Penis V Erekci

Pokud Máte Psa, nenechte Si Ujít To!

Někteří říkají, že psa vlastní, vlastní pes. Jakmile budete mít štěně ve vaší domácnosti, budete pravděpodobně souhlasit. Řekl, že své povinnosti v péči o psa bude skvělé. Přečtěte si o to zjistit, co potřebujete vědět o péči o vašeho psa správně.

Pokud jste přemýšlel, jak získat nového psa pro vaši rodinu, ujistěte se, že jste připraveni na tento závazek. Menší psi bude vyžadovat alespoň 14-16 letý závazek a větší psy si vyžádá nejméně 10 let. Pokud si nejste připraveni na vlastní psa za celý jeho život, pak nevybírejte psa jako domácího mazlíčka.

Pokud váš pes je stále zvykají na proces péče, jen práce s ním nebo s ní v krátkých dávkách. Ženicha asi pět minut a pak se zastaví a přejít na jinou činnost. Nakonec, začít přidávat na dvě nebo tři minuty, aby vaše celkové vzezření času, dokud váš mazlíček je schopen zvládnout celé relace.

Váš pes drápy musí být upraven. Pokud se začnou kroutit pod, pes by mohl zažít docela dost bolesti. Jednoduše koupit nůžky z obchodu. Pokud se necítíte pohodlně dělat to na vlastní pěst, pak si můžete najmout čeledín, aby to pro trochu peněz.

Ujistěte se, že jste psa ostříhat nehty na poměrně pravidelně. Nechcete, aby se příliš dlouho, protože to bude pro ně nepříjemné, chodit a mohou rozvíjet zdravotní problémy. Měly by být v délce, která jen o dotkne země.

Aby se ujistěte se, že váš pes je zdravý, ujistěte se, že umožňují to, aby měli přístup k čisté vodě po celou dobu během dne. Stejně jako u všech živých bytostí, voda je jednou z nejdůležitějších složek. Jedinou výjimkou by bylo, že bys chtěl, aby voda z štěně, za tři hodiny před spaním.

Zkontrolujte, zda vašeho psa obojek je správně nastaven montáží dva prsty pohodlně pod ní a jemným tahem. Tam by měl být jen dost místa, aby to udělat, a ne více, jinak může být schopen, aby se na to vykašlat. Vždy mějte to na, jen za bednu dopravy, jako límec může dostat snagged a zranit.

Dát svého psa skvělé místo na spaní. Každý pes potřebuje postel, aby jeho vlastní, že je teplota kontrolována a pohodlné. Pokud tomu tak není, pes se může střídat spaní místech mezi nežádoucí místa, jako jsou pohovky, když se nedíváš. Postel také mu dává velký pocit bezpečí a sounáležitosti.

Vzhledem k tomu, že vlastní psa, je vaší povinností starat se o něj správně. Jste si vzali čas číst tento článek, tak musíte také vzít čas k provedení jeho doporučení. Jak začnete dělat věci, které jste se naučili, zde najdete věci stanou jednodušší jak pro vás a vašeho psa.