Jak Prodloužit Erekci

Základy O tom, Jak Pěstovat Organické Zahrady

Začínáš svůj vlastní organické zahrady poprvé? Pokud ano, jste pravděpodobně ani nevím, kde začít. Není žádným tajemstvím, že pěstování organické rostliny poprvé může být trochu zdrcující. Níže jsou uvedeny některé tipy, které vám mohou pomoci, aby se rozšiřování své vlastní organické zahrady trochu hladší.

Při zalévání rostlin, používání recyklované vody, ale vyhnout se opětovné použití vody ze zdrojů, jako jsou vany, pračky, nebo myčky nádobí. Tyto zdroje vody mohou obsahovat škodlivé chemikálie, které mohou být absorbovány do vašeho zeleniny, jako jsou dusičnany a fosforečnany. Tato voda může obsahovat i patogeny, které by mohly poškodit vás nebo vaše rostliny.

Aby snadno pracovat mytí vaše bio produkty s košem na prádlo. Jak si vybrat své produkty, položte je do plastového koše na prádlo, které funguje jako filtr. Držte hadici nad horní a voda může udělat rychlou práci oplachování všechny nečistoty a další věci z vašeho ovoce a zeleniny.

Šetřit vodou, když jste zahradnictví, ujistěte se, že používáte tři palce organického mulče. Mulčovací pomůže vaše rostliny absorbovat vodu pomalu v průběhu času, což vám umožní používat méně vody, než jste normálně by. Mnoho přírodních materiálů, aby velký kompost, včetně jehličí a mnoho typů listů.

Skvělý tip při spuštění své vlastní organické zahrady je vždy prostor semena ve směsi rovnoměrně, jak jen můžete. Pokud to uděláte, bude zajistit, že každý jeden z vašich semen má stejné množství prostoru pro růst v nejvíce optimální způsob.

Při kompostování travní odřezky, listy, a jiné materiály, to je nejlepší přidat stejné množství zelené, čerstvě řezaný materiál, jako vy sušeného materiálu. Zelený rostlinný materiál se skládá z vyhořelého květiny, zeleninové a ovocné odpady, listí, plevele a posekané trávy. Sušené rostlinné hmoty, na druhé straně, obsahuje drcený papír, použít dřevěné štěpky a slámy. Váš kompost by neměl nikdy obsahovat maso, popel nebo uhlí.

Nejlepší způsob, jak se plevel organické zahrady je staromódní způsob, tahání plevele ručně. I když organické herbicidy prodávány v obchodě jsou lákavé, nejsou zdaleka tak efektivní, jak se dostat na ruce a kolena a tahání plevele ručně. Je to také velmi povzbuzující udělat sami. To vám dává pocit z vykonané práce.

Skvělý tip při spuštění své vlastní organické zahrady je, aby ujistěte se, že jste okamžitě oplodnit sazenice, když se jim dostane jejich první skutečné listy, které se objeví, jakmile děložních zmizí. Pokud vaše sazenice nejsou ihned oplodněné, že zemře, pokud používáte mix bez půdy, která také nemá kompostu.

Jakékoli organické zahradničení projekt je ihned náchylné k houbovým chorobám, které mohou shnít a zničit semena nebo sazenice dříve, než mají dokonce šanci růst. Aby se tomu zabránilo, měli byste používat rašeliník, který působí jako přírodní fungicid. Když vaše semena jsou zasazeny do půdy, aplikovat moss ihned po výsadbě. Na druhou stranu, pokud vaše semena jsou vystaveny slunečnímu záření, měli byste použít moss první, a pak uložit semena na mechu. Stačí pouze použít posypeme mechu.

Jak jste viděli, rostoucí organické zahrady není tak hrozné, jak se může zdát na první. Jen si všechny výhody, které to má, a všechny výdaje to může postarat, spolu s všechny peníze, které můžete ušetřit v dlouhodobém horizontu roste vaše vlastní “zelené” potraviny.