Jak Zvetsit Penys

Otevřít plechovku Červů, O Kyselina Refluxní

Už jste někdy slyšeli o stav známý jako kyselý reflux? Tam je velká šance, že jste pravděpodobně zažil, žaludečních šťáv a nevěděl, co se děje. Kyselina refluxní je často popisována jako pocit pálení v těle, které se obvykle vyskytuje po jídle. Pokud budete potřebovat pomoc, zastavení žaludečních šťáv, tento článek vám může nabídnout několik rad.

Rozhodnout se pro libové maso a jídlo, které nemá mnoho tuku. Pokud si můžete dopřát v mastné potraviny, jako jsou hranolky, ty jsou více pravděpodobné, že trpí žaludečních šťáv. Zkuste sledovat vaše jídlo na týden a vidět, co způsobuje pálení žáhy. Upravit svůj jídelníček podle toho.

Pokud trpíte kyseliny refluxní příznaky v noci, možná budete muset změnit způsob, jakým spíte. Ty by měly být, kterým se na zádech, s horní polovinou těla opřený o několik polštářů. Když jste ležel, ať už na zádech, břiše nebo boku, jste umožňuje kyseliny přijít přes jícen.

Acid reflux může být normální reakce, jíst příliš mnoho nebo příliš rychle! Pokud jste byli zažívá účinky kyseliny zpětným chladičem v poslední době, změnit své stravovací návyky. Zlepšit obsah vašich jídel přidáním zdravější možnosti a vzít čas na žvýkat jídlo dobře. Váš trávicí trati to ocení, a neměli byste trpět s kyselinou reflux tak moc,

Stres může způsobit vaše svaly ke kontraktu, a když se to stane, aby váš žaludek, kyseliny bude tlačena směrem nahoru. Zkuste některé relaxační techniky jako je hluboké dýchání, jóga, nebo meditace snížit stres a pomůže vám vypořádat se situacemi, které mohou být emocionálně bouřlivý. Když zvládnete tyto techniky, kyselina reflux může být snížena.

Pokud máte přebytečný tuk v oblasti břicha, to může způsobit, že zkušenosti žaludečních šťáv. Toto je, protože tam je extra tlak v břišní oblasti. Nejlepší způsob, jak můžete snížit tyto příznaky by být pro vás, aby se pokusili získat nějaké nadměrné hmotnosti.

Naučte se spouštěcí potraviny. Když víte, jaké potraviny nebo nápoje způsobit žaludečních šťáv, můžete se jim vyhnout, aby se vaše příznaky na minimum. Některé potraviny, které často způsobují příznaky jsou potraviny, které jsou smažené, mastné, pikantní a sycené nápoje. To jsou jen některé příklady, a to, co trápí někoho jiného, nemusí obtěžovat vás.

Pokud jste těhotná, a zažívá žaludečních šťáv, zkuste se uvolnit. Tento problém je často již není problém, až budeš mít dítě. To je příznakem dítě tlačí na všechny vaše vnitřnosti způsobují kyseliny v žaludku stoupat. Sledovat, co jíte a vyhněte, kterým se stanoví až hodinu prošel poté, co budete jíst.

Vyberte si cvičení, které vás udrží ve stoje. Dělat to může opravdu pomoci zmírnit vaše žaludečních šťáv v několika různými způsoby. Pro jednu věc, zůstat ve vzpřímené poloze umožňuje využít gravitace, když jde o trávení. Chůzi a mírné cvičení také podporuje hubnutí, který bude výrazně zlepšit žaludečních šťáv. Zkuste low dopad cvičení pro nejefektivnější režim.

Pokud máte žaludečních šťáv, zkuste omezit pití, aby to hlavně mezi jídly. Když máte jídlo a tekutiny v žaludku ve stejnou dobu, to způsobí velký tlak na svěrač jícnu. Tlak způsobuje, že obsah žaludku k dosažení jícnu a způsobit poškození je podšívka.

Zhubnout, pokud máte těžké. Je těžké přispěje k žaludečních šťáv. To tlačí kyseliny až jícnu. Nejen, že je to velmi bolestivé, může způsobit dlouhodobé poškození jícnu ostění. Udržovat dobrou váhu, jíst zdravě a dobře a mít dobrý spánek a cvičení, aby posílily své zdraví a zbavit se žaludečních šťáv.

Nenoste těsné oblečení kolem vaší bránice. Tento tlak může zhoršit vaše kyselý reflux symptomy. Místo toho, nosit pohodlné, volné oblečení, aby se zabránilo to větší tlak na břicho. Pokud jste typ člověka, který má úzké džíny, opravdu bys měla počkat, dokud vaše kyselina refluxní je pod kontrolou před nošení je znovu.

Nikdy vzít to na sebe, aby se diagnóza refluxu. Pokud máte příznaky, jako je žaludeční nevolnost a zvracení, měli byste navštívit svého lékaře. Některé srdeční poruchy, vředy a další podmínky, může ve skutečnosti napodobují žaludečních šťáv. Váš lékař může provést testy, aby zjistil, jestli to je žaludečních šťáv.

Pro ty, kteří trpí žaludečních šťáv, žvýkání skořice guma hned po jídle může pomoci. Žvýkačka zvyšuje produkci slin, což pomáhá neutralizovat žaludeční kyseliny. Můžete také spolknout častěji, když budete žvýkat žvýkačku. To pomáhá udržet kyseliny v žaludku, přesně tam, kde by to mělo být.

Skvělý způsob, jak eliminovat vaše kyselý reflux, je změnit svůj jídelníček k rostlinné stravě. Maso je velkým přispěvatelem k žaludečních šťáv. To se zdá být rozporuplná, protože maso se zdají být velmi alkalické, když se zkouší před spotřebou. Problém je, že po maso je absorbován, bude to zanechat vysoce kyselých reziduí v těle.

Bez pochyb o tom, že kyselina reflux je více problémů, než to stojí za to. Silné bolestivé pocity vytváří v těle jsou nepříjemné, a, pokud je povoleno horší, kyselina reflux může představovat vážnou hrozbu pro zdraví člověka. Spíše než nechat to dostat do bodu, využít rad uvedených výše a odstranění kyseliny zpětným chladičem.