Mužské Pohlaví

Vysoce Informativní Tipy, které Vám Pomohou Vyrovnat se S Diabetem,

Diabetes je stav, kdy lidské tělo buď neprodukuje dostatek inzulínu, nebo má problém reagovat na své vlastní produkci inzulínu. Toto často způsobuje problémy pro jednotlivce, kteří trpí, protože jejich hladiny cukru v krvi se stává vyšší, než normální člověk, který nemá diabetes. Pokud potřebujete tipy, které vám pomohou s diabetem, pak si přečtěte tento článek.

Pokud jste cvičení, jak zhubnout a udržet vaši Cukrovku kontrolovat, ale nemůže najít žádné zdravé snídaně s proteinem, který vás baví, zkuste smoothie. Můžete si koupit proteinový prášek v obchodě se zdravou výživou (ujistěte se, že se zeptat, jestli to má nějaký cukr nebo umělá sladidla) a můžete dát kopeček, aby se nutriční punč!

Pokud vaše dítě je diagnostikován s Diabetem, aby sledovat jejich hladiny cukru v krvi zábava. Mají soutěž, kde dostanou odměnu za to, že dělají svou hladinu cukru v krvi na čase každý den po určitý počet dní, jako výlet do hračkářství nebo hodinu v parku.

Pití vody je důležité pro každého, ale je to tak, zejména pro diabetiky. Tam je důvod, že většina diabetiků pití jako ryba, než jsou diagnostikovány a zahájit léčbu! Udržujte svůj příjem vody vysoké, aby vám pomohou udržet vaše váha dolů a hydrataci, a to zejména pokud cvičíte.

Pokud máte pocit, že nejste dostat adekvátní péči od svého lékaře, najít nový! Pocit méně než spokojeni s profesionální zdravotní péče může vést k otázce jejich diagnózu nebo léčbu, což znamená, že nemůžete jim věřit. Najít nového doktora, že máte plnou důvěru v zajištění zdravého vztahu lékař-pacient.

Mějte přehled o vašich Diabetických zásoby a ujistěte se, že budete mít vždy zálohu. Je zřejmé, že udržet obrovské množství inzulínu není možné, jak to má datum ukončení platnosti, ale lancety a testovací proužky, nedělej to! Mějte dostatek inzulínu na ruce, takže víte, že budete používat to v čase, ale také budete nikdy být bez něj.

Zkontrolujte, zda vaše hladinu cukru v krvi předtím, než jdete do postele, a pokud je nízká, aby to s rychlým občerstvením. To umožňuje, aby zajistily, že vaše úrovně jsou stabilní po celou noc. V opačném případě, vaše úroveň může klesnout v noci, což vám umožní probudit se potí a dezorientace.

Walmart a Costco oba poskytují předpisy za zvýhodněnou cenu, která může ušetřit spoustu peněz na váš Diabetes léky. Mají také Diabetické potřeby, jako jsou monitory, lancety, testovací proužky a stříkaček a jsou prováděny ve velkém v supermarketu. Můžete si také najít letáky na obou lékáren s informacemi o Cukrovce.

Aby si ještě vychutnejte si své oblíbené potraviny, aby jednoduché substituce. Listovou zeleninu mohou být vyrobeny s krůtí vývar místo šunku a mleté hovězí maso může být snadno nahrazen zemi turecko. Zkuste nákupu diabetes cookbook. Možná zjistíte, že můžete dál jíst mnoho z vašich oblíbených jídel.

Pokud jste diabetik, je důležité, že máte váš krevní tlak pravidelně kontrolován. Diabetes může zvýšit riziko vzniku vysokého krevního tlaku, což může vést k vážným zdravotní problémy, jako je mrtvice. Zkuste si koupit domů, krevní tlak stroj, nebo jít do lékárny, aby si to ověřit sami.

Pokud jste se snaží udržet pod kontrolou Diabetu, správné stravování je velmi důležité. Nákup ovoce a zeleniny v sezóně můžete jíst zdravé potraviny, když ne utrácet více, než váš rozpočet dovolí. Kořenová zelenina je nejlepší jíst v zimě, zatímco bobule by být nejlevnější v letních měsících.

I když je velmi důležité sledovat svůj příjem cukru, když jste diabetik, budete muset mít na paměti, že množství sacharidů by měla být nízká, stejně. Jíst věci, jako je bílý chléb, brambory, mouka a bílá rýže, může způsobit cukru v krvi stoupat poměrně rychle.

Jak již bylo uvedeno, diabetes je stav, kdy tělo má problémy s inzulínem, a to buď přes nízké výrobní nebo nedostatek reakce. To může být problematické pro diabetes trpí, kteří mají vyšší než normální hladiny cukru v krvi. Tipy z článku výše vám pomůže, pokud máte cukrovku.