Ochlupení Penisu

Váš Osobní Průvodce Nákupem Notebooku,

S všechny nové technologie v noteboocích dnes, to může být matoucí, aby i ty zkušený uživatel notebooku. Nevím, kolik zkušeností máte s notebooky, tam je vždy více se učit vzhledem k měnící se technologie. Čtěte dál a dozvědět se o všechny nejnovější pokroky v notebooku, technologie, která může kdokoliv použít.

Vždycky případě dát váš laptop v případě, že budeš brát z domova. Ať už se chystáte do školy s ním nebo s ní na dovolenou, budete chtít tuto ochranu. Jen házet své notebook do batohu je skvělý způsob, jak mít to poškození docela snadno.

Zvažte, chůze do obchodu a fyzicky se snaží notebooku, a to i pokud máte v plánu koupit on-line. Koupi notebooku on-line je skvělý nápad pro z mnoha důvodů, ale to může být těžké získat jasnou představu o tom, co vypadá jako stroj. Pokud můžete zvládnout to v obchodě, budete mít větší pohodlí nákupu, ať už si ji koupíte přímo tam, nebo on-line.

Pokud hledáte, co je nového, a horko v noteboocích, zvažte nákup konvertibilní notebook. Tyto notebooky mohou fungovat jako tablet (například Apple iPad) a pak snap přímo do klávesnice základny s rozšířeným zpracování pravomoc jednat jako plně napájen notebook. Tyto jsou velmi zajímavé produkty.

Při pohledu na laptop, nechápu počítači víc, než potřebujete. To může znít působivé, že máš hodně paměti na vašem počítači, ale pokud nebudete potřebovat tolik paměti, ztrácíte peníze. Držet s notebookem, který pracuje pro váš životní styl, a budete platit méně.

Zvažte dotykový displej laptop. Stále více a více software pro Pc je vytvořen s technologií dotykové obrazovky v mysli, což znamená, tato možnost se stává stále více důležité, jak čas pokračuje. Zakoupením technologie nyní, můžete využít dotykový displej vlastnosti a není cítit nutnost re-buy jiného počítače za několik let.

Značky důležité, pokud si kupujete notebook. Některé mají lepší služby než ostatní, zatímco jiní jsou známé pro jejich robustnost. Pověst pro některé společnosti v průběhu času měnit. To je obvykle dobrý nápad, aby se držet s přiměřeně dobře-známé značky a zkontrolovat on-line recenze od kupujících, předtím, než učiní konečné rozhodnutí.

Při koupi přenosný počítač, je to dobrý nápad, aby zvážila, jak budete používat to, než si porovnat různé modely. Pokud děláte jen základní zpracování textu a kontrole svůj e-mail, nebudete potřebovat stejně výkonný notebook, jako někdo, kdo má v úmyslu hrát video hry.

Být flexibilní ve svém rozpočtu při hledání ideální notebook. Možná budete muset strávit trochu více, než se předpokládalo. S technologií se mění tak rychle, základní notebook bude zastaralý a překonaný v žádném okamžiku. Malá úprava v specifikace můžete rozšířit notebook je životnost i několik let.

Vždy zkontrolujte životnost baterie očekávání pro notebook. Pokud jste často na cestách, mají nejdelší životnost baterie, je to možné, bude nezbytně nutné. Specifikace, které vidíte na využití baterie může často odkazovat na notebooku běží na minimální nastavení. Podívejte se na specifikace a soudce na základě své předpokládané potřeby.

Pamatujte si, že notebook není dlouhodobá investice. Budete pravděpodobně používat pouze maximálně šest let nebo tak, než budete buď jsou nuceni sehnat náhradu nebo se rozhodnout, že to je prostě příliš zastaralé. To znamená, že jste měli faktor v náklady na výměnu při stanovování svého rozpočtu.

Aby se klávesy na klávesnici notebooku lépe vidět, použijte jednu z těch mezipřistání klávesnic, které přicházejí v jasných barvách s větší postavy. Oko kmen, který je dodáván s tráví dlouhé hodiny u počítače, můžete udělat menší postavy obtížné vybrat, tak, aby se věci jednodušší na vaše oči se s jedním z těchto speciálních klávesnic.

Přemýšlet o tom, jak tablet, pokud váš notebook je pouze pro vaši zábavu. S tablety si můžete stáhnout aplikace, dává vám možnost mít veškerý software, který potřebujete na dosah ruky. Většina se může bezdrátově připojit ke klávesnici, a oni vám umožní psát e-maily, recepty a poznámky.

Potřebujete CD-rom? Mnoho počítačů dnes nepřijdou s CD disky. Pokud potřebujete nebo chcete v počítači, ujistěte se, že každý počítač uvažujete o koupi má CD-rom. Pokud si nejste jisti, zda budete potřebovat jeden, vždy můžete koupit externí CD-rom.

Tak moc nová technologie přispěla k popularitě notebooků v posledních letech, že to může být matoucí vybrat ten správný. To je místo, kde skvělý článek, jako je tento, jsou k dispozici zlomit to všechno dolů pro vás. Tipy tady si snad dali jste skvělé místo pro start na vašem notebooku cestu.