Erekce Wikipedie

Vítězství V Boji Proti Akné S Těmito Tipy

Nikdo se nemůže skrývat svou tvář za normálních podmínek. Pokud mají obličeje akné to může být viděn ostatními, kteří jsou kolem nich a způsobit rozpaky nebo jiné negativní emoce pociťovány. Naštěstí můžete vyčistit sami akné tím, že čte následující informace obsažené v tomto článku.

Pokud máte akné náchylné kůži, změnit váš polštář často. V průběhu doby, nečistoty a olej z vlasů a kůže může vybudovat na váš polštář. Když si položte lícem dolů na to v noci, to pak může ucpat póry, což vede k akné. Nejlepší způsob, jak se vyhnout tomuto problému, je tím, že pravidelně mění svůj polštář.

Pro ty z vás, kteří hledají přirozený způsob, jak snížit akné, to může být velká pomoc pro vás. Pyré jahody a pak přidat trochu zakysanou smetanou mix. Jakmile budete mít dobrou pastu, aplikovat na kůži na pár minut. Udělat tento týden, aby pomoci snížit akné problémy.

Neztrácejte své peníze na příliš drahé akné-bojování produkty. Začít s něčím, co je levné a prodává přes-the-counter, v místním obchodě s drogami. Pokud akné přetrvává, domluvte si schůzku s váš lékař nebo dermatolog. Nemá smysl ztrácet peníze na dražší produkty, než budete vidět, pokud méně nákladné ty, které bude pracovat na své kůži.

Omezte příjem kofeinu, aby se zabránilo akné. Kofein je diuretikum, které může způsobit, že vaše stresové hormony zvyšují, což zase může zhoršit kůži, na což způsobuje breakouts nebo dokonce dráždí stávající akné. Snažte se omezit množství kofeinové nápoje a potraviny, jako je káva, čaj, čokoláda a další související položky.

Tam je domácí položky, které vám mohou pomoci zbavit se nežádoucího akné. To je přímo ve vaší lékárničce. Pokud budete mít jen kousíček zubní pasty a dát na pupínek předtím, než jdete spát v noci, ráno, že bude mít zmenší a bude méně červené.

Aby se zabránilo akné, měli byste být opatrní, o tom, co jíte. Některé aliments obsahují hodně cukrů a tuků: to způsobuje kůži, aby se stal mastný a vypuknout. Zkuste jíst zdravěji tím, že zavádí více ovoce a zeleniny ve vaší stravě a vyhnout se rychlé občerstvení, sladkosti a nápoje plné cukru.

Pokud jste dívka s akné, měli byste získat antikoncepční pilulky. Antikoncepční pilulky regulovat hormony v těle a pro většinu lidí, oni snížit akné výrazně v jen pár měsíců. Zeptejte se svého lékaře o tom, jaký druh antikoncepční pilulky, má nejlepší výsledek na akné.

Nemusíte vůbec míchat dohromady různé druhy léčby akné. Lidé si myslí, že míchání různých akné ošetření, společně na ně bude všechno pracovat rychleji. Každý krém na akné má drsné složky, které by mohly dostat spolu dobře dohromady na kůži.

Pokud máte malé breakout akné spot léčba může někdy být nejlepší volbou. Místo léčení umožňuje, aby se vztahují pouze na postižené oblasti, aby chemikálie (spíše než celý obličej). Existuje mnoho místo léčby k dispozici, a to jak přes pult a přes Dermatologa.

Komerčně dostupné over-the-counter léky mohou pomoci v boji proti akné. Nejlepší typy léků jsou ty, s anti-bakteriální složky. Bakterie jsou jedním z nejvýznamnějších přispěvatelů k akné problémy, tak krémy a ošetření navržen tak, aby s nimi bojovat, může mít velký účinek. Následující pokyny výrobce zvýší účinnost těchto léků.

Můžete použít kyselinu salicylovou ovládat své mastnou pleť. To může vyschnout většina ropy tak, že nemá čas nastavit a způsobit skvrny. Ujistěte se, že druh, který používáte, je bez oleje, jinak budete přidávat více oleje na vaší tváři. Jemně vyčistěte si obličej s čisticím prostředkem a poté opláchněte teplou, ne horké, vody.

V zimě, snažte se vyhnout místa, která obvykle obsahují suchý vzduch. Když tam je málo vlhkosti ve vzduchu, když jsou kolem, tam je dobrá šance, vaše pleť reagovat negativně a vyschnout. To může vést k nadměrné akné a červené skvrny, vzhledem k podráždění, které způsobuje suchost.

Pokud máte hluboké, cystické akné, možná zjistíte, že přes-the-counter léky nejsou velmi užitečné. Dermatolog může předepsat Accutane pro tyto druhy případů. Accutane je silný lék, který se užívá ve formě tablet, a obecně není předepsán na lehkou váhu. Pokud váš lékař cítí, že to je správné léčby pro vás, ujistěte se, aby se to přesně tak, jak je předepsáno, a vždy hlásit jakékoli nežádoucí účinky se svým lékařem.

Pokud zjistíte, že vaše akné není mizí bez ohledu na to, co děláte, měli byste se vždy poradit se svým lékařem. Lékař ví, co nejlepší produkty. Váš lékař bude schopen poskytnout vám informace, které potřebujete k nákupu akné produkty a vytvořit systém péče o pleť, která bude pracovat pro vás.

Někdy, akné je způsobeno hormonální změny. Existují typy antikoncepční pilulky, které mohou pomoci objasnit tento druh akné. Při léčbě hormonální akné, je velmi důležité, aby tak učinily pod dozorem lékařů. To bude jasné až v době, když zůstal sám, tak dlouho, jak jste při dobré péči o sebe.

Suchá, šupinatá kůže je zvláště citlivé na akné infekce. Trochu základní hydratační bude omezit tuto chybu zabezpečení, a to trochu, aby se zabránilo problémy s akné. Drahé high-end, hydratační není nutné. Denní používání hydratační krém nebo mýdlo s hydratační složky, bude stačit, aby se kůže stává suché a náchylné k akné.

Nyní, že jeden neví, co mají dělat, mohou jít na, aby se zabránilo sami od bytí v rozpacích, nebo něco jiného, protože jejich akné. Po očišťování sebe sama od akné budou nejen cítit lépe o sobě, ale být jistější s sebou celé situace, které mohou nastat.