Kotvičník

Zdravé Tipy Pro Získání Vaše Vlasy Ve Skvělé Kondici,

Jsou roztřepené konečky na sobě? Má kadeř se chcete k útoku na to? Dosáhli jste na správném místě. Tento článek nabízí některé z nejjednodušších, nejúčinnějších pokyny pro dosažení, léčení a udržování krásné a zdravé vlasy.

Když máte čerstvě zdobené tvrdě, ujistěte se, že další úsilí, aby péče o vaše vlasy po. Chcete držet krok s grooming vlasy, takže to je jednodušší spravovat. Když necháte vaše go to může být těžké ji řídit později buď pro vás, nebo pro kadeřnice.

Použití kukuřičný škrob pro mastné vlasy. Pokud jste jedním z těch lidí, s mastné vlasy, kukuřičný škrob může opravdu pomoci. Kukuřičný škrob pomáhá absorbovat olej, který by mohl být ve vlasech. Vezměte malé množství a vetřete ho do olejové skvrny a vaše vlasy budou vypadat hezky a svěží.

Pokud vaše klimatizace není, aby vaše vlasy měkké, jak by mělo, zvažte použití leave-in kondicionér, stejně. Dobrý leave-in kondicionér mohou být použity přímo ze sprchy, a bude dát své vlasy vlhkost, po které touží. Můžete také chtít vyzkoušet hluboké klimatizace léčby.

Měli byste se pokusit nosit čepici při plavání v bazénech, kdykoli je to možné, aby se chránit vaše vlasy před chlórem, který je přidán. Pokud nechcete nosit čepici při plavání, měli byste ujistěte se, umýt vlasy a pak, stav se, hned po jste hotovi.

Vlasy jsou velmi křehké, když je mokrý. Vyhněte se česání nebo kartáčování vlasů, když je mokrý. To bude více snadno zlomit a protáhnout, když mokrý, a zkuste vyčistit to. Přinejmenším počkat, dokud je vlhký, aby kartáč vlasy, tím se minimalizuje poškození.

Nevěřím na mýtus, který říká, ořezávání vaše vlasy rostou rychleji. Vlasy na lidské hlavě roste o půl palce každý měsíc, bez ohledu na to, jak často se to dostane řez. Můžete vidět mírně rychlejší růst v létě, nebo pokud budete mít biotin doplňky, ale je to hormony, které řídí růst, ne vaše kadeřnice nůžky. Občas lišty můžete odstranit roztřepené konečky, nicméně, takže vaše vlasy vypadat mnohem zdravější.

Pokud jste frustrovaní, protože vaše vlasy nebudou růst míry chcete, podívejte se na vaší stravě. Vaše vlasy nebudou růst rychle a bez adekvátní nutriční podpory. Brainstorm způsoby, jak můžete zvýšit váš příjem bílkovin, a minimalizovat nezdravé potraviny ve vaší stravě.

I když je praktické použití fénu, byste měli omezit množství času, že jste vystavení své vlasy na teplo, který je generován z nich. Vždy ručník suché vlasy, stejně jako je to možné, takže budete trávit méně času vystavovat tolik tepla.

Zatímco přátelé mohou být snadným zdrojem pro pomoc s péči o vaše vlasy, aby to místo k návštěvě profesionální, pravidelně. I když záměr přátelé nebo známí mohou být dobře míněné, chyby se může stát, a bude často stát víc, k opravě, než to, co profesionální kosmetička by měl stát na prvním místě.

Bez ohledu na to, co vaše péče o vlasy obavy jsou, vzít útěchu v vědomím, že existuje řešení! Jakmile se naučíte, jak zvládnout tyto problémy, své starosti péči o vlasy budou dávno pryč. Uvidíme, jestli můžete použít myšlenky obsažené v tomto kousku ve vašem každodenním životě. Můžete být překvapeni, jak moc lépe vaše vlasy se cítí a vypadá.