Nejhezčí Penis

V Rozpacích Se Zeptat Na Hemeroidy Možnosti? Najít Užitečné Rady Zde!

Jaké jsou příznaky a příznaky hemoroidů? I když to je obvykle vyprávět příběh typ stavu, je důležité vědět, pro jistotu, aby se zabránilo sami od dalšího nepohodlí nebo dokonce horší. Podívejte se na tento článek pro všechny, které budete potřebovat vědět, aby vám pomohou.

Tak těžké, jak to může být, to je velmi důležité pro vás, odolat nutkání k poškrábání a packa na i itchiest hemoroidy. I když to může poskytnout dočasnou úlevu, akt poškrábání může ve skutečnosti zvýšit riziko vzniku infekce nebo vytváření přidané nepohodlí a podráždění.

Když bojuje s hemoroidy, měli byste být opatrní, aby nedošlo k vystavit podrážděné a zanícené tkáně, aby se jakékoliv sanitární přípravky, které mohou mít vonné látky, éterické oleje nebo barviva v nich. Tyto produkty mohou způsobit hemoroidy pálit, svědit nebo bobtnat.

Další způsob, který můžete zmírnit bolesti způsobené z vaší hemeroidy, je jít na dietu se spoustou ovoce a zeleniny. Tyto druhy diet jsou bohaté na vlákninu, která pomáhá udržet vaše stolice měkká. To bude zmírnit podráždění způsobené vaší každodenní defekace.

Jedna z nejlepších věcí, které můžete dát na své pleti zlepšit váš zdravotní stav, je vitamin E olej. Vitamín E přispívá ke zklidnění a vyhlazení povrchu kůže, které mohou pomoci vaše hemoroidy. Pokud dáváte přednost, můžete si vzít vitamín E v kapsli, stejně.

Pokud jste v hodně bolesti z hemoroidů, jít do mrazáku a aby ledový obklad na kůži. Ice může pomoci otupit nepříjemné aspekty vašeho hemoroidy, a může poskytnout dočasnou úlevu pro vaši pleť. Použít led na kůži pro rychlé řešení.

Jíst co nejvíce potraviny bohaté na vlákninu, jak můžete. To pomůže změkčit stoličku a pomoci zabránit hemeroidy z tváření. Většina ovoce, jako hrozny, meloun a papája, má hodně vlákniny. Jakýkoliv druh vlákniny bude také být užitečné. Můžete si vzít vlákno pilulky, stejně, na pomoc v tomto procesu.

Stojí na dlouhou dobu bez pohybu může způsobit hemoroidy tvoří. Stejný problém může nastat, pokud jste sedět hodiny na konci, a ne dostat se až na přestávku. Zkuste střídavě sedí a stojí, pokud nejste schopni se dostat nahoru a chodit během dne.

Nesedejte si na záchodě, dokud budete muset jít. Pokud používáte čas dohnat na čtení, můžete si všimnout, že jste namáhání jít ve stejnou dobu. Gravitace může ovlivnit vaše hemoroidy, takže jen jít, když cítíte potřebu.

Skvělý způsob, jak zmírnit vaše hemeroidy problémy, je zhubnout. Nadměrné hmotnosti kolem vašeho břicha a pasu oblastech zvýšit tlak na žíly v okolí konečníku. Pokud jste ztratit nadváhu, to bude zmírnit tlak v této oblasti a pomoci s hemeroidy problémy.

Měli byste se poradit se zdravotnickým pracovníkem, pokud budete mít prodloužené nebo nadměrné krvácení z hemoroidů. Ve vzácných případech nadměrné ztráty krve z hemoroidů způsobil anémie a alternativní léčby, jako je chirurgie nebo gumička podvaz může být požadováno, aby léčbě hemoroidů. Je také možné, že krvácení se indikuje závažný stav, který vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc.

Pomocí vlhkých utěrek místo běžného toaletního papíru. Toaletní papír značky může být těžké a suché, což může zvýšit svědění a bolest. Pomocí vlhký ubrousek, můžete poskytnout úlevu pro bolestivé oblasti. Vyhněte se použití papírové ručníky v rektální oblasti, jako jsou obvykle drsné a nejsou určeny pro citlivou pokožku.

Použít Aloe Vera gel na hemoroidy s cílem snížit bolest a otok. Přírodní ingredience z Aloe Vera je bezpečný a levný způsob, jak k léčbě Aloe Vera gel. Také, možná budete chtít zvážit použití Witch Hazel. Jako Aloe Vera, vilínu obsahuje všechny přírodní a bezpečné ingredience.

Abychom to shrnuli, budete chtít být jisti, že víte, co hledáte, pokud jde o identifikaci hemoroidy. V ideálním případě, tento článek neměl nechat nic ve tmě, když přijde na obě identifikační značky, stejně jako příznaky. Doufejme, že můžete použít tento článek a vyléčit váš stav.