Plasticka Operace Penisu

Bitva Ekzém S těmito Užitečné Tipy

– Li vaše pokožka je červená, podrážděná, zanícená, nebo šupinatá vypadající, můžete být trpí kožní onemocnění známé jako ekzém. Nikdo si není zcela jistý, co je příčinou tohoto stavu, ale to postihuje děti a dospělí po celém světě. Tento článek bude sdílet některé užitečné rady o léčbu a prevenci tohoto stavu.

Udržet konstantní teplotu ve vašem domě. To znamená, že budete muset použít klimatizační systém, na různých místech v průběhu celého roku. Pokud se teplota pohybuje příliš mnoho, které mohou být příčinou vašeho ekzému. V zimě, to může být nejlepší, aby si chladné mlhy zvlhčovač vzduchu, stejně tak, že vaše pleť není vyschnout.

Společné léčby pro ekzém patří topické krémy a masti, které obsahují kortizon. Můžete zkusit hydrokortizon, které lze zakoupit v místním obchodě s drogami. Jestli to nebude uklidnit vaše ekzém, měl bys mluvit se svým lékařem o možnosti získání silnější předpis od něj. Tyto budou fungovat jako ostatní steroidní krémy, ale bude moci být použita po delší dobu.

Vaše tělo teplota by mohla mít dopad na vaše ekzém. Je příliš horká může způsobit, že se potit, což je kůže podrážděná a svědí. V zimě, vlhkost uvnitř je poměrně nízká, což by mohlo způsobit kůži vyschnout a stát se svědění. Mějte tyto věci na paměti, co mohl, aby váš ekzém světlice-up.

Věnujte pozornost vašich rukou. Protože si umýt jim po celý den, mohou získat velmi suché a jsou náchylnější k ekzému. Pokud jste zapojen do činnosti, která zahrnuje vody, jako je mytí nádobí, používejte gumové rukavice. To vám pomůže chránit vaše kůže z vody po celý den.

Odolat nutkání se poškrábat. Poškrábání zesílí pouze, že svědění pocit. To může také způsobit poškození kůže, včetně infekce. Najít jiné způsoby, jak zmírnit to svědění. Používejte zvlhčující krémy, léky, studené obklady, a dlouhé vsákne ve vaně místo. Tyto metody zmírnění svědění a budete se cítit lépe.

Takže si myslíte, že máte ekzém. Už jste navštívili lékaře ještě potvrdit vaše self-diagnóza? Nejen, že jsou tam několik druhů ekzému, tam je také několik kožní onemocnění, které jsou velmi podobné ekzém. Pouze profesionální jako dermatolog má vzdělání a zkušenosti, aby se přesnou diagnózu. Jediný způsob, jak zažít účinná léčba je tím, že přesnou diagnózu vašeho stavu.

Prach může způsobit problémy. Spíše než suché utírání prachu, použijte vlhký prach metody namísto. To vám pomůže zachytit prach, spíše než jednoduše šíří kolem domů. Také, protože koberce a koberce jsou majákem pro prach, snažte se mít je v domě, pokud je to vůbec možné.

Ekzém způsobuje, že nejsou všeobecně známé, a zatímco není tam žádný lék, existuje účinná léčba k dispozici. Jeden druh ekzému je známá jako chňapkami, a to způsobuje velmi suché a popraskané kůže. Pokud trpíte ekzém na ruce, vždy používejte gumové rukavice při mytí nádobí. Pokud máte latex-citlivost, zkuste nosit tenké bavlněné rukavice pod pro udržení vaše kůže chráněna. Po mytí nádobí jemně čisté a suché ruce a poté naneste hydratační krém okamžitě.

Dostat do vany, pokud máte pocit, ekzém break-out. Nejen, lázně přidat nějaké tolik potřebnou vlhkost na kůži, ale také je potřeba k odstranění nečistot a dráždivých látek, které mohou být příčinou přerušení. Nechcete přidat oleje nebo parfémy do koupele.

Tady je jeden hluboký léčby pro červené, suché, svědění kůže způsobené ekzém. Při přípravě na postel, umyjte si ruce jemným mýdlem, opláchněte teplou vodou a opatrně jej osušte. Slather na silnou vrstvu vazelíny na rukou. Vytáhnout na některé tenké bavlněné rukavice a jít na kutě. Druhý den ráno se vaše ruce budou hladší a méně svědí.

Máte dítě, které má ekzém? I když jste se snažili, aby dítě před poškrábáním oblasti kůže, které svědí, to ještě stane. K minimalizaci výše škody, když oni podlehnout svědění/scratch cyklu, aby se vaše dítě nehty připnutý krátký. Aby se zabránilo jejich poškození, poškrábání během spánku, pokrýt jejich ruce s měkkým, bavlněné rukavice.

Když se vezme vanou nebo sprchovým koutem, používejte pouze velmi jemné čistící prostředky. Nenechte drhnout příliš těžké. Poté, co se sprchou nebo vanou, pat suché kůže jemně. Ujistěte se, že hydratují všude s přírodní olej, jako je olivový olej. To vám pomůže udržet vlhkost z vašeho koupel v kůži.

Koupit dobrý zvlhčovač vzduchu a použít ji, když je suchý vzduch. Můžete použít, pokud rok v suché, aridní klima. Pokud žijete ve vlhkém prostředí, budete potřebovat pouze, aby se ji používat v zimě, kdy topení je zapnuto, čerpání suchého, horkého vzduchu, které rychle vysychá kůže.

Pokud trpíte ekzém, vzít bělidlo vana! To může znít jako absurdní nápad, ale to může pomoci zabránit velké problémy. S ekzémy zvyšuje vaše šance na rozvoj bakteriální infekce a bělidlo může zabít bakterie. Používat tento lék, jednoduše přidejte půl šálku bělidla na koupel dvakrát týdně ve vlažné vodě. Sedět v ní asi pět minut a pak se sprchovat jako obvykle.

Ať už jste nebo někdo víte, trpí ekzémy, radu jste si přečetli zde bude velmi užitečné pro vás. Nemusíte jen pasivně přijmout svůj stav. Přijmout opatření a používat tipy, které jste zde četli ovládat svůj ekzém a zabránit opakující se.