Mast Na Penis

Tipy A Triky Pro Udržení Astmatu Pod Kontrolou

Pokud není správně řízena, astma může mít vážné následky. Mnoho lidí zemřelo v důsledku astmatu útoky. Potřebujete konzultovat lékařské odborníky pro radu, ale když to není dost, je třeba přijmout nezbytné kroky sami. Tam jsou jednoduché nápady, které mohou pomoci v získání své astma pod kontrolou, a spravovat své příznaky mnohem lépe.

Umyjte ložní prádlo pravidelně, alespoň jednou týdně. Vaše ložní prádlo může obsahovat prach a mikroskopické acarids, které mohou způsobit astma. Měli byste také umístit ochranný plastový kryt na matraci, protože nemůžete umýt. Udržujte vaše čisté ložní prádlo v šuplíku, kde to nebude mít zaprášené.

Unce prevence jde dlouhou cestu v boji proti astmatu. Astma je obranný mechanismus ve vašem těle, ujistěte se, že vaše tělo nevytváří tento proces, takže se můžete vyhnout akutních astmatických záchvatů. Váš lékař vám může pomoci určit, které údržbu léky bude nejlepší pro váš typ astmatu.

Pokud jste z formy, solidní cvičební režim může pomoci zlepšit příznaky astmatu. Faktem je, že pod-vyvíjet sami, může vést tělo k vyčerpání snadněji. Tím, že tlačí své hranice, tón funkce životně důležité, aby vaše tělo je obecné rovnováhy, aby vaše tělo méně pravděpodobné, že jít haywire.

Skvělý tip, který vám může pomoci dostat se přes astmatický záchvat je pokusit pít několik šálků kávy. Káva může pomoci, když máte astmatický záchvat, protože kofein otevírá dýchací cesty. S vaše dýchací cesty otevřené, budete moci dýchat mnohem lépe.

Pokud máte špatný kašel, který není zúčtování se, zeptejte se svého lékaře, jestli by to mohlo souviset s astmatem. Astma může vyvolat i kašel a zánět průdušek. Ošetření pro astma vyvolat zánět průdušek se liší od léčby na normální kašel, a zjistit, jestli je astma je součástí problému vám pomůže získat úlevu na kašel rychle.

Využijte inhalátor správně. Pokuste se najít uklidňující místo, a být jisti dodržovat všechny pokyny dané inhalátor maker. Lék, musí jít do plic pro to, aby práce. Sprej uvedené dávky léku do úst, jak budete inhalovat. To je pak nutné držet dech asi deset sekund, aby se léky čas na práci v plicích.

Mít doma kontrolovány alespoň jednou za rok pro plísně a jiné zárodky. Mnoho astmatiků, zejména děti, mohou mít své astma zhoršuje expozice těmto alergenům. Bydlení v domě plném plísní může dokonce vyvolat opakované astma útoky do místa trvalého poškození dítěte dýchací systém.

Když balíte na dovolenou a máte astma, ujistěte se, že zabalit další záchranné inhalátor. V případě, že váš inhalátor ztratí, má zálohovat zajistí, že nemusíte jít bez léků. Také, nezapomeňte přinést nějaké prášky užíváte na astma.

Vezměte si své záchranné inhalátor a mějte jej po ruce, když budete cestovat. Cestování přidává tlak na tělo a zvyšuje náchylnost k astmatu spouští. Je těžké mít velkou kontrolu nad svým prostředím, když cestujete, který dělá to více pravděpodobné, že budete mít nějaké příznaky nebo astmatický záchvat.

Roční domácí inspekce kvalifikovaného odborníka pro běžné spouštěče astmatu, jako jsou spory plísní a prachu, je třeba pro astmatiky. Odstranění některého z těchto látek, pokud jsou přítomny ve vaší domácnosti se může snížit počet astmatických záchvatů trpěl a aby se život pohodlnější pro celou rodinu.

Použití peak flow meter, které vám pomohou sledovat, jak dobře je vaše astma pod kontrolou. Tyto malé, ruka-konat zařízení měřit, jak efektivně vyhnat vzduch z plic. Používat metr v pravidelných intervalech a zaznamenávat své výsledky. To vám pomůže identifikovat denní dobu, kdy vaše astma může být náročnější na kontrolu, stejně jako vám pomůže zjistit, jak dobře váš stav je opravdu podařilo.

Při cestování letadlem, aby všechny vaše astma léky v příručním zavazadle, a dát tato taška pod sedadlo před vámi. To zajišťuje, že zaměstnanci budou schopni ztratit své léky. To také umožňuje přístup k své léky během doby, kdy se nemůžete dostat do horní přihrádky, například během vzletu a přistání.

Máte-li bojovat s astmatem, ujistěte se, že udržet v kontaktu se svým lékařem. Pokud léky, které užíváte, nejsou tak účinné, jako kdysi byli, ihned kontaktujte svého lékaře. Váš lékař bude schopen zvýšit dávku nebo doporučit lepší léky, které bude splňovat vaše astma potřeby.

Dávejte pozor na místní “ozon upozornění” na vaše zprávy a zprávy o počasí. Ozon upozornění dnů obvykle dochází během období vysoké teplo, které může již být problém pro některé astmatiky. Ozonu v ovzduší dráždí dýchací cesty a může vyvolat záchvat. Omezte čas venku v těchto dnech a nést inhalátor za všech okolností.

Astma je nevyléčitelné onemocnění, ale to neznamená, že příznaky jsou trvalé a nemůže jít dál. Nicméně, stejně jako většina věcí v životě, překonání příznaky astmatu vyžaduje čas a úsilí. Pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých tipů, budete zjistíte, že vaše příznaky se lepší v průběhu času, a vy budete moci vychutnat zdravější, více aktivní životní styl.