Eregma Max Power

Vstupy A Výstupy Z Oční Péče

Péče o oči je tak důležité, a oči jsou tak křehké. Skutečně, ve stejné době, oni jsou křehké, musí být řádně udržovány tak, aby pro vás, aby viděl do vašeho stáří. Následující rady se bude vzdělávat vás o péči o oči, takže nejste odešel ve tmě.

Pouze navštívit kvalifikovaných lékařů na oční vyšetření. Vyhledejte špičkových lékařů, podívejte se na své přátele a rodinu pro návrhy, stejně jako zjistit zpětnou vazbu od pacientů online. To vám zajistí, že vaše oči jsou vždy dostat tu nejlepší péči.

Pokud jste na trhu pro nové brýle, můžete často najít levné, ale stylové rámy online. Na některých místech dokonce nabízejí pár zdarma nebo se slevou, pokud jste nový zákazník. Vše, co potřebujete, je vaše vize ostrosti číslo, které obdržíte od s oční test se provádí.

Mějte oči chráněny, když se zabývají nebezpečným situacím. V některých typech nečisté nebo nebezpečné prostředí, měli byste, aby vaše oči chráněny tím, že nosí ochranné brýle. Tyto zahrnují také některé sporty. Činnosti, jako je lakros, lední hokej, nebo ricochet může způsobit poranění očí, což je důvod, proč byste měli nosit helmy, které mají vestavěné masky nebo sportovní brýle.

To je velmi důležité chránit vaše oči před přímým slunečním zářením, takže se ujistěte, nosit sluneční brýle, když jste venku nebo při jízdě. Polarizované sluneční brýle jsou nejlepší, protože chrání zrak filtrací z UVA paprsky slunce, které může způsobit zákal a některá další oční onemocnění.

Pokud jste trpí s červené opuchlé oči hodně, zvažte snížení příjmu sodíku. Bohužel, sůl jsme si na naše jídlo není tak dobré pro naše tělo, včetně očí. Zkuste přepnout na mořskou sůl místo, nebo pomocí jiné byliny a směsi koření, které neobsahují žádný sodík. Vaše oči by měly rychle zlepšit.

Získejte zdravý dnes. Existuje mnoho různých aspektů za “zdravější” a všechny mají přímý vztah ke zdraví vašich očí. Zdravé stravování bude poskytovat vaše oči a pokožku kolem očí s vitamíny, které potřebují. Cvičení se zvýší průtok krve a snižují tlak kolem očí.

Jak jste si pravděpodobně již víte, kouření je špatné pro vaše celkové zdraví. Co jste možná nevěděli, je, že to je vlastně špatné pro vaše zdraví očí. To může vést k řadě očních onemocnění, jako je poškození optického nervu, zákal a makulární degenerace. Dělat to nejlepší, aby přestal kouřit, aby se zabránilo tyto podmínky.

Pokud jste blikat často, nemusí to být nutně vaše oči. Pokud suché oči nejsou problém, vzít v úvahu skutečnost, že nervózní tik může být na vině. Relaxační terapie může být prospěšné pro vás. Promluvte si s lékařem, pokud jste stále obavy.

Pokud chcete, aby vaše oči vypadat a cítit jejich nejlepší, pít hodně vody. Více hydratované jste, tím méně budete trpět tmavé kruhy pod očima. Hydratovaná pokožka nepovoluje cév ukázat, zajistí, že vaše mýval očí (tmavé kruhy) se stal minulostí.

Co je váš další krok týkající se péče o oči? Jistě po přečtení této rady, budete si schůzku s očního lékaře. Použijte tipy, které byly projednávány, takže se můžete vyhnout nějaké oční problémy, které mohou nastat. Když nemůžete zastavit všechno z děje, můžete pomoci sami mít mnohem větší šanci udržet ty oční problémy pryč.