Potence Wikipedia

Postupujte podle Těchto Tipů K Odstranění Akné Navždy

S akné je, bohužel, něco, co lidé ze všech oblastí života trpět. Klad je, že tato podmínka může být snadno léčit tak dlouho, jak jste použití správných typů taktiky. Zjistit, co musíte udělat, aby boj proti akné, jak budete číst dále.

Správně léčit akné, podívejte se na mytí obličeje nebo peeling s kyselinou salicylovou. Kyselina salicylová, i když to může vyschnout kůži mírně, vyhýbá olej z budovy v póry, což je příčinou akné. Snížit výskyt suché pokožky, vybrat olej-bez hydratační krém.

Dobrý způsob, jak zmírnit tyto problémy s akné je použít něco, co původně pochází od protinožců. Tea tree olej je skvělý lék, který může objasnit problém akné v žádném okamžiku. Koupit ve vaší oblíbené drogerii a jen dab trochu na vatový tampon a aplikovat na problémové oblasti.

Jak se zbavit akné, zvažte nákup anti-akné krém. Možná budete muset vyzkoušet různé značky, najít ten, který pracuje pro vás. Mnoho anti-akné krémy, které se chystáte, aby se vaše pokožka příliš suchá nebo dráždit. Můžete kompenzovat tím, že pomocí hydratační krém.

Uklidit a zabránit akné, zvýšit příjem zinku. Tam je nedávný důkaz, že ukazuje, že příliš málo zinku ve vaší stravě, může být skutečně příčinou akné. Zinek také pomáhá předcházet akné s jeho antibakteriální vlastnosti, je nezbytné, aby imunitní funkci, která léčí pupínky a pomáhá vaše tělo buňky (včetně buněk pokožky), aby správně fungovaly. Potraviny bohaté na zinek patří, shiitake a crimini houby, chřest, zelené kapusty, javorový sirup a krevety.

Zinek je skvělý pro snížení akné. To zpomaluje tvorbu jakékoliv volné radikály, které jsou pod kůži. Doplnění zinku se výrazně sníží cystická akné; dovnitř a ven.

Když vidíte, že beďar, většina lidí jsou v pokušení, aby to pop. Místo toho, nedotýkejte se ho! Praskání zit, uvolnění bílých krvinek, které byly útočící bakterie na tváři. Pak dostanete mini jizvu na tváři, který bude trvat dlouhou dobu.

Jeden z nejrychlejších a nejúčinnějších způsobů, jak snížit vzhled černé tečky je pravidelně aplikovat na bázi alkoholu toner, který obsahuje Totarol. Tato přírodní látka, která je odvozena od Totara strom, má antimikrobiální, antibakteriální vlastnosti. Při aplikaci na kůži pravidelně jako součást péče o pleť režimu, Totarol může obnovit pH rovnováhu pokožky, kácení na počtu teček.

Při jednání s akné, a ne jít činění, ať už venku, na slunci, nebo v interiéru v solárku. Možná jste slyšeli, že sluneční záření může zhoršit váš zdravotní stav. UV záření ze solária, má stejný účinek na akné jako záření ze slunce. Aby se zabránilo vzniku nebo zhoršení akné breakouts, opalování je třeba se vyhnout úplně.

Je důležité, že budete bojovat proti akné. Nemylte se o tom. Pokud můžete použít, co jste se naučili tady, aby vám pomohl ven, měli byste být schopni začít dnes, a zbavit se akné v bezprostřední budoucnosti. Následovat tuto radu k srdci, pokud chcete pomoci zúčtování pokožku a udržuje je jasné.