Kadeřnictví Klier Ceník

Jak Zvládnout Spaní S Spánkové Apnoe.

Pokud zjistíte, že máte často pocit, mrzutý, unavený a podrážděný ráno, to může být příznakem některých závažných onemocnění. Můžete být trpí spánkové apnoe, běžná porucha spánku způsobená dýchacích cestách stává blokován v noci. Zjistit více o tomto stavu, čtení tohoto článku.

Naučit, jak hrát na dechový nástroj. Studie prokázaly, že hraní na dechový nástroj, jako je flétna nebo didgeridoo mohou pomoci s spánku apnoe. Dechové nástroje cvičení dýchání a pomůže vaše tělo zvyknout si na užívání v dostatečném množství vzduchu. Váš krk bude moci lépe kontrolovat dýchacích cest dilatace.

Někteří lidé je spánková apnoe může být vysledovat do morbidní obezity. Takže pokud máte spánkové apnoe, a máte nadváhu, pokuste se zbavit těch extra liber. Někdo v této situaci měli držet rozumnou dietu, v kombinaci s dobrou množství cvičení. Výzkum prokázal, že snížení počtu sacharidů člověk spotřebuje během dne pomáhá lidem při hubnutí.

Zkuste to ztratit pár kilo, pokud trpíte chronickou spánkovou apnoe. Kontrolované studie prokázaly, že lidé s tímto poruchy spánku značně těžit poté, co ztratil 20 nebo více liber. Příznaky se mohou dokonce snižovat úplně, takže nyní máte ještě další důvod, aby si svou váhu a zdravější číslo!

Zeptejte se svého lékaře, aby doporučit nějaký dobrý CPAP stroj k léčbě spánku apnoe. Velikost stroje a hlasitost jsou obě věci, které je třeba zvážit. Některé z těchto strojů jsou opravdu malé a skoro žádné zvuky vůbec. Můžete se poradit se svým lékařem, aby zjistili, kdo byste měli promluvit s cílem získat dobrý stroj.

Ujistěte se, že masku můžete použít na vašem CPAP stroj se hodí správně. Často, lidé budou přestat používat jejich CPAP, protože maska nesedí správně. Pokud váš maska je nepříjemné, zkuste jinou masku. Existuje mnoho různých masky jsou k dispozici, takže vybrat si ten, který se hodí dobře a je to pohodlné pro použití.

Přestat kouřit. Kouření cigaret je špatné pro vás, pro mnoho různých důvodů. Kouření může také způsobit spánkové apnoe. To není jen špatné pro vaše plíce; to může také způsobit vaše horní dýchací cesty, aby bobtnat. Toto může dělat to pro vás těžké se dostat dech, které budete potřebovat v noci.

Cvičení krku. Aby tváře. Vyplázněte jazyk. Otočení čelisti. To by mohlo cítit trochu hloupě, ale to může skutečně pomoci lidem, kteří trpí spánkové apnoe. Tyto věci dělá cvičení svaly, které vaše tělo potřebuje, aby zmírnila své dýchání. Studie ukázaly, že dělá těchto cvičení několikrát za den může mít obrovský rozdíl.

Vždy dostatek spánku. Když se vám nepodaří získat slušné množství spánku v pravidelných intervalech, nebo se nedaří dodržovat normální spící vzor. Nespavost a spánkové apnoe jít ruku v ruce. Takže, když můžete úspěšně pravidelně spát, vaše příznaky jsou méně výrazné, protože jste dobře odpočatí.

Pokud kouříte cigarety a trpí spánkové apnoe, teď je nejlepší čas, aby opustit tento zvyk. Když kouříte, jste zvýšení zánět a zadržování tekutin v krku spolu s horních cest dýchacích, a že významně přispěje k spánkové apnoe. Jakmile budete přestat, měli byste si všimnout, vaše příznaky začít snížit.

Určité jazyka cvičení může snížit spánková apnoe příznaky. Jedno cvičení zahrnuje lisování jazyk na střechu úst a udržet ji po dobu několika minut. To umožní, aby vaše krku silnější a zabrání svaly z relaxační příliš během spánku a způsobuje apnoe.

Spánková apnoe postihuje miliony lidí, přimět je, aby chrápat, cítit unavený, a dokonce trpí vážnější zdravotní problémy. Pokud toto postižení způsobuje problémy ve vašem životě, které potřebujete, aby vyhledali léčbu hned. Zkuste použít tipy, které jste si přečetli v tomto článku, a poraďte se se svým lékařem o svých problémech.