Eregma Max

Psst! Tento Článek Má Tajemství, O Nespavosti Chcete Slyšet

Co je potřeba mít dobrý noční spánek? Jak mohu udělat můj lépe spát noc co noc? Co mohu udělat, aby se změny začíná dnes? Tento článek byl napsán odpovědět na tyto otázky a více, tak se podívejte na obsah níže a uvidíte, jak to může pomoci.

Pokud nespavost je připlížit se na vás každou noc, zvažte dostat špunty do uší. Mnoho lidí jsou citlivé na zvuk, a ani nevím to. I tiché zvuky budou podněcovat nespavost, brání potřebný odpočinek. Špunty do uší bude blokovat všechny zvuky, a měl by vám pomoci usnout rychleji a spát taky.

Problémy se spaním je někdy způsobena základní zdravotní stav. Studie spánku pomoci lidem s nespavostí a častým denní vyčerpání určit kořen problému. Lidé s spánkové apnoe, probuzení několikrát během noci a nikdy opravdu cítit odpočatí. Tam jsou také lidé, kteří fyzicky jednat, protože jejich sny.

Dejte své starosti na papír a pero. Pokud dovolíte, aby vaše obavy jít do postele s vámi, může vás zastavit ze spaní. Jeden způsob, jak převzít kontrolu těchto starostí je, aby zapisovat seznam problémů a jejich řešení. Pokud máte v plánu, váš stres se sníží, a budete začít spát více zdravě.

Bití nespavost může být dosaženo prostřednictvím pravidelných intervalech. Vaše tělo bude fungovat jako počítač, když je naprogramován tak, aby reagovat na nastaveného plánu. Když si program vaše tělo, aby některé vzory, jako jsou spánek, bdění a činnost, můžete snadněji najít si v noci unavený a připravený na spánek.

K lepšímu spánku a aby vaše tělo, zadejte REM spánek, doba, kdy vaše tělo omlazuje, na delší dobu, zkuste kořene kozlíku lékařského. Tato bylina se používá v celé Evropě po staletí, aby se opravit problémy se spánkem u těch, kteří mají nespavost. To má jak sedativum a svalové relaxační účinky, které mohou být velmi efektivní.

Ujistěte se, že vaše postel je pohodlná. Pokud máte starou postel, problém nemusí být nespavost. To by mohlo být to, že vaše postel je příliš nepohodlné, mít dobrý čas na spaní. Zkuste spát na jiném místě, ať už je to na gauči, nebo noc v hotelu. Pokud je vaše postel je viník, vyměňte jej.

Teplá koupel před spaním může pomoci uvolnit své tělo. To je zvláště užitečné, když budete mít těžké spaní. Zkuste koupel s Epsom soli a jedlé sody, o pohár každého. Tato směs vám pomůže relaxovat a také odstraňuje toxiny z vašeho těla.

Zkuste dělat nějakou jógu nebo meditace před spaním. Vykoupej se, dostat se do něčeho pohodlného a pak dělat jógu nebo meditaci. Oba tyto mohou pomoci vyčistit svou mysl od stresující věci a uvolnit svaly tak, že jste schopni usnout jednodušší.

Netráví deset hodin spát. Neexistuje žádný způsob, jak dohnat ztracený spánek. Spát jen počet hodin, které budete muset se cítit svěží. Pokud budete spát více, než to, že může ve skutečnosti být příčinou sebe problémy pro příští noc spát. Nastavit alarm, pokud potřebujete.

Vyhněte se jíst velké jídlo před spaním. Můžete zjistit, že reflux nebo pálení žáhy vás udrží vzhůru, a že se těžko spí. Spíše, aby vaše poslední jídlo 3 až 4 hodiny před spaním. Váš žaludek vám poděkuje.

Pomůže vám rychle usnout, cvičení v pozdních odpoledních hodinách. To se vyčerpat vaše tělo, spálí poslední energii a získat jste připraveni usnout. Pokud jste cvičení příliš blízko před spaním, možná zjistíte, že jste re-pod napětím, tak to alespoň tři hodiny před spaním.

Začlenit některé sacharidy ve vaší večeři nebo večerní občerstvení. Sacharidy zvyšují hladinu cukru při konzumaci. Nicméně, když vaše tělo začne produkovat inzulín v reakci, bude to vyvolat ospalost. Ne více než dopřát občerstvení. Příliš mnoho občerstvení v noci může mít opačný efekt. Nech si to světlo a v době, která bude dát své tělo čas to zpracovat.

Pokud jste se snaží uvolnit před spaním, vzít třídy v relaxační technika. Například, připojit jógy a naučit, jak to udělat každý pohyb správně. Můžete si také vzít hluboké dýchání třídy se naučit perfektní metoda pro uklidňující nervy, když přijde čas na spaní.

Nespavost může být způsobeno mnoha věcí. Máte problémy s usínáním, protože vaše mysl je putování do věcí, které musíte udělat zítra, nebo věci, které vám způsobují stres? Pokud ano, mějte notebook vedle postele. Tím, že své myšlenky a obavy na papíře, můžete pomoci vyčistit svou mysl a pravděpodobně získat více klidný spánek.

Pokud máte partnera nebo členů rodiny, a požádat je, aby vám pomohl. Dejte jim vědět, věci, které dělají, které narušují váš spánek. Požádat o jejich pomoc při pomoci vám usnout a zůstat tak. Mohou být příjemně překvapeni, jak dostat dobrý spánek dělá lepšího člověka, aby se kolem během dne.

Třením žaludku může být velmi užitečné, když se snaží jít spát. Dělá to pomáhá asistentka váš trávicí systém a dělá si pohodlí. Protože to pomůže váš trávicí systém, ale také vám pomůže zhubnout. Vše, co udělat, je jemně vetřete na břiše od pupku v kruhovém pohybu.

Máte potíže se spánkem, když je obklopen absolutní klid? Zkuste použít nějaké Cd, které jsou relaxační. To by mohlo být pro vás jednodušší usnout, když jste poslechu na vlnách v oceánu. Můžete se podívat on-line, a poslouchat úryvky skladeb, zjistit, co byste jako nejlepší.

Nyní, když víte všechno o této skvělé rady, vezměte si další krok a začít používat. Každý tip byl vytvořen tak, aby vám způsob, jak zlepšit váš spánek, takže využít to, co jste se naučili. Pokud jste schopni provést změny dnes, byste měli lépe spát dnes v noci.