Elektro Sex

Tipy, co Potřebujete Vědět, Pokud Máte Spánkové Apnoe.

My všichni nenávidí spát, tak si představte, co spánkové apnoe trpící tváře. Naštěstí způsobů, jak zlepšit kvalitu vašeho spánku přes správu vašich příznaků, jsou k dispozici. Přečtěte si tipy uvedené níže, s cílem dosáhnout vynikající noci spát.

Pokud si nejste jisti, zda nebo ne máte spánkové apnoe, zvažte nastavení audio nebo video rekordér vedle postele. Když si prohlédnout záznam, sledovat nebo poslouchat pro dušení, lapal po dechu, nebo jiné příznaky, že nejste dostat dost vzduchu, jak budete spát. Prezentovat své výsledky svému lékaři, pokud se domníváte, že máte spánkové apnoe.

Zeptejte se svého lékaře o nápravných úst kus pro vaše spánková apnoe příznaky. Pokud máte zapuštěné bradu nebo malé čelisti, tyto podmínky mohou výrazně zvýšit vaše spánková apnoe příznaky. Existuje řada různých zařízení k nápravě těchto problémů. Jednoduše sladit vaše čelist může být vše, co je nutné.

Vyhněte se použití prášky na spaní, a ne být v pokušení konzumovat alkohol před spaním. Oba prášky na spaní a alkohol jsou sedativa, které mohou interferovat s dýcháním, protože způsobují krku svaly relaxovat. Měli byste se také vyhnout další typy sedativ, včetně některých léků na předpis léky proti bolesti, a mnoho pouličních drog.

Snažte se spát na vaší straně. Pokud usnete na zádech, gravitace může dělat to jednodušší pro váš jazyk a/nebo mandle na podzim zpět do krku a bránit své průdušnice, což způsobuje apnoe epizody. I když to může být těžké na první, jak plyne čas, nicméně, to začne, aby se stal druhou přirozeností spát na vaší straně.

Myslíte si vždy spát na zádech? Zkuste spát na vaší straně místo. Když budete spát na zádech s hlavou opřenou o polštář, vaše dýchací cesty zúžené. Jít spát na vaší straně a použít polštáře, aby se zabránilo sami od válcování ve spánku. Vaše dýchací cesty by měla zůstat otevřená tak dlouho, jak jste na vaší straně.

Pokud máte spánkové apnoe, a byly jen předepsané CPAP, zkoušejte různé masky, dokud nenajdete ten, který vám padne akorát. Některé masky nemusí být správnou velikost nebo tvar pro váš obličej. Pokud váš CPAP maska je unikající vzduch do očí celou noc, nebo odření kůže na čele syrové, zeptejte se svého spánku centrum předepsat jinou masku pro vás.

Použijte zařízení, které je zaměřené na pomoc s chrápání. Když dýchacích cest je zavřené, ale stále umožňuje trochu vzduchu, to je, když chrápání je velmi pravděpodobné; v spánková apnoe, dýchací cesty jsou téměř zcela uzavřené. Takže můžete vidět, že je logické, že toto zařízení může pomoci s oběma problémy. Pokud máte stroj pomoci s chrápání může pomoci s apnoe.

Trávit čas cvičení vaše svaly krku může výrazně zvýšit komplikace spánkové apnoe. Když se vaše dýchání je ucpaný do měkkých tkání hroutí v přední části krku, zatímco budete spát, výsledek je spánková apnoe. Když vaše svaly posilovat, jejich šance na kolaps a ucpání dýchacích cest, jít dolů.

Když je zdravý rozum, aby se zabránilo některé věci před spaním, jako je kofein, mnoho lidí naložit své desky, a pak jít do postele. To není zdravé obecně, a může zhoršit problémy se spánkem, jako apnoe. Vyhněte se jíst těžká jídla před spaním, a ocitnete se lépe spí.

Někteří lidé se dočkat, vzhledem k jejich spánkové apnoe a udělat chybu, užívání sedativ, před spaním, které mohou být nebezpečné pro apnoe trpí. Vezměte teplé koupele místo. Horká sprcha nebo koupel vám může pomoci se uvolnit a zmírnit některé z vašich spánkové apnoe příznaky. V důsledku tohoto efektu, můžete spát lépe a pohodlněji, aniž by se přerušil apnoe.

Nosní dýchání může přispět k spánkové apnoe. Pokud máte ucpaný nos, ujistěte se, že vám pomohou otevřít své airways s nosní sprej. Vaše místní drogerie prodává přes pult spreje, které jsou skvělé pro tento účel, ale neváhejte se zeptat lékárníka o pomoc vybrat ten správný.

Kroky k vyléčení stavu nespavost může vést k významnému snížení spánkové apnoe epizod. Nespavost je hlavní příčinou spánkové apnoe a když trpící začít získat pravidelný a klidný spánek, spánkové apnoe často zmizí. Nastavit pravidelné spaním a ujistěte se, že vaše ložnice je tmavý a tichý.

Vyhněte se cokoliv, co může, aby vaše spánkové apnoe horší, zejména vysokých nadmořských výškách. Spaní ve vysoké nadmořské výšce ie. letadla mohou skutečně zhoršit vaše příznaky jako ztráta kyslíku zvyšuje. Pokud musíte cestovat, ujistěte se, že budete mluvit se svým lékařem o tom, jak můžete zmírnit vaše příznaky spánkové apnoe.

Ujistěte se, že jste získali dostatek spánku každou noc. Když jste spát zbaven, můžete si všimnout, že vaše spánková apnoe je horší. Můžete také chtít, místnosti spíte v nastaven tak, že můžete získat dobrou noc spát. To by mělo být tmavé, klidné a měli byste se cítit pohodlně a v klidu, zatímco spíte.

Energie pro získání v denní a dosažení vašich cílů je nutné v tento den a věk. Přestat se nechat spánkové apnoe se k vám dostat, přijít na to, jak pomoci sami tím, že hledá prostřednictvím tohoto článku.