Muj Penis

Získání Nejlepší Řešení Z Vašeho Auta Nákupní Úsilí,

Auto nakupování je činnost, která téměř každý musí dělat tu a tam. To může být hodně legrace, jak nakupovat pro auto, ale to může trvat hodně času a úsilí, jakož. Pokračovat ve čtení získat nějaké skvělé tipy pro vaše nákupní zkušenosti trochu jednodušší a úspěšnější.

Nedovolte, aby si koupit první auto, které vidíte, i když to vypadá jako to by bylo ideální pro vás. Existuje mnoho vozidel tam na prodej, že nákup první z nich může způsobit, že přijít o mnohem lepší řešení na auto, může se vám líbí trochu více.

Podívejte se do vozidla on-line předtím, než začnete pracovat s auty. Nenamáhejte se s obchodním zastoupení, pokud víte přesně, co chcete. Používání Internetu dělat výzkum a zjistit, co je k dispozici ve své cenové kategorii, co je nejbezpečnější možnost a nějaké konkrétní značky, které byste měli hledat.

Znát své limity. Předtím, než začnete nakupovat pro svůj další auto nebo kamion, rozhodnout se, kolik si můžete dovolit zaplatit, a držet se ho. Nezapomeňte zahrnout zájem na vaše výpočty. Můžete očekávat, že zaplatí kolem 20 procent jako zálohu, stejně, takže buďte připraveni.

Nemusíte kupovat auto jen proto, že to je dobrý obchod. Budete muset žít s tímto vozem poté, co jste si ji domů, takže to musí být něco, co se vám líbí a že pracuje pro vás a vaši rodinu. Musíte také ujistěte se, že jste si to nemůžu dovolit.

Když sedí u jednacího stolu, vzít čas na vyjednávání ceny vozu předtím, než mluvit o váš obchod-in. To vám pomůže získat nejlepší cenu na obě vozidla. K tomu účinně, ne diskutovat o obchodu-in, dokud poté, co jste usadili na cenu nového vozidla.

Když si chcete koupit nové auto, vytvořit rozpočet, před odchodem ven. Nenechte se dealer mluvit vám do nákupu auta, které si nemůže dovolit. Pamatujte si, že budete platit za to.

Udělejte si seznam aut, které vás zajímají. Jste viděli mnoho aut v reklamách a na silnici. To by mělo být snadné pro vás postavit solidní seznam vozidel, které by vyhovovaly vašemu stylu. Můžete přidat pár dream cars, které vypadají z vašeho rozsahu; nicméně, být realistický o tom, co si můžete dovolit.

Nastavit rozpočet a držet se ho, když nakupování pro auto. To může být velmi těžké se držet do rozpočtu, když najdete auto, které opravdu chcete, ale tam je nic dobrého o impuls koupit. Zjistit, co si můžete dovolit, než se začnete dívat tak, že nemusíte vyloupit banku.

Podívejte se na více obchodních zastoupení pro auto, které si přejí. Jakmile si vybrat, který model chcete, ne jen držet na nejbližší parkoviště. Pokud existuje více prodejců této značky, tak se podívejte je všechny ven. Nezapomeňte se podívat použít hodně, stejně, často nabízejí velmi výhodné ceny na vozy, které budou jezdit pro dlouhou dobu přijít.

Zkontrolujte, zda vozidlo je celkově spotřebitelské hodnocení, než uděláte nákup. Skvělá věc, o consumer reports je, že můžete ušetřit od výroby špatná koupě, velmi snadno. Tyto zprávy vám řekne, kolik byste měli očekávat, že stráví na opravy a jak dlouho vozidlo bude trvat v průměru.

Tam jsou některé skvělé díly na nákup auta, ale někteří lidé přehlížet tyto věci. Dobrá zpráva je, že tím, že strávil nějaký čas studiem možností dopředu, nakupování vozidla může být skutečně příjemný čas, v němž každý člen rodiny může mít aktivní roli. Po přečtení výše uvedených tipů, měli byste být připraveni, aby s jistotou koupit nový automobil.