Prasky Na Zvetseni Penysu

Některé Tipy Pro Pořizování Stres Z Cestování

Cestování může být jednou v celoživotní zkušenost. Ať už se snažíte ušetřit peníze, nebo jít všichni ven, to vyžaduje pečlivé plánování, aby si nezapomenutelný výlet.

Balení extra tašku na špinavé oblečení. Nikdo nechce sbalit své špinavé kalhoty s všechny jejich hezké věci. Balení malé, skládací tašku sbalit špinavé oblečení na zpáteční cestu. Alternativně, přinést pytle na odpadky. Můžete zabalit špinavé prádlo do pytle na odpadky, aby je oddělené od všeho ostatního.

Pokud plánujete letět na výlet, nezapomeňte na nějaké časté leták mil, možná jste nasbíral. To pro tebe není dobré, aby pověsit na ty, jednou už jste pryč na dovolenou. I když nemáte dostatek kilometrů, aby pokryly celý výlet, mnoho společností vám umožní diskontní sazby pomocí mil.

Hodinky ceny i po knize. Některé letecké a hotelové společnosti, nabízíme vám vrácení peněz v případě, že cena rezervace kapky po knize, takže mějte oči na cenu. Alternativně, set-up účet s cenou watcher stránky. Po zadání výhrady, které jste provedli, a cena, kterou jste zaplatili, bude to upozorní vás, když cena klesla o minimální částky požadované pro vrácení peněz.

Pokud se chystáte na výlet, ale nemají prostor, aby se chladnější, tam je jednoduchý způsob, jak ujistěte se, že máte ledové studené vodě na výlet! Noc před odjezdem, vyplnit pár lahví s vodou (ale ne celou cestu na vrchol!) a dát je do mrazáku přes noc. Vezměte je na výlet s vámi na další den a oni si pomalu tát v průběhu dne, takže si s ledové vody.

Pokud jste na cestách, cesta, výlet, styl a máte chytrý telefon, zkuste si stáhnout aplikace, jako GasBuddy, takže se můžete podívat, co čerpacích stanic mají levnější ceny, než se dostanete do města. Výdaje 10-11 centů za galon, můžete přidat až docela dost peněz navíc, které jste mohli strávit jinde.

Při cestování, zdatné turisty bude vždy být na pozor na místní restaurace. Řetězec restaurací, dokonce i jeden patřící do zahraniční řetězce cestovatel neví, nikdy nebude tak barevné jako samostatně provozované restaurace. Nejen, že jsou místně-vlastnil restaurace více zapamatovatelné, jsou často levnější než obecnější možnosti.

Při cestování ve vzdálených oblastech autem není vždy pohodlí zastavit na každém kilometru. Když jste na cestách s dětmi, zejména, může být velmi problematické. Vezměte si s sebou list, takže můžete přikrýt ji přes otevřené dveře vašeho vozidla, aby jim nějaké zdání soukromí, když budete muset udělat, že nouzové zastávce na straně silnice.

Snažte se přinést pouze carry-na tašky. Pokud můžete cestovat nalehko, nebudete muset čelit nepořádek, který je kontrola pult. Jen si vzpomeňte na politiky, o hmotnosti, a být připraveni koupit potřeby zdarma při vašem příjezdu do cíle vaší cesty. Můžete volat své letecké společnosti, aby objasnila veškeré údaje.

Naučit se to brát s nadhledem. Nemáte dodržovat přísný plán, když jste na cestách. Pokud máte pocit, že musí plánovat svou dovolenou, alespoň pero v malé “nic”, kde máte možnost sledovat na cokoliv, co vás zaujala, nebo jen ležela u bazénu s pitím.

To může být docela vzrušující, jak cestovat, a dostanete zažít nová místa. I když můžete mít cestoval v minulosti, můžete zlepšit vaší dovolené pomocí výše uvedených informací. Ať už jsou vaše důvody pro cestování, tyto tipy jsou zde, aby každý výlet příjemnější.