Petrklíč Nadměrné Velikosti

Dozvědět se O Mluvení na Veřejnosti S Těmito Jednoduchými Tipy,

Mluvení na veřejnosti dovednosti jsou užitečné dovednosti. Když víte, jak oslovit dav lidí správným způsobem, vaše šance na úspěch se zvyšuje výrazně. Ať se snažíte, aby se prodej, nebo získat dobrou známku na úkol, postupujte mluvení na veřejnosti dovednosti, aby najít úspěch.

Ujistěte se, že jste se soustředit, jakmile se dostanete ven a začít mluvit. Vaše zpráva nebude přijata dobře, pokud jste příliš daleko od tématu. Udělat vše, co můžete, aby zůstali na původní téma, nebo můžete riskovat vyplašil velkou část své publikum.

Dělat to nejlepší, aby zapamatovat si slova. Po projevu se uloží do paměti, pak můžete začít se starat o své skutečné dodávky. Také, můžete změnit řeč, když jste na jevišti, pokud chcete.

Ujistěte se, že nosit podpůrnou boty, když jste dělat mluvení na veřejnosti. Chcete, aby vaše držení těla, aby se vysoká a sebevědomá, otevřená a uvolněná ramena, takže si vykreslit důvěru. Pokud jste nervózní na jevišti z nohy, kolena nebo nízkou bolesti zad, to bude mít vliv na vaše řeči výrazně.

Když přijedete na pódiu se zhluboka nadechl a zapojit publikum s vaše oči a úsměv. Chvilku uklidnit vaše nervy a používat nervózní energie jako způsob, jak povzbudit svůj projev. Aby vaše publikum cítit vaše nadšení pro to, co mluvíš.

Více mluvení na veřejnosti, budete dělat, tím pohodlnější budete stát. Které vám pomohou získat zkušenosti, které potřebujete, nabízíme jít na místní vysoké škole se podělit o své znalosti s ostatními. Většina učitelů jsou rádi, že mají manažeři navštivte jejich třídy, aby jejich studenti možnost slyšet o různých kariéry.

Přijet o půl hodiny dřív pro mluvení angažmá, takže se můžete seznámit s pokoji. Určit, kde budete během prezentace. Přijít na to, co cesta bude trvat dostat se na stupně vítězů. Ujistěte se, že máte sklenici vody umístěné na pódiu. Tím, že péči o tyto malé detaily, budete se cítit pohodlněji při mluvení.

Vždy noste pohodlné oblečení pro mluvení angažmá. I když musíte nosit oblek nebo formální oblečení, ujistěte se, že vaše oblečení se hodí správně a není se budete cítit příliš horké. Vybrat skromné oblečení pro mluvení na veřejnosti, a ujistěte se, že všechny zipy a knoflíky drží bezpečně tak, že nemáte zkušenosti šatníkem.

Nikdy držet hluboké konverzaci s někým, jen proto, že sedí v jedné z předních řad. Když mluvíte na veřejnosti, všichni by měli být stejně důležité pro vás. Ujistěte se, že každý člověk v místnosti je plně vědoma všeho, co se povídá.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se učit je sledovat. Udělat malý průzkum. Přemýšlejte o nejlepší veřejní řečníci v historii, pak sledovat videa z jejich proslovy. Můžete hodně naučit, když vám soustředit se na jejich manýry a způsob, jak oslovit publikum. Zkuste napodobit ty dovednosti.

Videokazeta pár trénincích své veřejné mluvení angažmá. Když můžete vidět sami sebe v akci tímto způsobem můžete snadno vidět, co můžete zlepšit. To může být způsob, jakým budete pohybovat vaše ruce nebo výraz na tváři. Vidět tento film vám dává více objektivní pohled.

Pokud máte v plánu dát více projevy v krátké době, postarat se, aby se chránit vaše hlasivky. Chraplavý nebo neslyšitelný hlas není pravděpodobné, houpat se diváci názory. Spát s zvlhčovač vzduchu v místnosti, popíjet horký čaj, a pít hodně vody po celý den.

Podívejte se na místo, kde jste naplánovaný projev před konáním akce. To vám dá dobrou představu o tom, kde diváci budou sedět a kde vás bude mluvit. To vám pomůže nastavit si v pohodě, když se tam dostanete, protože tu bude trochu povědomé.

Vyhnout se nervózní gesta a manýry. Nekřižte vaše paže nebo chrastítko klíče v kapse. Použijte své ruce, aby zprostředkovat své body, ale ne moc. Nechcete odvádět pozornost nebo obtěžovat své publikum tím, že mává rukama kolem. Si přítele, se dívat, zkoušet vaše řeč identifikovat gesta nebo pohyby, které mohou být problematické.

Nastavit videorekordér a praxe vaše řeč několikrát a zaznamenávat je. pak se můžete podívat zpět a to, co se v akci. Můžete si dělat poznámky, provést změny, zkuste pro příště praxi. S video se v akci může pomoci posoudit, jak v pohodě jste a jak věří zdát.

Když se chystáte dát své řeči, mají pochopení typy lidí, kteří jsou v davu. Žádné dva segmenty publika jsou stejné, a bude očekávat něco jedinečného, pokaždé, když budete mluvit. Vzdělaná skupina bude chtít vzít něco pryč ze své řeči. Rodina a přátelé budou pravděpodobně chtít, aby se bavil. Bez ohledu na to, kdo je na své publikum, ujistěte se, že zaměřit se na jejich zájmy.

Vyberte si publikum přátele a rodinu, aby vám pomohou procvičit. mohou vám dát cennou zpětnou vazbu o tom, pinty, kde je třeba zlepšit a slova, že je zmatený, oni mohou také pomoci zjistit vaše největší silné stránky a dá vám způsoby, jak vydělat co nejvíce z nich. Mohou také nabídnout nové nápady.

Navštivte svého konání několik dní v předstihu získat ležel na zemi. Být obeznámeni s místnosti, kde budete mluvit, bude všechno jednodušší a pohodlnější. V den události, ujistěte se, že dorazí brzy se stýkat se členy své publikum, a začít vytvářet připojení.

Bez ohledu na to, co důvod, proč budete muset dát řeč, to je velmi důležité, že máte správné dovednosti. Postupujte podle jednoduchých tipů uvedených výše, aby se nejlepší projev, je to možné. To bude obrovský rozdíl v vaše výsledky, když budete mluvit jasně, inteligentně a sebevědomě.