Erotické Hračky

Chci Žít Déle? Přestat Kouřit S Těmito Užitečné Tipy

Nezáleží na tom, kolikrát jste se snažili přestat kouřit v minulosti, tentokrát bude čas, že jste úspěšní. Musíte být psychicky připraveni, rozpoznat spouštěče, a mít plán na místě, které budou mít vás vůně čerstvé, pro dny dopředu. Čtěte dál, pokud chcete znát nejlepší způsoby, jak porazit tento zvyk.

Řekněte své rodině a přátelům, pokud máte v plánu na odvykání kouření. Tím, že pověření lidé blízko vás s vaším plánem, dát jim sílu, aby vám pomohou uspět. Jejich podpora bude velkou podporu na pomoc vás na cestě k odvykání kouření jednou provždy.

Když se nejprve snaží přestat kouřit, snažte se vyhnout místa, které jste spojovat s kouřením. To by mohlo znamenat, zůstat daleko od své oblíbené baru nebo kuřáckém místě v práci. Zůstat daleko od těchto míst také znamená zůstat daleko od pokušení, která mohou být velmi důležitá věc, kterou musíte udělat, když se nejprve snaží přestat.

Výchozí cvičební režim je skvělý způsob, jak podpořit sami, když se snažíte přestat kouřit. Podle doporučení lékaře, snadné se do režimu, zejména pokud jste byl těžký kouření na mnoho let. Cvičení vám pomůže nejen opravit některé škody kouření má udělat, aby vaše tělo, ale je také velký stres odlehčovací, stejně.

Snažte se vyhnout alkoholu, pokud se snažíte přestat kouřit. Alkohol a cigarety jsou přirozeně zdarma ke každému jiný. Kromě toho, alkohol snižuje vaše duševní zaměření, což znamená, že jsou více pravděpodobné, že dát do pokušení, nebo tlaku vrstevníků. Pokud se vyhnete alkoholu, máte větší pravděpodobnost, aby zůstali jasné mysli. To může jen znamenat, že výpověď se stává trochu jednodušší.

Pokud si nemyslíte, že můžete ukončit všechny najednou, používají nikotinové žvýkačky nebo nikotinové náplasti, aby pomohla nahradit nikotin dostanete od cigaret. Tyto over-the-counter léky dodávat své tělo s nikotinem při práci prolomit zvyk, který může pomoci odvrátit nejhorší fyzické abstinenční příznaky.

Když se snaží přestat kouřit, musíte se vyhnout určité spouštěče, které způsobí, že budete kouřit. Například, pokud se vám líbil kouřit v autě, nebo když jste četli knihu, pak budete muset změnit své chování, když děláte ty věci, tak, aby se automaticky přemýšlet o kouření. Musíte najít rozptýlení, myslet na něco jiného.

Zkuste se dostat přes své mysli, že kouření není řešení na jakýkoliv problém se můžete setkat, ať už se jedná defekt pneumatiky nebo rodinná záležitost. Kouření se nikdy vyřešit krizi, a to jistě není begin zmírnit vaše trápení. Pamatujte si to, když jste na vaší cestě k odvykání kouření.

To je v pořádku k použití náhradní nikotinové během začátku fáze vašeho programu odvykání kouření. Nikotin je vysoce návykový a abstinenční příznaky mohou být velmi nepříjemné. Nikotinové žvýkačky či pastilky mohou zabránit vám pocit popudlivý, náladový a podrážděný, a může být rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.

Skvělé rady při odvykání, je přestat kouřit úplně. Zastavení je místo, kde budete muset začít. Jen zastavit a nikdy nechte se začít znovu. Mohlo by se zdát docela těžké. Nicméně, lidé, kteří používají tuto metodu, jsou méně pravděpodobné, že k návratu ke kouření, v průběhu času, než lidé, kteří používají jiné metody.

Přemýšlíte o všechny výhody, které obdržíte, když jste přestat kouřit, může vám motivaci, kterou potřebujete. Budete moci ušetřit peníze, budete se cítit zdravější, nebudete cítit jako cigarety, a budete žít déle. Pokud máte děti, přemýšlet o tom, jak moc vás potřebují.

Čistit svůj dům a auto, když jste přestat kouřit. Nemusíte trávit čas v každém prostředí, kde se podíváte na okolí a srovnávat je s kouřením. Zlikvidujte nedopalky a popelníky a čisté nic s vůní cigarety. Čerstvé prostředí, by měla odrážet zdravější, čistší, a některé pečlivý úklid může jen nechat sílu skrze chuť.

Vyhodit, nebo dát pryč všechny své cigarety nebo jiné tabákové výrobky. Pokud nemáte snadný přístup k tabáku, nebudete v pokušení mít jeden poslední cigaretu, nebo se vrátit ke kouření, když máte pocit, zdůraznil. Kromě toho, pokud se rozhodnete kouřit, budete muset dát extra úsilí do získání tabáku a může změnit svůj názor v době, kdy jste si to.

Vyhněte se provádění své cigarety kolem s tebou. To z nich dělá těžší se dostat, a budete být schopni snížit zpět na kouření tím, že dělá to. Když jsou potíže, nebudete kouřit tak často. To bude nakonec vám pomohou přestat kouřit nadobro.

Budete úspěšnější ve své snaze přestat kouřit, pokud vás snadné se na to, kolik cigaret vykouříte za den. Můžete vytvořit sadu harmonogram, kdy můžete kouřit, a kolik cigaret za den budete kouřit, postupně nechat se kouřit méně a méně, dokud nastavit datum, kdy budete zcela zastavit.

Vytvořit mantru, kterou podrobnosti, proč končíš. Kdykoliv máte pocit, silnou touhu se blíží, opakujte tuto mantru pro sebe. To vám umožní převzít kontrolu nad vaší závislostí, ve snaze optimalizovat své šance na úspěch.

Pokud uvažujete o odvykání kouření, to je velmi důležité mít plán. Jedna z nejdůležitějších částí tohoto plánu je stanovení “přestat datum.” To je datum, kdy máte v plánu, aby se úplně přestat kouřit. Ať už chcete přestat absťák, nebo zpříjemní to, že konkrétní datum, kdy chcete být provedeno kouření vám pomůže zůstat na trati.

Neexistuje žádný snadný způsob, jak přestat kouřit. Ale pokud jste skutečně věnuje, jak se zbavit tohoto zvyku, jakmile a pro všechny, pak dal tipy, které byly poskytovány na dobré využití. Denně na dobu, někdy i hodinu v kuse, je mentalita, že se dostanete přes.