Natahovani Penisu

Získat Kontrolu nad Záchvaty Paniky S Těmito Tipy

Panic útoky jsou hrozné, nepříjemné okamžiky. Mohou být ještě horší, pokud nemáte žádný plán pro nakládání s nimi. Poté, co jste měli, budete nikdy chtít znovu; přesto, že je to dobrý nápad, aby plán pro budoucnost. Zde jsou některé dobré způsoby, jak se vypořádat s záchvaty paniky.

Připomeňte si během paniky, že není nic špatného s vámi, váš nervový systém je citlivý a reaguje na nějaký podnět. Toto je pouze dočasné, a to bude projít, a že to přežijete, a nemají absolutně žádné zbytkové problémy z toho, jak to ovlivňuje vaše tělo.

Strava dítěte může mít obrovský dopad na počet záchvaty paniky, které mají zkušenosti. Upravující potraviny, které jsou krmena, aby se dítě může pomoci udržet jejich hladiny cukru v krvi na bezpečné a zdravé úrovni. Děti by neměly jíst sladké nebo vysoce zpracované potraviny, protože mohou způsobit jejich krevní cukr do špice, a pak paniky může dojít.

Cvičení pravidelně může pomoci kontrolovat množství záchvaty paniky, které máte. Záchvaty paniky často pocházejí z nahromadění stresu. Cvičení se ukázala být velký stres odlehčovací, a mohou pomoci snížit počet záchvaty paniky, které máte.

Můžete zvládnout záchvat paniky, jestli se můžete dostat svůj dech pod kontrolu. Breathings kontrolu, když jste se setkali s příznaky útoku může výrazně snížit velikost úzkost. Pomalé, hluboké nádechy jsou nejvíce efektivní způsob, jak se vyhnout ztrátě kontroly.

Nejvíce efektivní způsob, jak se vypořádat s záchvaty paniky, je pochopit, proč jste s nimi. Je důležité rozpoznat příznaky paniky, když to přijde na: závodní tep, stoupá krevní tlak, pocení, a ze všeho nejvíce, ohromující teroru, který vypadá, že přijde z ničeho. Tyto fyzické příznaky jsou často mylně považovány za srdeční infarkt, je důležité, aby se vaše mysl být citlivý na to, co se děje ve vašem těle, aby se na útok.

Když záchvat paniky, chyba, spousta lidí dělá, je umožnit epizoda, aby se celé jejich tělo. Nechci bojovat s pocity, které jsi měl, snaží se přizpůsobit se jim a být s nimi. Představte si, že fyzické pocity, které máš, pohybující se kolem místo skrze vás. Dýchání je důležité. Zůstat v klidu, jak jste inhalovat a vydechovat pomalu a rovnoměrně. Jako hladina adrenalinu klesne, budete se cítit lépe.

Pokud máte pocit paniky, no tak, dělej něco! Umýt nádobí, vykoupat se, jít na dlouhou procházku, ale ujistěte se, že budete dělat něco, co se buď spálí vaše přebytečné energie nebo pomáhá, aby vás uklidnit. Na dlouhou procházku a pak sledovat jej s dlouhou koupel!

Správně dýchat, když záchvat paniky. Dýchání správným způsobem, bude to pomůže kontrolovat paniky. První, nadechněte se nosem po dobu asi dvou sekund. Další, výdech ústy, za přibližně čtyři sekundy. Opakujte tyto kroky pro alespoň jednu minutu, celou dobu pozitivní myšlení a uklidňující myšlenky.

Pokud často zkušenosti záchvaty paniky a napětí ve vašem životě, pak byste měli zkusit tuto progresivní svalová relaxace cvičení, které vám pomohou relaxovat. Zkuste segmentovat svalové skupiny a napínat je a relaxační ně postupně. To vám dá neuvěřitelně uvolněný pocit ve vašem těle.

Jít spát a probudit ve stejnou dobu každý den, i o víkendu, zjistíte, že vám lépe spát a nakonec méně ve stresu, aby se zabránilo záchvaty paniky. Dobrý noční spánek je velmi důležité zůstat zdravý, takže držet se rutinní denní.

Během paniky, zkuste cvičit “7-11 dýchání”. Tato technika zahrnuje dýchání, jak si pomalu počítejte do sedmi a dýchání ven, jak si pomalu počítejte do jedenácti. To zajišťuje, že jste se zhluboka, pomalu nadechnout, která vám brání užívat v příliš mnoho kyslíku (tzv. hyperventilace).

Záchvat může být velmi zdrcující, a to je důležité, že dostanete přilnavost na situaci tak rychle, jak můžete. Budete muset vzít čas zjistit, relaxační technika, která je efektivní pro vás. Někteří lidé poslouchat uklidňující hudbu, zatímco ostatní musí myslet na nic jiného, než je zastavit jejich paniky.

Přijmout, že jsi záchvat paniky, pak se soustředit na symptomy, zákona zastavit každý, jeden po druhém, a pak opakujte kroky, dokud není konec. Je to stejné, jako bys řešit a problému, a to bude mnohem snazší, jak čas pokračuje. Čím tvrději budete pracovat na bití své nemoci, tím méně často budete muset bojovat.

Použít tyto tipy příště budete mít panický záchvat, a zjistit, která metoda funguje nejlépe pro vás. Nikdo nechce mít záchvaty paniky, ale věděli, co budete dělat, pokud máte jeden, může poskytnout nějakou úlevu a pohodlí. Záchvaty paniky může být nepříjemné, ale pokud máte plán na místě, mohou být snesitelné.