Mac Kosmetika

Skvělé Rady, Jak Získat Dobrý Web Hosting

Nic není víc matoucí ve světě internetu než hosting. Jaký hosting je vyžadována? Hostitele, který byste si měli vybrat? Měla hostit vaše vlastní stránky? To vše jsou otázky, které vyžadují hodně výzkumu. Naštěstí, tento článek stanoví chytré způsoby chcete-li najít hostitele, takže si můžete udělat správné rozhodnutí.

Pečlivě zkontrolujte pověst společnosti, které uvažujete. Pokud najdete jen pár, vlastně nemáte dobrý základ pro rozhodování. Například, dva lidé, nabízející recenze mohou mít velmi odlišnou úroveň technických znalostí nebo jiné pozadí.

Při výběru web hostingové služby, nespoléhejte se na něčí doporučení, nebo pouze na informace, které si přečetl na netu. Většina služeb má affiliate programy, a lidé, doporučení služba nemusí mít žádné přímé zkušenosti s ní. Ty by měly podniknout více, než doporučení v úvahu při výběru vašeho webhostingu.

Vybrat hosting služba, která vám umožní okamžitě a snadno prohlížet vaše webové statistiky. Budete chtít vědět věci, jako kolik lidí navštíví vaše webové stránky a jaké stránky prohlížejí. Dokonce si můžete zjistit, jak dlouho zůstali na vašem webu, a to, co hledat slova, které používají, aby vás našli. Ty mohou být důležité v dlouhodobém horizontu, tak použijte server, který má tyto nástroje.

Nemyslím, vyberte si váš web hosting poskytovatele založena výhradně na ceně. Ačkoli používat levné nebo bezplatné webhostingu vám může ušetřit peníze v krátkodobém horizontu, tyto hostitelé nemusí nabídnout místa na disku nebo šířku pásma, které potřebujete. Cena by měla být pouze jedním z faktorů ve vašem konečné rozhodnutí tak, že můžete zajistit, že dostanete to, co budete nejvíce potřebovat.

Při hledání web host, udělat nějaké další výzkum on-line kromě prostě čtení hostitele webové stránky a propagační materiály. Najít srovnávací internetové stránky a podívejte se na recenze, aby si jasnou představu o hostitele kvality služeb. Když najdete mimo recenze, získat názory lidí, kteří zažili služby, než které vám mohou pomoci vrhnout světlo na to, zda nebo ne toto je správný typ služby pro vás.

Zajistit, že web hostitele se zaregistrujete s má silný anti-spam politiky. Pokud se kterýkoli z webhostingu zákazníků jsou zapojeny do spam aktivit, mohlo by to vyústit v web hostitele, stává blokován, což bude mít vliv na vaše webové stránky, stejně. Ujistěte se, že web hostitele uvažujete již není blokován, a má přísné politiky v místě, který vám pomůže vyhnout se dostat blokován v budoucnu.

Před podpisem s web hostingové služby, požádat o jejich firewally. Budete chtít vybrat ten, který má dvojí firewall na místě. Nejenže ochrání vaše informace při výpadku napájení nebo jiné poruchy, ale to bude také přidanou bariérou proti krádeži vašich osobních informací.

Pokud mají více e-mailů, je důležité, aby vaše webové stránky, zeptejte se na hostingové služby, jaký máte typ formátu, které používají pro e-mailové služby. Podívejte se na POP 3 e-mailové služby. Tyto typy e-mailu jsou spojena s název vaší domény a lze přistupovat z libovolného místa na Internetu.

Přejděte na web hostitele, který má dobrou pověst spolehlivých disponibilita a rychlé načtení stránky. To je frustrující pro vaše návštěvníky, když vidí, že vaše webové stránky zatížení pomalu, nebo dokonce vůbec ne. Pokud používáte web podnikání, to může být škodlivé. Takže se váš výzkum, a vyberte si web hostitele, který může zaručit téměř 100% doby používání.

Měli byste ověřit, že všechny údaje, které jsou uloženy na webhostingu serverech je dostatečně zálohovány. To je zvláště důležité, pokud jste spuštění on-line podnikání, a je třeba uchovávat informace o zákaznících v databázích se nachází na webovém serveru. Zeptejte se, jaká opatření jsou na místě v případě požáru nebo přírodní katastrofy. Ujistěte se, že servery jsou redundantně zálohován v různých zeměpisných oblastech.

Dávejte pozor na SPAM politiky. To je vždy nejlepší, aby se zabránilo webhostingu, že “spam” jejich klientů nebo který toleruje své klienty dělat to, aby jejich uživatelé. Pokud není konkrétní dokument nastiňující jejich politiky, podívejte se na ČKD. Být na pozoru před jakoukoli společnost, bez dobře definované spam politiky.

Pokud přecházíte do nového hostitele, měli byste použít přesměrování stránky po dobu 48 hodin. Vytvořit vlastní stránku s vysvětlením, proč váš web se stěhuje do nového hostitele s odkazem na vaše stránky. Ujistěte se, vyberte si hostitele, který může zaručit vaše stránky budou až za 48 hodin.

Dozvědět se více o hosting je nutností pro každého, kdo s webem. Pomocí tipů v tomto článku, budete schopni lépe řešit úkol najít web hostitele, a dělat inteligentní rozhodnutí o výběru jeden. Udělejte si čas na čtení přes tipy a udělat dobrou volbou budete spokojeni.