zdát malé, ale jsou dost velké chyby, dostat se dovnitř vašeho domova. Použít kvalitní vnější těsnící k utěsnění praskliny a udržet chyby ven.

Pokud máte mnoho komáři ve vaší zahradě, a možná dokonce i infiltrovat váš domov, se snaží eliminovat jakékoli stojící vody. Pokud je vysoká populace komárů na vašem pozemku, jsou živnou někde, a oni mohou jen plemeno ve stojaté vodě. Vyhodit něco, co sbírá dešťovou vodu, odkopnout dítě, bazény a dělat, co můžete odstranit živnou půdou.

Musíte se rozhodnout, kolik tolerance, budete mít u některých škůdců. Například, můžete zvládnout hmyz ve vaší zahradě, nebo mravence v kuchyni každou chvíli, a pak? Většina lidí se s tím dokáže vypořádat velmi malý problém. Nicméně, budete pravděpodobně nebude tolerovat žádné blechy nebo klíšťata ve vaší domácnosti. Jakmile jste si vědomi množství a typ aktivity škůdce můžete tolerovat, pak můžete vypracovat správný plán.

Vědět, jak mají tendenci tento problém na vlastní pěst vám ušetří docela dost peněz v průběhu let. To také bude to rychlejší a jednodušší, aby se jich zbavit. Nebudete muset starat o cizince přicházející do vašeho domova, jak se zbavit dalších nežádoucích škůdců se zabývají.