Nejmensi Penis

Cestovní Tipy Pro Chytrý Dobrodruh

Existuje jen tak mnoho způsobů, jak definovat cestovat tak to neznamená to samé pro každého. Existuje také mnoho způsobů, že někdo může naplánovat výlet. S tak mnoho způsobů, jak dělat věci, které jste pravděpodobně přemýšlel, kde můžete začít. Zkus začít s tipy níže.

Cestování může být zábavné-naplněné činnosti, ale vždy pamatujte, naučit se aspoň pár slov v rodném jazyce. “Prosím” a “děkuji” jsou nutné, ale fráze jako ‘já jsem se ztratil “a”, Kde je vlakové nádraží?’ bude neocenitelným přínosem v případě, že budete ve skutečnosti potřebovat. Je to mnohem jednodušší než se snažit jednat tak složité činnosti!

Pokud cestujete do oblasti, která má vysokou úroveň kriminality, zvažte nákup svůj vlastní visací zámek na dveře pokoje. Tyto zámky jsou více obtížné vybrat, než ty, hotel bude mít už nikdo v hotelu bude mít náhradní nechat v “návštěvníků”.

Pokud máte obavy o cestování sám, a to zejména pokud jste žena, měli byste zvážit přijetí nějaké kurzy sebeobrany, než půjdete. Tímto způsobem se můžete naučit základní způsoby, jak se dostat pryč od zloděje nebo násilníka v případě, že budete potřebovat. Většina oblastí mají několik škol, které učí sebeobranu za rozumné ceny.

Pokud si opravdu chcete vzít svého domácího mazlíčka s sebou, najít místo, které umožňuje domácí zvířata. Dovolené, které jsou pet-friendly jsou stále více samozřejmostí, s mnoha hotely, které nabízejí akce pro hosty s domácími mazlíčky. Některá střediska, okružní plavby a jiných zařízeních vítána domácí zvířata. Můžeš být svého domácího mazlíčka s sebou, tak dlouho, jak si vytvořit vhodné plány dopředu.

Vždy by mělo přinést něco, co vás udrží obsazené na letu. Jednoduchý bavič je pero a papír. Můžete hrát hry, psát básně, kreslili náčrtky, cokoliv si dokážete představit. To bude mít vaše mysl zaměřena takže nejsou obavy o, jak dlouho bude let.

Při cestování na dlouhé vzdálenosti letadlem, ujistěte se, že vstát a chodit kolem každou hodinu nebo dvě, aby protáhnout nohy. Zůstat sedět příliš dlouho, může vést k zdravotní problémy, jako je hluboká žilní trombóza (DVT), takže vzít na procházku nahoru a dolů uličkou, jednou za čas.

Pomoci vám snížit vaše zavazadla, použít velikost vzorku kosmetiky a toaletních potřeb při balení. Pokud nepotřebujete plné velikosti láhev šamponu, není žádný důvod, aby ji nosit po celé zemi. Většina drogerií a cestovní sekce, kde si můžete koupit cestovní velikosti šampon, kondicionér, deodorant, zubní pastu a další.

Aby vaše cestovní plány více cenově dostupné sledování letenky s online službami. Získat představu o tom, co byste chtěli platit za letu, dal umístění a data do webové stránky a pak čekat, až jízdného jde dolů, aby se vaše pre-vybrané ceny. Ty již nebudou muset udržet kontrolu každých pár dní sincy dostanete e-mail vždy, když jízdné dosáhne své ideální cena.

Skvělý tip při cestování je přidělit dostatek času na check-out. Některé hotely účtují statný poplatky, pokud nechcete uvolnit pokoj na dobu. Vždy dostatek času pro vyzkoušení.

Když cestujete do cizí země, vyhněte se oblékání způsobem, který vás označuje jako bohatý turista. Nosí normální oblečení pro volný čas a nemusíte nosit drahé hodinky, šperky, fotoaparáty a další věci, které může upozornit na vás. Snažte se, aby hodně věci s vámi během dne, aby se zabránilo, že vaše věci ztracené nebo odcizené.

Plán množství oblečení si vzít s sebou, v závislosti na délce vaší cesty. Pokud máte v plánu být na cestách několik týdnů, zvážit, prádelní služba v polovině-cesta přes vaše cesta, jak snížit množství oblečení, které potřebujete k balení. To také snižuje množství špinavého prádla budete muset vypořádat s když se vrátíte domů!

Pokud jste ubytováni v hotelu v cizí zemi, měli byste se podívat na webové satelitní program. To vám pomůže, aby viděli, co tvář budovy vypadá a co vám pomůže, aby se seznámili s oblastí ještě předtím, než jste vkročil do země.

Mějte na paměti, co vaše velvyslanectví nemůže udělat pro vás, když jste na cestách. Zatímco oni mohou pomoci v mnoha ohledech, tam jsou některé věci, které vám nepomůže. Nemohou jednat jako oficiální tlumočníky, nemohou poskytovat právní rady, nebo peníze za právní rady a nemohou vyšetřovat zločiny.

Ujistěte se, že balení všechny vaše potřebné léky, a provádět další dokumentaci týkající se vaší zdravotní podmínky, pokud je to nutné, ale ne zabalit vaše zavazadla s položek, které můžete snadno koupit v cíli vaší cesty. Většina zemí se bude prodávat nějakou formu Tylenol nebo jiné over-the-counter léky proti bolesti, stejně jako opalovací krém, náplasti, a další cestovní náležitosti. Ušetřit prostor ve vašem zavazadle a nákup těchto položek, když přijedete!

Ano, cestování je docela téma, že je má mnoho způsobů, jak to může být plánované. Žádní dva lidé budou plánovat své výlety přesně stejným způsobem. To, co jeden najde užitečné, ostatní nemusí. To je také závislé na rozpočtu. Níže uvedené tipy by vám dal nějakou radu, jak začít, plánování vaší cesty.