Obrovský Penis

Jednoduché Nápady, Aby se Studentských Půjček Ještě Lepší,

Zdá se, jako by téměř každý den, tam jsou příběhy ve zprávách o lidech, kteří bojují s obrovskými studentských půjček. Získat vysokoškolský titul to za to asi nestojí za takovou cenu. Nicméně, tam jsou některé skvělé nabídky na studentské půjčky. Najít tyto nabídky, použijte následující rady.

Pokud máte pevný čas splatit své studentské půjčky, zavolejte svého věřitele a dejte jim vědět. Tam jsou obvykle několik okolností, které vám umožní kvalifikovat pro prodloužení a/nebo platební plán. Budete muset předložit důkaz o této finanční těžkosti, takže buďte připraveni.

Není prodlení na studentské půjčky. Prodlení na vládních úvěrů může mít za následek důsledky, jako je obložený mzdy a daně, vrácení daně sražené. Splácet soukromé úvěry mohou být katastrofa pro všechny cosigners jste měli. Samozřejmě, splácet jakýkoliv úvěr rizika vážné škody na vaší kreditní zprávy, které stojí ještě více později.

Zkuste nakupovat pro své soukromé půjčky. Pokud potřebujete půjčit více, poraďte se se svým poradcem. Jestli soukromé nebo alternativní úvěr je vaše nejlepší sázka, ujistěte se, že porovnávat položky, jako jsou možnosti splácení, poplatky a úrokové sazby. Vaše škola může doporučit nějaké věřitele, ale už není nutné, aby si půjčit od nich.

Udržet jistinu na vaše studentské půjčky tak nízké, jak je to možné, dostat své knihy jako levně, jak je to možné. To znamená, že nákup je používají nebo hledají on-line verze. V situacích, kdy profesoři, aby si koupit kurz čtení knih nebo jejich vlastní texty, podívejte se na campus vývěsky k dispozici knihy.

Používat své studentské půjčky peníze moudře, nakupovat v obchodu s potravinami, místo toho, jíst hodně jídla. Každý dolar se počítá, když si bere půjčky, a tím více můžete zaplatit své vlastní školné, tím méně zájmu budete muset zaplatit později. Ukládání peněz na životní styl znamená menší půjčky každý semestr.

Limit částky, kterou si půjčit na vysokou školu, aby se vaše očekávané celkové první rok plat. To je realistický částku splatit do deseti let. Jste neměli platit více než patnáct procent ze svého hrubého měsíčního příjmu směrem studentské půjčky platby. Investovat více, než je to nereálné.

Když jste vyplňování žádosti finanční pomoc, ujistěte se, že jste pozitivní, že jsou žádné chyby. To je klíč, protože to může určit, kolik půjčku, peníze můžete získat. Pokud si nejste jisti, zkuste mluvit s finanční pomoc odborníka, aby nám pomohl.

Podívejte se do jídla plány, které umožňují platit za jídlo. Tímto způsobem, nebudete platit za každou jednotlivou položku; všechno bude součástí pro vaše předplacené paušální poplatek.

Pokud chcete vidět své studentské půjčky dolarů jít dál, vařit si jídlo doma se svými spolubydlícími a přáteli, místo toho, aby šel ven. Budete trávit méně na jídlo, a mnohem méně na alkoholu nebo nealkoholické nápoje, které si koupíte v obchodě, místo objednání ze serveru.

Studentské půjčky, které pocházejí od soukromých subjektů, jako jsou banky často přicházejí s mnohem vyšší úrokovou sazbu než ty z vládních zdrojů. Nezapomeňte to při podávání žádosti o financování, tak, že nemusíte nakonec zaplatí tisíce dolarů v extra úrokové náklady v průběhu své vysokoškolské kariéry.

Aby sbírat své studentské půjčky jako uživatelsky přívětivé, jak je to možné, ujistěte se, že jste oznámily bursar ‘ s office ve vaší instituci o nadcházejících finančních prostředků. Pokud nečekané vklady ukázat bez doprovodné dokumenty, je pravděpodobné, že být administrativní chyba, která udržuje věci z práce hladce na vašem účtu.

Vím, že jde o vaše milost období. Vaše bezúročné období je čas, který máte po opuštění školy, dokud vaše první platba je splatná. Lhůta se může lišit, v závislosti na druhu půjčky, kterou máte. Chybí vaše první platba není dobrý způsob, jak začít svůj plán splácení.

Nechápejte chamtivý, když jde o přebytek finančních prostředků. Půjčky jsou často schváleny pro tisíce dolarů výše předpokládané náklady na školné a knih. Přebytečné prostředky jsou pak vypláceny na studenta. Je hezké mít, že další vyrovnávací paměti, ale přidané úroky nejsou tak docela pěkné. Pokud přijmete další finanční prostředky, vzít jen to, co potřebujete.

Ujistěte se, že naučit, jak vytvořit a udržet rozpočet předtím, než jdete na vysokou školu. To je velmi důležitá dovednost mít, a to vám pomůže, aby co nejvíce z vaší studentské půjčky financování. Ujistěte se, že váš rozpočet je realistický a opravdu odráží věci, které budete chtít a potřebovat celé své vysokoškolské kariéry.

Být jisti, všechny vaše papírování je správné. Je důležité, aby své věřitele vědět, kde jste za všech okolností. Číst celý dohody a ujistěte se, že jste to pochopili. Pokud najdete chyby, starat se o ně hned. Poskytnout veškeré požadované informace včas. Začít splácet své studentské půjčky ihned.

Investovat do vaše studentské půjčky platby. Pokud máte peníze navíc, dát to směrem k vaší studentské půjčky. Když toto provedete, budete investovat do svého života. Jak se vaše studentské půjčky z cesty bude trvat zátěž z ramen a můžete užívat svůj život.

Jen proto, budete muset půjčit peníze na vysokou školu, neznamená, že budete muset obětovat roky svého života splácet tyto dluhy. Existuje mnoho skvělé studentské půjčky jsou k dispozici za velmi přijatelné ceny. Pomoci sami získat nejlepší nabídku na půjčku, použijte tipy, které jste si právě přečetli.