Jak Přírodně Zvětšit Poprsí

Jak Převést Váš Domov Zelené Energie

Zelená energie je stále lepší a lepší rok. To se stal způsob, jak jít, když jste v budově, nebo se snaží snížit náklady na váš současný domov moc věcí a k vytápění domů. Následující informace vám pomohou najít některé způsoby, jak jít zelené ve vaší domácnosti.

Při vytváření venkovní světla nastavit pro zahradní cestu nebo patio, myslím, že solární lampy jako možnost. Tyto lampy nejsou velmi drahé a může ušetřit na účty za energii, protože jsou poháněné sluncem. Ušetříte spoustu energie v procesu. Můžete také nebude muset trávit čas elektroinstalace, venkovní osvětlení.

Být lepší spotřebitelem energie, a snížit spotřebu energie domů odpojením elektronické nabíječky, když nejsou v provozu. Odpojte elektronických zařízení, když nejsou používány, nebo plně nabitá. To je plýtvání energií jinak.

Pokud se chystáte na instalaci solárních panelů, pochopit množství údržby potřebné. Musíte mít fotovoltaické články, čistý. V případě, že buňky jsou nainstalovány na střeše, to by mohlo znamenat, lezla přes střechu tak často, jak jednou za měsíc. Pokud nejste schopni to udělat, budete muset najmout někoho.

Podívejte se do použití recyklovaných nebo dobíjecí baterie pro položky, které vyžadují baterie. Baterie na jedno použití stálo hodně peněz na výrobu a oni také obsahují toxické chemické látky, které jsou špatné pro životní prostředí. Přepnutím do recyklovaných nebo dobíjecí baterie, budete mít tyto chemické látky pryč z našeho prostředí.

Pokud chcete ušetřit energii, snažte se používat vaše myčka velmi často. Místo toho, nechte nádobí uschnout na vzduchu. Myčky nádobí mají tendenci používat hodně energie a proto, že používají tolik energie, elektřinu a vodné a stočné bude přes střechu. Pokud máte k použití myčka nádobí, dát to na nízké nastavení.

Vyperte vaše prádlo ve studené vodě. Oblečení jen jako čisté, pokud budete používat studenou vodu místo horké vody, a že přepínač může ušetřit spoustu energie. Většina energie použita na praní oblečení je energie, voda, topení využívá k ohřevu vody.

Jeden z nejlevnějších a nejjednodušších způsobů, jak, aby váš domov energeticky účinnější, je tím, že nahradí všechny vaše standardní žárovky se zelenou verzí. Nejen tyto žárovky snížit váš účet za energie přes nižší výkon a vyšší účinnost, ale tyto žárovky jsou také vydrží déle, dává vám dva-krát oplátku za své investice.

Přemýšlet o tom instalací zemního plynu ve vaší domácnosti, na rozdíl od jiných zdrojů energie. Metan je stejné palivo produkované krávy a na skládkách a je jedním z nejčistší spalování plynů dostupných na trhu. To je velmi zelené volby při rozhodování o své energetické potřeby.

Vytápění vašeho domu s biopalivy. Co tato paliva jsou složeny ze jsou dřevo, oleje a rostlinné či živočišné tuky. Pokud máte propan pece, profesionální může obvykle provést změny, které umožní použití této směsi paliv. Může to být kdekoli až 99% bionafty. Vždy se poraďte s odborníky před použitím tohoto druhu paliva v domácnosti.

Chystáte zelená znamená, že mnoho věcí, včetně úspory energie ve vaší domácnosti. Jedním z nejjednodušších a nejlepší peníze-úspory nápady je izolovat podkroví. Doporučená izolace pro většinu podkroví je přibližně 12 až 15 palců, v závislosti na typu izolace, kterou používáte. Podkroví izolace může ušetřit hodně peněz na svůj účet za energii!

Ujistěte se, že větrací otvory nejsou blokovány. Blokované větrací otvory může vést ke zvýšení spotřeby energie, vzhledem k tomu, že budete zvyšte chlazení ve vaší domácnosti, protože nemáte pocit, že vzduch vychází ven. Důkladně zkontrolujte, zda je zajistit, že nic není blokování vzduchu. Pokud tam je, budete překvapeni, na rozdíl, jakmile si problém odstranit.

Nákup hybridní vozidla je dobrý způsob, jak ušetřit energii, ale to vše závisí na tom, jaký typ vozidla si koupíte. To je vždy mnohem lepší volba koupit menší hybridní vozidlo, než si koupit velké hybridní SUV. Na SVUs ušetřit tak málo energie, že to není jiný, než s kompaktní non-hybridní vozidla.

Instalace dvojitá okna může jít dlouhou cestu v pomoci vám ušetřit náklady na energii. Tam jsou vnitřní a vnější možnosti vybrat ze. Instalace okna je řekl, aby ušetřit kdekoli od dvacet pět až padesát procent tepelné ztráty. Ujistěte se, že přidat počasí stripping na pohyblivé klouby z okna.

Zůstat v kontrolu nad vaší spotřeby energie tím, že získání Bye Bye Standby zařízení. Toto zařízení je v podstatě základní deska, do které můžete připojit všechny vaše zařízení. Budete mít možnost, aby zcela zapnout a vypnout jakékoliv zařízení, které používáte přes tento panel. To také umožňuje přístup k informacím o vaší spotřebě energie.

Nyní byste měli mít lepší představu o některé z věcí, které můžete udělat, aby váš domov více zelené. Učinit správné rozhodnutí, pokud jde o váš domov a prostředí, děkuji vám tím, že zůstane zdravé, krásně zelené domácí, které jste si v průběhu svého života.