Pumpa Penis

Přečtěte Si Tyto Auta Opravy Tipy, Jak Udržet Váš Motor.

Mnozí lidé chtějí být schopni opravit své vlastní vozy, ale myslím, že je to příliš těžké udělat. Pravdou je, že to není tak těžké opravit své auto, potřebujete jen správné informace pro vás. Můžete najít tipy a rady v tomto článku, který vám může pomoci s auto opravit.

Kontrola převodové kapaliny každé dva až tři měsíce. Nechte motor běžet a otevřete kapotu vašeho auta. Použijte převodovka měrku pro kontrolu hladiny tekutiny. Pokud není dostatek tekutin v přenosu nejspíš máš únik někde v systému. To je nejlepší vzít auto do mechanik, aby mohl najít únik.

Pokud je vaše auto dveře a poklop zámky mají tendenci, aby se stal tuhý, vyhněte se lámání klíč v zámku mazacím nich pravidelně s pronikavým olejem ve spreji. Můžete použít plastový nástavec, který je dodáván s stříkací může dodávat ropu do interiéru blokovacího mechanismu. Pokud jste ztratili tento extender, jen sprej klíč liberálně a přeměnit ji v tuhý zámek několikrát.

Pokud potřebujete nové pneumatiky, nechápu ty použité z garáže, nebo vrakoviště. Použité pneumatiky jsou dobrou volbou, protože oni mohou být nošeny tenké nebo již byla oprava. Zbrusu nové pneumatiky jsou drahé, ale jsou dobrá investice, a pomůže vám zůstat v bezpečí.

Pochopit, jak opravna uvažujete poplatky před podpisem jakékoliv smlouvy. Některé obchody budou účtovat paušální poplatek za práci, zatímco jiní založit na času. Někteří se rozhodnou pro originální díly, zatímco jiní budou používat generika. Víte, co máte před sebou, než být odpovědný.

Pokud vaše auto potřebuje tělo pracovat, ujistěte se, že víte jakou barvu máte na vašem vozidle. Tato informace je důležitá pro technika, který pracuje na autě. Také vaše identifikační číslo vozidla je vždy něco, co je dobré mít po ruce. V mnoha případech, budete muset mít to jen proto, aby nastavit schůzku.

Zkontrolujte, zda různé zdroje informací, než se pokusí automaticky opravit poprvé. Dělat dobré on-line vyhledávání, sledujte instruktážní videa a hledat knihy v místní knihovně a vzít čas mluvit s zkušený mechanik předtím, než se ponoříte zkusit to opravit. Jakmile budete cítit pohodlně s konceptem, aby se seznam věcí, které potřebujete, a kroky, budete muset vzít na opravu úspěšně.

Ujistěte se, že udržet prostor, kde budete pracovat na autě bez rizika. Udržujte své nástroje a náhradní díly zvedl tak, že vy a jiní ne výlet nad nimi. Ujistěte se, že práce v oblasti s dobré větrání tak, že nebude třeba překonat tím, že potenciálně toxické výpary. Mají pytel stelivo pro kočky na ruku na vyčištění skvrny rychle, aby se zabránilo uklouznutí.

Pokud užíváte vaše auto do opravny pro služby, ujistěte se, že víte, jak účtovat za práci. Mnoho obchodů účtovat paušální sazbu pro většinu pracovních míst, ale jiní účtovat na základě množství času, který je potřebný k dokončení opravy. Zatímco obě metody mohou být zcela legitimní, to je užitečné vědět, který přístup vašeho obchodu je používat, které vám pomohou předvídat konečné náklady.

Pokud váš klíč “hole”, když to dáš do zapalování, budete s největší pravděpodobností potřebovat nové zapalování, jakmile je to možné. Mít svůj klíč, hůl obvykle indikuje, že je spínač nedaří. Pokud přepínač není opravena včas, můžete dostat uvízli někde.

Pravděpodobně nejdůležitější součástí vašeho vozidla jsou brzdy. Bez nich nebudete moci řídit. Pokud jsou poškozeny, to může být velmi nebezpečné pro vás. Proto kdykoliv se setkáte s problémy brzd, okamžitě vidět, mechanik, aby je nahradil. To udělat sami, musíte použít gumové boty do demontujte šrouby a uvolněte brzdové destičky. Poté nainstalujte nové brzdy. Nicméně, pokud si nejste pohodlně dělat to, to je nejlepší vidět mechanik. Nechcete riskovat, když jde o brzdy.

Zeptejte se vaše auto opravit shop pro seznam poplatků, než si dovolit žádnou práci je třeba udělat na autě. Zeptat, jak moc nějaké náhradní díly bude stát a jak dlouho oprava se odhaduje, aby se tak budete vědět, kolik hodin práce vám budou účtovány.

Zeptejte se svého mechanik, když on je ochoten použít re-vyrobené nebo repasované díly. Pomocí těchto dílů může ušetřit stovky dolarů, a je dobré pro životní prostředí stejně. Pokud je nechtějí používat, možná budete chtít najít někoho jiného, aby práce na vašem vozidle, protože tam opravdu není žádný důvod, proč ne.

Vše, co je třeba opravit auto je poznání. Každý mechanik a amatérský mechanik je schopen opravit auto a nainstalovat nové díly, kvůli tomu, že znalosti o fungování vozu a opravy procesu. Jste dostali tipy a rady v tomto článku, že aby bylo možné opravit auto. Použít je ke svému prospěchu a štěstí!