Pilulky Na Zvětšení Prsou

Konec Úzkost, Přečtěte si Tento Článek O Nespavosti

Vaše celkové zdraví, je závislá na spánku. Také, duševní zdraví je závislé na tom, že odpočíval. Pokud vás trápí nespavost, je pravděpodobné, že vaše tělo je systém je v nepořádku, ale tam je pomoc k dispozici.

Aby vaše ložnice čisté a bez nepořádku. Odstraňte televizi, počítač a další elektronická zařízení. Nemusíte studovat, dívat se na TELEVIZI nebo pracovat v posteli. Zdobí vaši ložnici v uklidňující barvy, které vám pomohou cítit uvolněně a udržet dekorativní předměty na minimum. Vaše ložnice by měla být relaxační místo, kde můžete jít spát.

Stres z každodenních činností, může být hlavní příčinou nespavosti. Nějaký čas trvat, než se dostanete do postele, aby se uvolnil starosti a stresující myšlenky na den. Praxe hluboké dýchání cvičení, jasnou mysl, a vytvořit seznam věcí, které budete dělat příští den uvolnit všechny starosti z vaší mysli.

Pokud máte potíže s usínáním konzistentně, možná budete muset změnit některé své návyky během dne. Neužívejte zdřímnutí během dne. Tyto nap zmást své tělo a učinit z něj obtížné mít přirozený rytmus spánku. Takže vystřihnout denní zdřímnutí pro některé skvělé noční spánek.

Pokud spánek naprosto vám uniká, ne jen ležet a bát se spánkem. Zkuste dostat z postele, a dělal některé lehké činnosti, jako je teplé koupele, nebo trochu čtení. To může být jen tolik aktivity, aby se vám zapomenout na své problémy se spánkem, a pomůže vám usnout.

Pokud máte potíže se spánkem, první věc, kterou byste měli udělat, je navštívit svého lékaře primární péče. Občas, tam je základní zdravotní porucha, která může být příčinou vašich příznaků. To by mohlo být stejně jednoduché jako stres nebo úzkost. Nicméně, to je nejlepší, aby se odhlásila a pak jít od toho.

Zvažte, aromaterapie pomoci uvolnit své tělo a mysl. Koupit vonné svíčky a potpourri a umístit tyto věci do své postele. Nespočet nespavce našli nějaké studijní úlevy od tohoto all-přírodní koncept. Levandule je dobrá vůně zkusit, když potřebujete spát.

Obzvláště pokud pracujete v kanceláři, a ne zapojit v mnohem fyzické aktivity během dne, vytvořit cvičení plán pro sebe. Jen 15 minut denně aktivita může pomoci, jak dlouho budete dělat tak dobrou dobu 30 minut nebo více před spaním. Cvičení umožní získat kyslík potřebujete odpočinout a dobře spát.

Vytvořit noční rutiny a držet se ho. To může být stejně jednoduché jako při teplé lázni, dát na pohodlný spánek opotřebení a čtení odpočinkovou knihu. Vytvořením rutina, ty jsou klimatizace vaše tělo připravit se na spánek. To může pomoci vám dostat se do pohodlné rytmus spát ve stejnou dobu každou noc.

To je často lákavé použít spánku pomoc, aby vám pomohou usnout, ale používat je moudře, protože mohou být návykové. Poraďte se se svým lékařem o tom, a požádat ho o pomoc.

Netráví deset hodin spát. Neexistuje žádný způsob, jak dohnat ztracený spánek. Spát jen počet hodin, které budete muset se cítit svěží. Pokud budete spát více, než to, že může ve skutečnosti být příčinou sebe problémy pro příští noc spát. Nastavit alarm, pokud potřebujete.

Pokud chcete mít spaním svačinu, tak nejméně hodinu před spaním. To dává váš žaludek čas na zpracování potravin, zajistí, že nebudete cítit plná nebo nafouklá, když si lehnout. To může také pomoci s pálení žáhy může řešit v posteli.

Pití může způsobit, že se usnout, ale to také vede k probuzení v uprostřed noci, nespavost, bolesti hlavy, nevolnost a jít na záchod často. Vaše nejlepší sázka je vyhnout se alkoholu úplně, pokud chcete mít dobrý noční spánek často, takže pít mléko, džus nebo čaj místo.

Pamatujte si, že nespí není tě zabít. Pokud nejste spaní na celou noc po noci, trochu únava nebude konec. Zatímco stresující, by to neměl být problém, jste posedlí, nebo budete bojovat ještě s usínáním, jak budete starat o to spaní.

Vyhnat všechny elektronické gadgets a věcičky z vaší ložnice. To může být těžší usnout s počítač nebo TELEVIZI ve svém pokoji. Ujistěte se, že jste také vzdálenost sám sebe pryč z vašeho mobilního telefonu v noci. Neměli byste používat svůj prostor pro více než cokoliv jiného, s výjimkou spaním činnosti. Každý druhý pokoj mohou být použity pro každý další úkol.

Dobrý spánek udržuje vaše tělo, mysl a imunitní systém, silné a zdravé. Občas v noci špatně spát nebude výlet vás příliš mnoho, ale opakované noci, nedostatek spánku může způsobit katastrofu na vašem životě. Dát rady, které jste se naučili tady na práce, které pomohou udržet nespavost na uzdě.