Nastydlý Močový Měchýř

Takže Život S Tinnitem Snesitelnější: Co Byste Měli Vědět

Tinnitus může být ničivý a bolestivý stav řešit. Mnoho lidí se velmi frustrovaný tím, že jejich hučení v uších, ale nevím, kde se obrátit pro řešení. Naštěstí, je to mnohem jednodušší vyrovnat se s Tinnitem pro ty, kteří jsou vybaveny s správné znalosti. Tento článek obsahuje rady, které vám pomohou vyrovnat se s tinnitem.

Připojit tinnitus podpůrné skupiny. Tinnitus může být velmi znepokojující a zakázání problém. Je důležité, že máte podporu od lidí, kteří také trpí touto podmínkou. Podpůrné skupiny vám může dát tipy na to, jak se vypořádat s hučení v uších, stejně jako na to, jak zjistit, co dělá vaše horší.

Buďte trpěliví, když se vezme léky se vypořádat s tinnitem. To, co mnoho pacientů s tinnitem si neuvědomují, je, že to je běžné, že tyto léky chvilku trvat, než se usadit v, což je důvod, proč se přestat brát tak rychle. Je důležité, aby i nadále brát léky a budete vidět pozitivní výsledky brzy.

Jeden tip pro správu tinnitus je k návštěvě zubaře a dostat hodnocen pro zubní problémy. Mít zubaře zkontrolovat čelistního čelisti syndrom a diskutovat léčby s vámi, pokud je to potřeba. Pokud nosíte zubní protézu, zubní zkontrolujte, zda jsou fit vás správně. Opravuje problémy se zuby může pomoci snížit hučení v uších.

Protože mnozí lidé nejsou znalosti o tinnitus a problémy, které to způsobuje, že pro lidi, kteří trpí touto podmínkou, je důležité, aby vzdělávat své rodiny, spolupracovníky a přátele o své situaci. Informovat je o různých podmínek a nastavení, které způsobují největší problémy. Také, zeptejte se jich na jejich podporu v pomoci vám řešit váš stav.

Zkuste, aby se zabránilo odhalení sebe hlasité zvuky. Nosit s sebou špunty do uší pro situace, kde by mohl být vystaven extrémně hlasitý zvuk. Můžete dokonce strčit si prsty do uší v extrémním případě. Pro mnoho trpících tinnitem, hlasité zvuky mohou vyvolat nebo zhoršit stav.

Nechte pouze 15 minut usnout. Pokud jste stále ještě vzhůru, na konci tohoto období, vstát a dostat se ven z ložnice. Nedělejte nic, co je stresující. Místo toho, pokuste se najít něco, co vám pomůže relaxovat. Po této proceduře je vaše postel do “režimu spánku pouze” zóny, kácení na vyhazování a soustružení.

Pokud máte hučení v uších, měli byste nosit špunty do uší, když jdete plavat. Voda může zadat své uši, když budete plavat, a to může dělat tinnitus příznaky horší. Můžete si dokonce vzít si špunty do sprchy, pokud zjistíte, že máte podobné problémy.

Pokud máte vlnu-jako zvuk v uších a to je hnací jste blázen, zavřete oči a představte si, že jste vedle oceánu. Pokaždé, když uslyšíte syčivý zvuk, předstírat, že je to vlny lapování na pláži. Pokud uslyšíte bzučení, představte si sami sebe v oblasti plné včel.

Některé osoby trpící tinnitus našli nějaké úlevy od příznaků pomocí česneku. Česnek je známo, že srdeční choroby, infekce a je silný anti-oxidant, který může i v boji proti rakovině. Česnek může být použit ve formě doplňků nalézt v obchodě se zdravou výživou, nebo pomocí čerstvý česnek v potravinách.

Dělat to nejlepší, aby věnovat pozornost na zvuky, které slyšíte z vašeho tinnitus. Pokud se vám podaří najít způsob, jak ignorovat, budete trpět mnohem méně. To je část z vás, a to může být něco, co budete muset vypořádat s po celý zbytek života, takže čím dříve se naučíte ignorovat, tím lépe.

Jako na začátku tohoto článku zmínil, hučení v uších může být velmi frustrující a obtížné podmínky pro lidi, aby spravovat. Nicméně, to je mnohem snazší se vypořádat s tinnitem pro lidi, když mají nejlepší informace a rady pro ně k dispozici, aby jim pomohla vyrovnat. Použít pokyny v tomto článku a budete na vaší cestě k řízení vašeho tinnitus efektivněji.