Muzske Prirozeni

Kyselina Refluxní Tipy, které Můžete Použít Dnes

Zjištění, že máte kyselý reflux problémy, může být něco, co opravdu ovlivňuje váš každodenní život. To může být těžké se soustředit na všechny své povinnosti mnohem méně bavit. Aby se boj proti žaludečních šťáv, musíte vědět, dostupné řešení, tak pokračujte ve čtení se dozvědět více o vymýcení tohoto stavu.

Pokuste se zhubnout. Pokud máte nadváhu, a to zejména kolem břicha, a to bude klást větší tlak na břicho. To může přispět ke zvýšení příznaků refluxu kyseliny. Jednoduše ztratit pár kilo, bude to snížit tlak na žaludku, což zase sníží kyseliny reflux.

Při jídle, nikdy lehnout! Je důležité, že budete sedět na pevné židli s správné držení těla. Aby váš žaludek se rozbalí a jícnu být plně rozšířena. Jak budete jíst, užívat si každé sousto vašeho jídla tak, že budete jíst pomalu a žvýkat plně, pak se můžete vyhnout kyselina refluxní později.

Cvičení je důležitou zvyk pro ty, kteří mají GERD, ale vaše načasování je klíč. Čekat dvě hodiny po jídle, než se stanete aktivní, a ne sledovat svou činnost s sportovní nápoj, jako jsou kyselé a může, aby vaše GERD vzplanutí. Místo toho, pít vodu nebo mléko, aby natankovat.

Pokud kouříte, přestat je teď. Kouření přispívá k žaludečních šťáv. Kouření může zvýšit žaludeční kyseliny a zpomaluje trávení. Jícnu zeslábne, když se vám rozsvítí. Dnes je den, aby se ty zadky a pro dobrý!

Vysokým obsahem tuku potraviny mohou být chutné, ale to může být problematické pro každého, kdo trpí žaludečních šťáv. Potraviny, které jsou vysoko v tuku, protože svěrače v dolní části jícnu, aby se stal uvolněný a zvýšit čas potřebný pro žaludek prázdný. Obě tyto podmínky, aby bylo možné pro kyselinu reflux dojít. Jíst zdravou a vyváženou stravu zeleniny, vlákniny, obilí a libové bílkoviny.

Pokud jste těhotná, existuje vyšší pravděpodobnost vzniku žaludečních šťáv. Jak plod roste ve velikosti, to davy žaludku, což způsobuje kyselina být tlačen nahoru ze žaludku do jícnu. Vyhnout se high-kyseliny, potraviny s vysokým obsahem tuku je nutné. Pokud se to nezdaří, některé druhy čaje mohou pomoci vyrovnávací paměti žaludeční kyseliny, aniž by způsobily škodu pro vaše dítě.

Chci nějaký rychlý životní styl, triky, které jsou jisti, aby pomohli zmírnit příznaky kyseliny reflux? Cvičení každý den, přestat kouřit, nosit volné padnoucí pohodlné oblečení, vyhněte se pásy, a vyhnout se vysokým obsahem tuku a potraviny s vysokým kyselých potravin. Pokud budete věnovat sami dělat tyto věci, které začíná dnes, budete moci řešit váš stav.

Opravdu jsme to, co jíme. Pokud budeme jíst potraviny s vysokým obsahem tuku, budeme obézní a být v ohrožení pro acid reflux. Je důležité, že jsme místo toho se zaměřit na low-kyselé potraviny, které jsou štíhlé a zdravé. Vyberte si zeleninu a celozrnné sacharidy a libové bílkoviny pro vaše jídlo omezit své utrpení.

Stres může být hlavním faktorem žaludečních šťáv. Když váš stres úroveň je příliš vysoký, žaludek produkuje více kyseliny, než je obvyklé. Sledujte každé jídlo s obdobím relaxace. Dívat se na televizi, číst knihu, nebo dokonce meditovat, jak zmírnit stres.

To je dobrý nápad, aby zvedněte hlavu vaší postele, pokud jste byli zažívá kyselina refluxní problémy často. Když jste ležel, to dává obsah žaludku jednodušší způsob, jak refluxující. Měli byste zvýšit matraci o 6-8 palců s cílem získat nejlepší výsledky.

Změna vašeho životního stylu může snížit nepohodlí cítíte z kyseliny reflux. Sledovat svůj jídelníček, takže se můžete vyhnout potraviny, které vyvolávají reflux. Snížit stres, že se cítíte každý den. Stres může způsobit, že tělo produkovat víc kyselin. Shodit pár kilo. Nadváhu přenášení by mohlo být uvedení tlak na žaludek a způsobují kyselé zálohování.

Změnit svou aktivitu po jídle. Pokud trpíte častými záchvaty pálení žáhy, sledovat vaše aktivity po jídle. Vyvarujte se oblečení, které je těsné kolem středu, a snažte se ohnout nebo udělat nějaké zvedání těžkých břemen. Všechny tyto věci mohou pomoci udržet vaše žaludeční kyseliny, kam patří.

Snížit množství tuku, který je ve vaší stravě, které pomohou vaše příznaků refluxu kyseliny. Snažte se držet dál od smažené potraviny, mastné steaky, tučné pizzy, atd. Ty mohou relaxovat vaše SOUBORY, zpomalit vyprazdňování žaludku a způsobit reflux. Zkuste jíst libové bílkoviny, jako je mořské plody, fazole, libové červené maso a drůbež bez kůže, spolu s celá zrna a vlákniny-bohaté produkci.

Potraviny, které jíte hrát velkou roli při žaludečních šťáv. Objevte potraviny, které spouštějí vaše příznaky a dělat to nejlepší, aby se zabránilo tyto potraviny. Zde jsou hlavními viníky, ale to, co trápí jednoho člověka se ne vždy obtěžovat další. Zapište si potraviny, které jíte, a vaše tělo reaguje, aby vám pomohl zjistit, co se spouštěcí potraviny jsou.

Cítíte se lépe vypořádat s kyselinou reflux? Není nutné, aby bojovat proti tomuto problému, takže budete muset vzít radu jsi dostal vážně do úvahy. Můžete najít to, co pracuje pro vás, a můžete se rozloučit se tento problém pro zbytek svého života.