Pohlavni Nemoci

Rychlé Rady, které vám Pomohou Dostat Škůdců Z Vašeho Domova

S škůdců, kteří žijí ve vaší domácnosti, je nesmírně znepokojující. Škůdci mají schopnost zničit jídlo, šíření choroboplodných zárodků a v podstatě způsobují starosti. Zajistit, že děláte to nejlepší, můžete pomocí těchto rad z tohoto článku.

Zeptejte se kteréhokoliv profesionální najmout pro odkazy. Jen proto, že mají reklamu ve zlatých stránkách neznamená, že dělají dobrý obchod. Jsou jediný způsob, jak být jisti, že jste dostat své peníze to stojí, je ověřit, že jejich další zákazníci jsou spokojeni s jejich prací.

Zeptejte se svého hubitele používat nejefektivnější metody první. Mnoho exterminators předpokládat, že si raději dát méně účinné metody vyzkoušet jako první, aby se ušetřit peníze, ale oni velmi zřídka práce. Můžete stejně dobře používat nejefektivnější metody tak, že je hotovo.

Vykouřit vašeho domova na pravidelném základě, pokud jste měl problém se škůdci více než jednou. Někteří škůdci jsou tak naplněna v oblasti, která může být téměř nemožné, aby je z vašeho domova. Nicméně, pokud budete mít preventivní opatření, ty jsou více pravděpodobné, že uspět.

Tvor důkaz ok, je něco, co budete chtít nainstalovat do vašeho podkroví, jak to může zabránit veverky nebo myši od vstupu do vašeho domova. To je důležité, protože tato zvířata mohou přenášet různé typy bakterií nebo nemoci, které budete chtít vyhnout za každou cenu v průběhu roku.

Máte mravence ve vaší domácnosti? Zbavit se těchto hmyzu smícháním trochu boraxu a cukru. Nalijte tuto směs na dosah ruky a vše kolem vašeho domova. Pokud víte, kde se mravenci pocházejí z, nalít velkorysý množství boraxu a cukru v těchto oblastech. Mravenci budou vylosovány v cukru, ale borax je zabije.

Ujistěte se, že zkoumat vaše instalatérské opatrně, pokud máte problémy škůdce. Udržujte všechny jímky, potrubí a kanalizace zdarma dřeváky a zkontrolujte, zda těsní. Jakékoliv nahromadění může přilákat mouchy a šváby, kteří hledají jídlo. Když jste jasné, kanalizace, ujistěte se, podívejte se na ně každý měsíc.

Existuje mnoho udělat sami možnosti, pokud jde o boj proti škůdcům. První, osli, jak vážný problém je, a zjistit, jaké produkty, které potřebujete koupit, aby vypořádat se s problémem. Většina přípravků proti škůdcům lze koupit v supermarketu, i když více trvanlivých výrobků lze zakoupit jinde.

Pokud se chystáte zničit škůdce s chemickými výrobky, mít čas, aby chránit sebe jako první. Nosit nějaké rukavice a najít některé ochranné brýle pro vaše oči. Místo, šátek na nos a ústa, aby se zabránilo expozici chemické látce. Pokud se vám nějaké chemikálie na kůži, opláchněte okamžitě.

Použití arašídové máslo na vaše past na myši. Mnoho lidí následovat staré tradice s použitím kus sýra, ale pravdou je, že je není funguje skoro stejně dobře jako arašídové máslo. Sýr jde stale a nemá zdaleka tak silný zápach. Použití arašídové máslo a vidět, jak moc rychleji to je, jak se zbavit hlodavců.

Přečtěte si štítky a pokyny jakékoliv výrobky proti škůdcům použití důkladně. Více není vždy lepší. Nesprávného použití nebo nadužívání některých produktů může být nebezpečné pro obyvatele vašeho domova. V některých případech je dokonce nezákonné a může mít za následek pokuty nebo vězení, za mřížemi.

Komár zamoření ve vašem dvoře může být velmi problematické, a to zejména v pozdním létě. Aby se zabránilo komárů z mořit vašem dvoře, a používat jej pro chov, ujistěte se, že nemáte žádné stojaté kaluže vody ve vašem dvoře. Měnit vodu v ptačí lázně každý týden a vyhnout se vody build-up v písku, krabice a jiné nádoby.

Při stolování na zahradě, mějte sladké nápoje a látky, potažené nebo v uzavřených nádobách. Bodavý hmyz, zejména jsou vypracovány na cukr. Mějte vůně takové potraviny a nápoje, dostat se do vzduchu, nebo piknik může mít více společností, než jste plánovali.

Když si najít stonožky ve vaší domácnosti, je pravděpodobné, že jste vlastně již další škůdce, kteří tam žijí. Stonožky jíst menší hmyz, takže je pravděpodobné, že našli zdroj potravy v rámci vašeho domova. Zkontrolujte, zda pro jiné chyby, jestli ten problém je větší, než byste očekávali.

Snížit komárům napadení, ujistěte se, že nemáte žádné stojaté vody v zahradě. Komáří vajíčka se daří ve vodě díky larvy, které poskytují silný rostoucí životní prostředí. Hledat kolem květináče, váš domov, a vaše zahradní hadice. Tyto oblasti jsou pravděpodobné viníky pro stojaté vody.

Pokud se chystáte použít chemické bázi pesticidů, měl by být použit pouze na praskliny a trhliny. Nestříkejte chemikálie všechny kolem celé místnosti. I když to může zabít většinu škůdců, které se snažíte zbavit, to také dělá to těžké pro lidi, aby dýchat.

Máte-li pěstovat své vlastní ovoce a zeleninu, chránit je s staré punčocháče. To udržuje hmyz pryč, a to může také zabránit ptáků a jiných zvířátek z krást vaše jídlo. Punčocháče jsou levný způsob, jak udržet otravné škůdců z jíst vaše rostliny.

Ujistěte se, že používat své nové znalosti eradikace. Dříve jste chytit problém a řešit to, tím lépe vaše šance, že budou úspěšné. Použít to, co jste se naučili tady, a doufejme, že budete moci zbavit škůdců, které máte.