Jak Používat Vakuovou Pumpu

Těžké Časy S Novým Dítětem? Zkuste Tyto Nápady!

Ať už jste první čas rodiče nebo uvítali další dítě do své rodiny, rodičovství je svět plný lásky, štěstí a vlastní pochybnosti. Děti, bohužel, ne přijít s návodem k použití a je zcela běžné, že otázku své akce na denní bázi. Zde jsou některé užitečné rady, které vám pomohou dělat, že je matka nebo otec trochu méně matoucí.

Tip, že jde bez povšimnutí příliš mnoho rodičů je návrh, že si pamatují, aby se čas pro sebe. Ponecháme-li stranou některé osobní čas na dekompresi a udržovat koníčky a zájmy, se pomoci maminky a tatínky, zůstat pod napětím a zabývající se životy svých dětí. To povede ke šťastnější, více splnil rodinu.

Posílit pouto mezi vámi a vaše dítě, a pomoci zvýšit jejich kognitivní vývoj, vypnout televizi! Omezit jejich sledování televize na zvláštních příležitostech – děti, které tráví velmi málo času sledování televize jsou více sociálně kompetentní, více akademicky kompetentní, a více kreativní a nápadité než jejich televize-sledování vrstevníky.

Je důležité, aby při jednání s teenagery – vysoká škola rok děti tvoje, aby nikdy nebudete muset slyšet o peníze, problémy, které mohou být děje své (otec a matka) žije. Pokud nemůžete podpora jim bude rozumět a převzít iniciativu. Nicméně, pokud jsou podporovány vás, ale přesto se stížnosti na to, jak moc se náklady na vás, bude to zničit váš vztah s nimi.

Pokud máte potíže dávat vaše batole jejich lék, zkuste smíchání s čokoládový sirup. To umožní, aby vaše dítě chtějí, aby jejich lék, namísto boje. Můžete také zkusit umístění volně PRODEJNÝCH léků v chladničce. Vaše batole bude mít těžké odlišit chuť studené kapaliny, což je více pravděpodobné, aby se to, aniž by rozčilovat.

Podívejte se na nejnovější dětské chůvičky pro vaše děťátko. Můžete naprogramovat tyto nové gadgets volat váš chytrý telefon vždy, když je nějaký druh hluku v dětském pokoji. To je skvělý způsob, jak si trochu práce udělat, když vám dítě spí, a získat upozornění, že vaše dítě chce, abys, až se probudí.

Mluvit s pojišťovací agent o bezpečné jízdě programy a návrhy, než se vaše dospívající dostane jejich řidičský průkaz. Většina pojištění firmy nabízejí zdarma nebo low-cost programy, jejichž cílem je zlepšit bezpečnost řidiče na nové ovladače a s vědomím, že vaše dítě je vědom základní bezpečnostní pokyny pomáhá váš klid, a to zejména za volantem!

Pro batolata, kteří jsou vybíraví o jejich jídla, přidejte zeleninu, které mají silnou chuť. Přidání šálek jemně nastrouhanou mrkev omáčka na špagety nebo pizza omáčka je nezjistitelné, jako je míchání jogurtu, do kaší. Obě metody se dostat vaše batole tolik potřebné vitamíny a živiny, bez nich to neví.

Dostat vaše dítě podílí na přípravě jídla, jakmile jsou schopni zvládnout konkrétní úkoly, pomoc a dohled. Například, mít batole pomoci nalijte ingredience do mísy mohou naučit základní měření, zatímco což vám umožní dokončit přípravu jídla. Jen ujistěte se, že dohlížet úzce a aby se vaše dítě pryč od nebezpečných spotřebiče nebo nádobí.

Skvělý rodičovství tip je, aby se vaše dítě pracovat s vámi jeden den. Tím, že vaše dítě, aby s vámi spolupracovat, dostanou zhodnocení toho, co děláte každý den, a budou také poznat trochu lépe. To může být skvělý způsob, jak se spojit s vaše dítě.

Pomoc vaše dítě, aby upustily od přejídání v době jídla. S nárůstem dětské obezity v naší zemi, to je velmi důležité, aby naše děti, aby rozpoznat, kdy jsou stále hlad a když mají tendenci jíst z nudy. Když se vaše dítě pláče, “já mám ještě hlad!” navrhnout jinou činnost nebo možná sklenici vody místo. Jestli jsou opravdu hlad, bude vám vědět, velmi brzy. Pak povzbudit je, aby mít zdravé občerstvení, jako je zelenina s nízkým obsahem tuku dip, nebo nějaké ovoce. Někdy jsou opravdu hlad, ale pozornost je na pár minut, možná zjistíte, že oni byli jen hledáte něco, co dělat.

V letech vzpomeneš si na své první dny rodičovství a smát se na chyby a obavy. V mezidobí každý den s vaše dítě je požehnání a radost. Je milovat a vědět, že nejste sami v obavy, že budete čelit ale budete vždy najít podporu tak, že nebudete muset čelit jim sám.