Nejmenší Pennis Na Světě

Odstraní Potíže Spojené S Auto Opravy

Každý řidič nesnáší ten pocit, když si uvědomí, že něco na jejich auto přestal pracovat správně. Stres podílí se dostat vaše auto opravit, je dost řídit vás banány. Naštěstí, následující článek vás naučí vše, co potřebujete vědět o výběru auto repair service, které se můžete spolehnout.

Kontrola převodové kapaliny každé dva až tři měsíce. Nechte motor běžet a otevřete kapotu vašeho auta. Použijte převodovka měrku pro kontrolu hladiny tekutiny. Pokud není dostatek tekutin v přenosu nejspíš máš únik někde v systému. To je nejlepší vzít auto do mechanik, aby mohl najít únik.

Ujistěte se, že si umýt své auto často ke snížení rzi a korozi. Všechny vozy bude rez, takže se ujistěte, že si umýt vaše vozidlo alespoň jednou za měsíc. Chrání barvy s dobrým voskem.

Nezanedbávejte pravidelnou údržbu. Tyto plánované návštěvy nejsou tam jen proto, aby získat více peněz od vás. Jsou navrženy tak, aby ujistěte se, že údržba je provedeno na konkrétní součásti předtím, než se dostanete pletl na straně silnice. Zatímco ty by mohly být schopni přeskočit jeden nebo dva a bude v pořádku, škody, bude to zkrátit životnost vašeho vozu.

Ujistěte se, že máte podepsanou kopii odhad pro opravy. Musíte se také ujistit, že smlouva obsahuje doložku, že obchod musí kontaktovat před překročení celkem o odhad. To bude chránit vás od získání překvapení bill, jakmile práce je dokončena.

Zeptejte se svého mechanik použití OEM dílů. Jedná se o originální díly přímo od výrobce. To může být levnější, aby se obecné části, ale není znát skutečnou kvalitu těch částí po mnoho let přijít. To, co ušetří trochu peněz v krátkodobém horizontu, může nakonec stát draze v dlouhodobém horizontu.

Dávejte pozor na příznaky potenciální mechanik dává na vás. Pokud nemůže dát oční kontakt, spěchá, jeho slova, nebo se vyhýbá odpovědi na všechny otázky, které jste pro něj, on může být se snaží něco skrýt. Možná, že není opravdu vědět, co dělá, nebo leží o něco jiného. Pokud je to případ, jít s jiným mechanikem.

Pokud plánujete výlet, ujistěte se, že jste jít a mít své auto servisované. To naplánovat trochu dopředu, takže nejste spěchá, aby si to udělat na poslední chvíli. I když vaše auto se cítí v pořádku, chcete, aby se ujistil, že budete dělat to na místo určení a zpět bez problémů.

Jít do opravny uvažujete o běh na dlouhou trať s menší práci. Může to být něco tak jednoduchého, jako vyměnit olej nebo pneumatiky rotace. To vám dá alespoň lepší náznak jejich schopnosti, odbornost a vstřícnost, než větší problém nastane.

Vždy si přečtěte návod k obsluze dříve, než začnete opravit své vozidlo. Tam mohou být informace v manuálu, že musíte vědět, s cílem zabránit, aby obrovskou chybu. Ujistěte se, že nemusíte ztrácet čas a peníze, ujistěte se, že podívat se přes svůj manuál předtím, než začnete.

Scout z renomované auto opravna, než budete potřebovat jeden. Najít dobrý automobil, servis, obchod může trvat nějaký čas a úsilí. Nechcete čekat, až jste v zoufalé potřebě opravy, protože vás mohou dostat do prvního obchodu, který najdete. Místo toho, zeptejte se přátel na reference a podívejte se na BBB záznamy v dostatečném předstihu, takže jste plně připraveni, když auto potíže stávky.

Jakmile jste pracovali na brzdy, než je vezmete ven, aby vyzkoušet si je, měli byste je nechat vykrvácet. Po krvácení procesu, ujistěte se, že brzdová kapalina je čerpána. Pozorně zkoumat, jestli některá úniku došlo. Nechcete docházet na brzdovou kapalinu. Pak jste připraveni vyzkoušet řídit vaše auto na silnicích, které nemají velkou návštěvnost. Začít pomalu a postupně nabírat rychlost k určení, zda problém je vyřešen.

D ne spadnout na “výměnu oleje zdarma” trik. Je to jen způsob, jak někoho přesvědčit vás, že zbytečné věci, které je třeba udělat, aby vaše vozidlo. Většinu času, low-kvalitní olej se používá, a to není dobré pro vaše auto. Držet s pomocí typ oleje doporučuje výrobce.

Poslouchej svůj instinkt. Pokud si přinést své auto do obchodu a technik se nezdá být na nahoru a nahoru, zvažte jít někam jinam. Přinejmenším osoba, pravděpodobně nezajímá, že hodně o vás a vašem autě, a vy si zaslouží lepší servis, než to.

Když přijde na brzdy na autě,poslední věc, kterou chcete udělat, je nechat to jít. Věnujte pozornost okamžitě na nějaký neobvyklý hluk nebo změna tlaku při použití brzdy. Čím dříve budete řešit problém, tím méně těžké to bude, šetří peníze, stejně zmírnění obavy o bezpečnost.

V těchto dnech, existuje nespočet nečestné automatické opravy služby, které se nemůže dočkat, až podvádět vás ze své těžce vydělané peníze. Ujistěte se, že vyhnout se těmto podnikání pomocí tipů uvedených v článku výše. Vaše úsilí bude dobře stojí za to v end.