Penis Poradna

Naučit Ryby S Těmito Skvělé Tipy

Rybaření může být vzrušující a náročná zkušenost, a to může být relaxační způsob, jak využít svůj čas. Ať už čerstvé vody nebo slané vody rybaření, můžete vytvořit zábavné a relaxační odpoledne, nebo dokonce celou dovolenou. Nezáleží na tom, co vaše úroveň odborných znalostí, nebo to, co vaše rybářské zájmy, následující článek vám poskytne některé skvělé tipy.

Ponechat ulovené ryby ve vodě tak dlouho, jak je to možné. Pokud jste chytil rybu, ale ještě nejsou hotové rybaření na den, pak je důležité nechat ho ve vodě. Můžete ho přivázat k lodi a vlečné ho za vás, dokud můžete dokončit za den. To pomáhá udržet ryby déle čerstvé na později.

Věnovat pozornost, aby vaše uzlů. Uzly v vlasce jsou, co drží háčky na vaší lince. Nezáleží na tom, kolik ryby, které ulovíte-li háčky zdarma od linie pod tlak. Praxe uzlů s nití nebo jiný materiál doma, než si vzít na vodních cestách.

V chladném počasí, platin jsou dobrý produkt, mít při rybolovu. Oni vytáhnout linku tam, kde jsou ryby v teplých vodách na dně jezera nebo řeky. Při použití platiny, jejich hmotnost a množství bude záviset na hloubce, že chcete, aby vaše návnady.

Pokud jste vždy loveno od břehu, existuje mnoho věcí, musíte pochopit, než budete provádět loď rybaření. Rozdíly jsou velmi velké a existuje mnoho dalších otázek bezpečnosti při hře, když začnete lovit z přídi na menší lodi uprostřed vody.

Pokud opravdu chcete, aby si svůj den na vodě, udělejte si pohodlí. Investovat do vysoce kvalitní rybářské křeslo a ujistěte se, že jste oblečeni přiměřeně k počasí. Rybář, který není pohodlné se nikdy zůstat na vodě dost dlouho na to mají velký rybářský den.

Chytit bass zkuste použít housenky. Malé grub návnady může pomoci zachytit velké ryby stejně. Jsou vhodné na chytání malých a largemouth bass. Fungují skvěle, když jste rybolov v highland nádrže, kde není příliš mnoho pokrytí se nachází.

Při použití živé návnady na ryby, ujistěte se, že vám přinese řadu návnadu. Některé ryby preferují jeden druh návnady, zatímco jiné ryby mohou preferovat jinou. Možná budete chtít navštívit obchod, který nabízí celou řadu různých návnady před odchodem na své rybářské dobrodružství.

Omezit množství ryb, chytíte. Při lovu může být skvělý, relaxační koníček, to je obecně považován za velmi špatnou formu, aby se chytit více ryb, než máte v úmyslu jíst, nebo sdílet. Pokud jste prostě lov pro sport, pak byste měli uvolnit ryby zpět do vody. To vám pomůže, aby si sport a nechat ryby pro ostatní.

Zvážit se vydáte na ryby během úplňku. Úplněk má vliv na vodu a může se ryby více aktivní. Také možná zjistíte, že tam jsou méně lidí u vody v večer, což znamená, máte větší šanci, že velký úlovek.

Dávejte pozor na počasí. Počkejte pár dní po bouři nebo studená fronta. Pokud je voda studená, ryby zůstanou na dně, a ne hledat jídlo. Obvykle, začne voda otepluje zase dva dny poté, co studená fronta prošla oblast.

Když budete muset použít ryby net chytat ryby, ujistěte se, že net jde přes rybí hlavu jako první. S ryby zadejte hlava první snižuje jeho šance, pohybující se kolem a utéct. Ve většině případů, to je nejlepší, aby se net jen když je to nutné.

To je doufal, že myšlenky v tomto článku vám některé zajímavé a účinné způsoby, jak zvýšit vaše rybářské úspěchy a radosti. Rybaření je skvělý způsob, jak se pobavit a užít si venku, ať už jste sami na kánoi nebo na mořské dobrodružství. Vzpomeňte si na informace, které jste se naučili tady, a najdete ještě více radosti ve vaší další rybářský výlet.