Jak Podpořit Erekci

Co Musíte Vědět O Mobilní Telefony

Má někdo ve vašem životě není mít bezdrátový telefon? Je pravděpodobné, že všichni vaši přátelé mají jeden. Čtěte dál pro užitečné návrhy, které můžete začlenit, jak se vztahuje k tématu mobilní telefony.

Nepoužívejte chránič obrazovky na vašem telefonu. Ty mohou vypadat jako praktický investice na první, protože snižují množství odlesků, které máte v průběhu dne, ale také sníží viditelnost na vašem telefonu. Vzduchové bubliny bude také výsledek, pokud nechcete dát je na správně.

Nemám potřebu utrácet další peníze na mobilní telefon screen protector. Dnešní mobilní telefony jsou vyrobeny z odolné proti poškrábání skla. Toto sklo je tak silná, že dokonce i klíče nebude poškrábání, když jsou vedle telefonu v kapse. To screen protector je pravděpodobné, že plýtvání penězi.

Při nákupu mobilního telefonu je v obchodě, ujistěte se, že jste dostat své peníze to stojí za to o smlouvání s prodejcem. To nebude fungovat po celou dobu, ale často dostanete slevy, které můžete použít na vašem telefonu nebo pro aplikace, které se vztahují na váš telefon.

Pokud máte chytrý telefon, je to dobrý nápad, aby zase to zcela off každých pár dní. To trvá jen několik minut, aby moc to dolů a pak je znovu zapněte. To vám pomůže vyčistit vaše paměť nepotřebných dat a aby váš telefon běžet více optimálně.

Pokud hledáte na upgrade vašeho mobilního telefonu a vy jste řekl, budete muset zaplatit velké poplatek, měli byste se pokusit vyjednávat. Firmy nechtějí přijít o zákazníky, tak oni mohou být ochotni vzdát to. I když říkají, že ne, nebude to bolet požádat.

Vždy zvažte, jak cenou telefonu a cenou plánu. Někteří poskytovatelé nabízejí skvělé slevy na telefony, které prodávají, ale dostanou vás na konci s vyšší cenou plány. To znamená, že některé úspory zpočátku, ale více z kapsy výdaje v dlouhodobém horizontu.

Věděli jste, že můžete ušetřit peníze na volání získat informace? Zatímco většina mobilní telefon společnosti účtovat až $1.75 pro volání 411, stále se můžete dostat potřebné informace vytočením (800)Free411. Získáte stejné informace, aniž by vznikly jakékoliv dodatečné náklady na váš mobilní telefonní účet.

Pokud jste v oblasti, která má velmi nízký signál, měli byste vypnout telefon. Opouštět to skončí s tím, že máš vybitou baterii. Měli byste se také snažit udržet váš telefon v otevřené více, protože signál je trochu slabší v peněženky, zásuvky a další uzavřená místa.

Ujistěte se, že zamknout svůj telefon, když jste dát si ji do kapsy. To je důležité, protože nechcete, aby vaše tělo, aby stisknutím libovolného klíče nebo někomu zavolat, když nejste v úmyslu. Obvykle, můžete najít funkci zamknout obrazovku v části obecné nastavení telefonu.

Pokud máte novější telefon, nebudete potřebovat drahé případě jít s ním. Návrháři dělali posledních telefony z Kevlaru, který může odolat síle. Zatímco můžete uskutečnit telefonní silnější některých případech, to může být mnohem těžší na používání telefonu máte. Ujistěte se, že pochopit možnosti, které k vám.

Přemýšlejte o tom, jak máte v plánu používat mobilní telefon. Máte v plánu používat pouze pro volání a mimořádné události? Pak jednoduché funkce telefon bude pracovat pro vás? Chcete použít, aby to vypadalo, obchody a restaurace recenze, pak budete potřebovat chytrý telefon. S vědomím, vaše používání vzory vám pomohou se rozhodnout.

Zkontrolujte, zda váš telefon má mapu pokrytí, než budete cestovat. Možná již víte, kde získáte nejlepší signál v blízkosti místa své práce a domů. To může být kdekoliv jdete pravidelně. Ale, pokud jste míří do venkovské oblasti, můžete narazit na problémy s pokrytím.

Pokud máte tendenci používat velké množství dat s vaším mobilním telefonu, podívejte se na mobilní telefon prohlížeče, které komprimovat data použití. Jeden, který to dělá je to, že Google mobilní prohlížeč Chrome. Surfování pomocí Chromu může snížit vaše celkové využití dat o 10% až 20% snadno. To může ušetřit peníze měsíc po měsíci.

Naučte se, jak váš telefon kalendář funkce funguje. Můžete plánovat schůzky, události, a dokonce i čas s ním. Výstraha může jít pryč, aby vás připraví. Je to fantastický způsob, jak ušetřit papír, a to může také vám umožní přesně vědět, co váš plán je.

Mějte na paměti, že slabý signál může zabít váš mobilní telefon baterie. Váš telefon musí vynaložit energii, aby zůstali připojeni k síti, i když není v provozu. Udržet váš telefon hluboko v kabelce nebo zásuvce, může znamenat vybití baterie mnohem rychleji, než byste mohli očekávat.

Myslíš, sotva používat svůj mobilní telefon pro mluvení? Myslíte, že o vrácení minuty z vašeho mobilního telefonu plánu a bude VoIP (jako Skype). Pomocí datový tarif, můžete použít Skype nebo jiné VoIP, místo placení za skutečné mobilní telefon minut. To je velmi chytré, pokud zjistíte, že mluvit jen hrstka krát každý měsíc.

Rodinné plány pro mobilní telefon smluv může být dobré i pro strany jednotlivců není ve skutečnosti souvisí. Spousta lidí ani nejsou vědomi tohoto, a oni si ujít slevy. Podpisu s osobou, které znáte, mohou vám pomoci dostat tuto zvýhodněnou nabídku. Dopravce nebude chtít vidět ID pro vytvoření účtu.

Pokud vlastníte smartphone, restart jednou za čas. Smartphony jsou v podstatě malé počítače a fungují mnohem efektivněji, když mají občas vypnout a restartovat. To je ještě pravda, pokud používáte hodně aplikací, nebo dělat hodně surfování na Internetu.

V dnešním světě, mobilní telefony jsou všude. Všude, kam jít, uvidíte lidí, kteří je používají. Když se snažíte dozvědět se o mobilní telefony, budete potřebovat nějaké doporučení, jako je to, co tento článek má vás učil. Ujistěte se, že používáte výše uvedené tipy, aby vaše výhoda.