Koren Penisu

Potřebujete Se Dozvědět Více O Kávě?

Jste kliknout na tento článek nikdy vypil šálek kávy, než? Oh, jste v pro. Možná jste se snažil mnoho různých druhů kávy, ale chcete vidět, co ještě je tam venku. Pokračujte ve čtení zjistit více informací o různých odrůd kávy, které si můžete vyzkoušet.

Pokud máte obavy o vaše káva zůstává čerstvá pro dobrou množství času, snažte se kupovat tolik najednou. Mnoho lidí si koupit kafe ve velkém, ale realita je, že káva bude začít snižovat kvality v době, kdy všechno z toho je spotřebována.

Tam bylo mnoho studií o tom, zda je káva zdravá, nebo škodlivá. Někteří uvádějí, že kofein v kávě může být škodlivé, pokud je konzumovat s mírou. Jiné studie naznačují, že káva může fungovat jako antioxidant, a může skutečně pomoci zabránit některé nemoci, jako je rakovina.

Zde je skvělý trik, jak vyzkoušet, jestli vám používat změkčenou nebo destilovanou vodou, aby vařit kávu. Stačí přidat malé špetku soli do hrnce po vaření. Může to znít šíleně, ale sůl bude přidat spoustu extra chuť na kafe! Věřte tomu nebo ne!

Baví vás silná káva? Měli byste se pokusit pomocí French press místo kapání stroj. Stisknutím káva znamená více ropy skončí na vaší nápojů, místo aby byly uloženy u filtru z kávovaru. Zjistíte, že lisované káva má výraznější chuť a obsahuje více kofeinu.

Získat nejlepší možnou kávu, podívejte se na ty, které jsou vyrobeny z 100% Arabica. Tyto fazole jsou nejvyšší kvality a poskytne vám nejlepší chuť po dokončení vaření. Navíc, tyto fazole se zachovala jejich čerstvost déle, takže můžete mít skvělý kávovar za velmi dlouhou dobu.

Pokud překapávanou kávu již poskytuje dostatek kofeinu, zvažte vaření espressa. To znamená, že budete potřebovat jiný kus zařízení, jako vaše pravidelné kávovar pravděpodobné, že to udělat nemůžeš. Espresso stroje jsou obvykle drahé, i když, a intenzita kofeinu v krvi je příliš mnoho pro některé. Zkuste espresso několikrát někde jinde, než tento závazek pro váš domov.

Pokud provádíte šálek ledové kávy, to je dobrý nápad použít nějaké horké kávě rozpustíme cukr, než začnete. To bude zastavit zrnka cukru z přetrvávající na dně šálku. Každý doušek bude chutnat stejně sladký jako poslední.

Nenechávejte kávu úložiště obsahuje v blízkosti trouby. Teplo může zabít vaše káva je chuť velmi rychle. To znamená, že byste se měli vyhnout desky nebo skříně, které jsou příliš blízko místa, kde je sporák umístěn.

Pokud máte v plánu na uvedení kafe do práce nebo do přátel domu, a to vždy přinést alternativní příchutě aplikovat pocit řadu v prezentaci. To bude dát ostatním možnost, aby se volby, které pití dávají přednost, která bude, aby co nejvíce množství lidí, šťastný.

Při vaření kafe, použijte balenou nebo filtrované vody. Tak učiníte, budete získat maximální chuť pro vaše pivo. Nicméně, nechcete používat vodu, která je příliš měkká. Chuť získávat nebudou, stejně. Podívejte se na pěknou rovnováhu. Porovnat chuť kávy s různých značek nebo typů vody.

Je důležité být na pozoru hladina kofeinu v kávě. Ne všechny káva má stejné množství kofeinu. Například, Robusta fazole obsahují dva krát, že káva Arabica dělá. V závislosti na typu fazole používá, a částky, které byly použity, filtrovaná káva může ve skutečnosti obsahovat více kofeinu než espresso. Ujistěte se, že udržet si informováni.

To může být lákavé přestat pít kávu absťák, když se chcete dostat pryč od kofeinu, ale existují i jiné způsoby. Jeden způsob je použít směs kofeinu a de-kofeinu fazole. Pokud používáte kávu, která už byla zem, jen přidat, kolik chcete.

Pokud navštívíte kavárně na šálek kávy, je vaše obvyklá představa o snídani, chvilku při příští návštěvě podívat se na jejich nabídky potravin. Můžete být stále schopen získat vyváženou a výživnou snídani na cestách s sendviče a croissanty, které mají k dispozici.

Ne všechny káva by měly být uloženy v mrazáku, protože by mohlo dojít za méně chutné kávy. Místo toho, byste měli rozdělit své týdenní zásoby fazolí do stejných množstvích a udržovat je ve vzduchotěsné nádobě při pokojové teplotě. Budoucí týden částky mohou být uloženy v mrazáku.

Zkuste přidat sladidla a látky určené k aromatizaci, aby posílily své kávy. Hnědý cukr a surový cukr přidat výraznou chuť, ve srovnání s pravidelné bílého cukru. Další příchutě můžete použít zahrnují muškátový oříšek, skořice, kakaa a vanilky. Ochucené mandlové, sójové a rýžové mléko může být použit místo krém, mléko nebo non-mléčné smetana do kávy.

Pokud máte rádi ledovou kávu, zvažte chlazení vašeho francouzský tisk uvnitř chladničky přes noc. Výrazně snižuje teplotu stroje, než ji použijete. Pro čisté, sladké ráno vařit, používat chlazené stiskněte studenou vodou.

Víte více o kávu, než budete číst tento článek. Doufejme, že jsou nyní připraveni jít a koupit, že další šálek joe. Zda byste to udělat sami, nebo koupit, že speciální pohár z podnikání, budete určitě těšit, že čerstvé ochutnávka směs.