Jak Uspokojit Zenu

Naučit, Jak Se Vypořádat S Spánku Apnoe

Má vaše chrápání zabránit vám dostat dobrý spánek pro let? Je zcela možné, že vaše chrápání je příznakem spánkové apnoe, který může být potenciálně nebezpečný stav. Nebojte se, pokud to je pravda. Tento článek vám může opravdu pomoct.

Hraje dechové nástroje může skutečně pomoci kontrolovat spánkové apnoe. Nástroje jako didgeridoo může pomoci ulevit od spánkové apnoe podmínky. Můžete vyztužit své svaly krku, které jim pomohou získat více vzduchu proudí přes ně. Protože tyto pohyby, pokud budete hrát tento nástroj pravidelně, můžete ovládat své spánkové apnoe příznaky a získat lepší spánek.

Za spaní v sedě, pokud máte spánkové apnoe, a nemáte CPAP k dispozici. Možná jste byl diagnostikován s spánkové apnoe, ale jste neměli svůj CPAP předepsané. Možná, že síla šla ven, a vaše CPAP nebude fungovat bez elektřiny. Vždy, když máte spát, aniž by ve prospěch CPAP terapie, spaní v sedě pomůže udržet své dýchací cesty před zhroucením.

Pokud nevíte, jestli vaše chrápání je spánková apnoe, nebo jen prosté chrápání, zkuste použít spánku deník. V tomto deníku, budete muset zaznamenat, kolik času strávíte v posteli, kolikrát, že jste probudit každý večer, a jak unavený budete cítit, když jsi vznikají v hodinách.

Pokud jste byl diagnostikován s spánkové apnoe, vyhnout se prášky na spaní. Budete uvolnit své svaly krku tímto způsobem, a nebudete získat co nejvíce z vašeho spánku. Spánku léky může způsobit další problémy, a může být dokonce nebezpečné pro lidi s spánkové apnoe.

Aby správné diagnózy, lékař může mít budete udržet spánku deník. Budete nahrávat, když spíte, a když se probudí a něco jiného, že se stane během vašeho spánku. Pokud máte partnera, mohou být schopni pomoci dokument, vaše chrápání, trhavé pohyby těla a zastavení dýchání. Tento typ dat může pomoci lékař diagnostikovat problém.

Jsou známy rizikové faktory pro spánkové apnoe. Některé obstrukční spánkové apnoe rizikové faktory jsou nadváha, kuřák, muž, týkající se někoho, kdo s spánkové apnoe, nebo je Hispánec, Černoch, nebo Pacifik Ostrovan. Pokud máte jeden nebo více z těchto rizikových faktorů, jsou více náchylné k byl diagnostikován s spánkové apnoe.

Zjistíte, že je jednodušší jít spát a zůstat spát, pokud budete postupovat podle plánu. Jít do postele ve stejnou dobu, dodržovat spaním rutina, pokud to vám pomůže relaxovat a získat alespoň osm hodin spánku každou noc. Vytvořit ideální prostředí pro vás k spánku.

Pokud jste byl diagnostikován s spánkové apnoe, je důležité, aby se zabránilo pití alkoholu. Alkoholické nápoje se uvolnit svaly v krku, který dělá to více pravděpodobné, že budou blokovat vaše dýchací cesty během spánku. Přinejmenším, vyhnout se jakékoliv alkoholické nápoje ve večerních hodinách, než se dostanete do postele.

Spaní ve vysoké nadmořské výšce může zhoršit vaše spánkové apnoe, protože nižší hladiny kyslíku. Pokud se chystáte na místo, kde se nachází vyšší, než co jste zvyklí, se CPAP stroj s vámi. Nejlepší věc udělat, by bylo, aby se zcela zabránilo vysoké nadmořské výšce.

Pokud máte CPAP stroj, měli byste mít vždy s sebou. Používáte jiné zařízení nemusí fungovat tak dobře, protože v nastavení nebo masky mohou být různé. Pokud budete muset jít do nemocnice, někoho, aby vám váš počítač, takže můžete dál používat.

Pokud máte spánkové apnoe a používat CPAP stroj spát v noci, zvažte nákup mořských baterie jako záložní zdroj energie. Pokud máte spánkové apnoe, je důležité, že budete používat CPAP, kdykoliv budete spát. Pokud vaše energie by měly jít z jakéhokoli důvodu, budete stále moci používat CPAP v noci pomocí baterie připojit.

I přesto se chcete lépe spát, neberte léky na spaní, pokud trpíte, nebo mají historii spánkové apnoe. Co si může myslet, že vám pomůže, bude to jen zhoršit stav uvolňující svaly ještě více, když spíte. Pokud trpíte nespavostí, spolu s spánkové apnoe, poraďte se svým lékařem.

I když nemusí být obézní, nebo dokonce velmi obézní, dokonce i pár kilo navíc může způsobit spánkové apnoe. To znamená, že i když budete mít trochu břicho, měli byste pracovat, jak se zbavit to a uvidíme, jestli to odstraní vaše problémy se spánkem. Sami budete děkovat za to později.

Všechny spánkové apnoe u pacientů mohou mít prospěch z informací, které našli prostřednictvím VZHŮRU Nadace. VZHŮRU sponzorů podpůrných skupin po celé zemi, které jsou určeny k vzdělávání a informování veřejnosti o otázkách a možnostech léčby spojené s spánkové apnoe. Tato setkání často předvést nové zařízení a masku možnosti pro CPAP u pacientů, stejně jako aktualizace na nové trendy v léčbě. S kapitolami ve většině regionálních oblastí, VZHŮRU slouží jako velmi efektivní podpora služeb pro pacienty a jejich rodiny, aby si zvuk a spolehlivé informace za účelem zlepšení jejich zdraví.

Zhubnout. Pokud zjistíte, že sami mají potíže se spánkem, vezměte si čas zhodnotit své hmotnosti. Pokud jste obézní, je pravděpodobné, že hlavním faktorem spánkové apnoe. Start na dietu a cvičení režimu hned tak, že můžete zhubnout a spát více pohodlně každý večer.

Existuje mnoho důvodů, proč lidé mají spánkové apnoe a mnoho způsobů, jak to může být léčena. Tento kousek vás učil o spánkové apnoe. Získat dobrou noc spát použitím věcí, které jste se naučili.