Lush Kosmetika

Jednoduché Tipy Pro Zlepšení Své Osobní Finance

Osobní finance je každá část vašeho života, který má co do činění s penězi. Z toho, jak moc budete trávit v obchodě ke koupi domu. Budete číst některé rychlé a snadné tipy na nejlepší věci, které byste měli dělat s penězi.

Zůstat na vrcholu své peníze, vytvořit rozpočet a držet se ho. Zapište si své příjmy a své účty a rozhodnout, co musí být zaplaceno a kdy. Můžete snadno vytvořit a používat rozpočet buď s perem a papír, nebo pomocí počítačového programu.

Získat odměny kreditní karty. Ne-poplatek, odměnu karty jsou nejlepší, pokud budete potřebovat kreditní kartu. Věrnostní karty vám odměny na různé věci, které obvykle používají, jako jsou hotelové pokoje, letenky a ukládání odměn. Ujistěte se, že budete platit kartou každý měsíc a platit včas, aby se zabránilo úroky a poplatky za pozdní.

Dostat se z dluhů rychleji, byste měli platit více než minimální zůstatek. To by mělo výrazně zlepšit své kreditní skóre a tím, že zaplatí svůj dluh rychleji, nemusíte platit tolik úroků. To vám ušetří peníze, které můžete použít na splacení jiných dluhů.

Nenechte se přemluvit k rychlé peníze tvorby programů. To může být velmi lákavé, aby se vzdali své úspory účet k někomu, kdo slibuje zdvojnásobit či ztrojnásobit své peníze v krátké době. Mít bezpečnou cestu, a uvědomit si, že nic není zadarmo. Bude lépe, pomalu a vytrvale roste vaše úspory, spíše než riskantní kroky, aby se ještě rychleji. Ty by mohly skončit to všechno ztratit.

Zbavit se vaší kreditní karty na zlepšení své finanční situace. Kreditní karty účtovat obrovské úrokové sazby a poplatky mohou být masivní, stejně. To může také být velmi lákavé běžet až větší rovnováhu, než si můžete pohodlně splácet každý měsíc. Namísto plastu, dát peníze jen vyzkoušet.

Ujistěte se, že jste nastavit cíle tak, že můžete mít měřítko dosáhnout každý týden, měsíc a rok. To vám umožní tvořit disciplína, která je potřeba pro kvalitní investice a úspěšné finanční řízení. Pokud jste hit své cíle, nastavit je vyšší, v příštím termínu, který si vyberete.

Místo toho, aby šel do autodům a podepsání nájemní smlouvy pro nové auto, podívejte se na všechny ojeté vozy na parkovišti. Někdy je lepší koupit ojeté auto, protože budete platit za mnohem nižší cenu a mají hodnotu pro další prodej na konci.

Vždy se vyhnout payday úvěry. Jsou podvody s extrémně vysoké úrokové sazby a téměř nemožné splatit podmínek. Pomocí nich může znamenat, že se budu muset smířit cenná vlastnost kapitálu, jako je například auto, které se vám velmi dobře může ztratit. Prozkoumejte každou možnost půjčit nouzové prostředky dříve, než obrátil se k výplatě úvěru.

Nastavení hladiny vody v záchodě je skvělý způsob, jak snížit množství vody, která se používá pro každou flush. Tam jsou jednoduché bloky, které visí uvnitř nádrže, které sníží množství vody, které je potřeba naplnit svůj tank a zavřela voda odtékat.

Přečtěte si podmínky a podmínky z vaší bance, ale většina debetní karty mohou být použity k získat peníze zpět v point-of-prodej na většině velkých obchodů s potravinami, bez jakýchkoliv dalších poplatků. To je mnohem více atraktivní a odpovědnou volbu, která v průběhu času může ušetřit potíží a podráždění poplatky za výběr z BANKOMATU.

Být více organizované s své finance, udržet měsíční vyúčtování kalendář na ruku. Každý měsíc, napište, účty, dlužíte na data, které jsou splatné. Určit, které výplatu každý návrh zákona musí být vyplaceny a aby na vědomí, že stejně. Označte každý účet, jak budete platit to, a budete vždy vědět, kde stojíte s vaší měsíční finance.

V případě pochybností o půjčování peněz-ne. Zájem je extrémně drahé, přidávat až do 20% nebo dokonce více na vaše nákupy, což je stejné jako 20% méně peněz! Všude, kde je to možné pokusit se zachránit pro nákup na vlastní pěst, a koupit později, spíše než vzít si půjčku, aby si to hned.

Zatímco některé z těchto tipů se může zdát trochu komplikované, že rozhodování, přesně to, co dělat s penězi, může to trvat nějaký čas a hodně myslel. Nespěchejte do jakékoli rozhodnutí, když přijde na peníze. Vždy se ujistěte, aby se váš výzkum, takže se nemusíte přijít o všechno, co jste pracovali na.