Pánské Přirození

Ryby Nejsou Kousání-Zvyšte Své Štěstí S Těmito Tipy

Rybaření je zábava, aby se zapojily s přáteli a rodinou. I když se zdá jako snadný sport zvládnout, pravda je, že potřebujete vědět předtím, než si můžete vybrat správné vybavení, místo, návnady a návnady, atd. Tento článek slouží jako skvělý výchozí bod, aby se dozvěděli více o rybaření.

Při výuce malých dětí na ryby, měli byste začít tím, že umístí bobber plovoucí na jejich linii. Když ryba kousnutí návnada, bobber se ponořit pod vodu, což umožňuje mladík vědět, že mají sousto. Bobbers jsou používá mnoho rybářů, stejně jako děti.

Při použití živé návnady na ryby, ujistěte se, že vám přinese řadu návnadu. Některé ryby preferují jeden druh návnady, zatímco jiné ryby mohou preferovat jinou. Možná budete chtít navštívit obchod, který nabízí celou řadu různých návnady před odchodem na své rybářské dobrodružství.

Pokud nejste mají úspěch s jednou barvou z umělé návnady, zkuste změnit na jinou barvu. Tento tip je užitečné zejména pro někoho, kdo byl celý den venku, aniž by chytat nic. Někdy neobvykle světlé návnady je ryb dost zvědavý na to zkusit. Dokonce i odstín, který je pro ně nové, může stačit.

Chápu, že když jdete do vody, vítr bude silnější a na druhé straně, teplota se bude chladnější. Proto, pokud jste rybaření, vždy přinést bundu odolat tyto účinky. To bude vás v nejpohodlnější pozici je to možné na vaší cestě.

Když používáte housenky a jsou pomocí těžké line na ryby s, ujistěte se, že grub má ostrý a silný háček. Drž se dál od háky, vyrobené s jemné drátěné protože bass lze snadno narovnat ty háčky. Můžete použít tenký drát háčky při lovu s lehkými line, protože jsou vhodnější pro měkčí háček sady.

Dodržujte všechny správné bezpečnostní opatření, když si ryby z lodi. Nosit vestu po celou dobu, a ujistěte se, že jste pochopili, jak nosit a používat správně. Cvičení tolik upozornění jak je to možné. Jste vy nebo někdo s vámi, by měli být důkladně obeznámeni s bezpečné ovládání vaší lodi.

Pokud chcete, aby se některé rybářské přátele, zvažte vyrazíte na párty na lodi. Párty na lodi, nabídne vám všechny nástroje, které potřebujete pro vaše rybářské dobrodružství. Kromě toho, oni budou často mít ryby na čáře a dokonce i vyčistit to pro vás. Zatímco oni jsou tvrdé práce, můžete si vychutnat svůj čas na ryby s vaší nové přátele.

Aby co nejvíce z vašeho spinnerbait pouze o casting v přímém slunečním světle. Světlo je zásadní pro získání své spinner flash a přilákat ryby. Také, pokud zjistíte, že ryby jsou ochotni kousnout holé spinner, přidat trailer jako červ, aby přidat další rozměr zájem.

Jak si boj s rybou na vaší lince, pečlivě sledovat jeho pohyby. Na lyžích by se měl zpomalit, dokud vaše ryby padá k jedné straně. To znamená, že je unavený, a to je ideální čas na naviják. Odolat pokušení blbec řádku, než se převalí na jeho straně.

Zůstat tichý jako je to možné, když se snaží chytit rybu. Ryby nemají rádi hodně hluku, a pokud jsou hlučné, jdou plavat pryč od vás. Mějte jakékoliv mluvení na minimum. Pokud máte rádio, udržujte hlasitost nízká.

Zvažte použití háku nebo čistý chytit větší ryby. Budete moci grip větší ryby líp s háku. Čistý může být lepší možnost, protože je zde menší riziko poškozování ryb, takže je pro vás jednodušší připravit později.

Pokud jste rybaření pro první čas, naučit se s levným zařízením. Pokud jste novým rybaření, je to chyba, jít ven a koupit nejdražší prut. Začít pomocí středně drahé zařízení, a pokud zjistíte, že máte rádi sport, můžete upgradovat na pozdější dobu.

Obecně platí, že většina lidí, kteří jít na ryby chcete chytit něco. Pokud jste jedním z těch lidí, pravděpodobně jste přemýšlel, co můžete použít, aby co nejlépe zajistily, že dostanete vzrušení, navíjení některé odrůdy ryb, takže nemusíte jít domů s prázdnýma rukama. Nejuniverzálnější návnadu, která upoutá velké množství ryb, je “žížala” nebo “nightcrawler”. Vlákno na malé nebo střední velikosti háku a čekat na ryby, aby začít plavat pryč s ním, než jsi blb, prut a háček.

Jak již bylo řečeno, rybolov je velmi populární, jak to slouží jako relaxační koníček a skvělý způsob, jak trávit čas se svými blízkými. Použijte informace, které jste se zde sešli, aby si na zábavu, relaxaci a potěšení, že rybaření může přinést.