Pupinky Na Penisu

Jednoduché Tipy A Rady Pro Uživatele IPhone

IPhone je jeden z nejlepších chytrých telefonů k dispozici právě teď. Telefon může vykonávat standardní funkce, které mnozí z nás zvykli, jako je telefonování a pořizování snímků. Telefon můžete také udělat mnohem více, pokud si to nechat. Získat více z vašeho iPhone, přečtěte si následující článek.

Pokud chcete vyfotit rychle, dvakrát klepněte na své Domovské tlačítko. I když je telefon zamknutý to přinese malou ikonu fotoaparátu, která vám umožní otevřít fotoaparát. Pak můžete použít tlačítka Hlasitosti na vašem telefonu nebo sluchátka, aby snap obrázek!

Využijte kontaktů části vašeho iPhone, aby organizovat všechny vaše přátele a rodinu. To je velmi důležité, jak můžete setřídit všechny vaše kontakty, a také obsahuje spoustu informací týkajících se každého kontaktu. Navíc, na kontaktní obrazovce, jste schopni kliknout na název, a volat nebo text, je okamžitě.

Pokud budete používat svůj iPhone jako odposlouchávací zařízení pro vaše oblíbené mp3, použijte tento trik. Náhodně zamíchat na další skladbu, prostě protřepejte telefon jemně s pohybem zápěstí. To je ideální pro ty, kteří dávají přednost poslouchat, ale nechci se zastavit a vzít čas vybrat další skladbu.

Věděli jste, že na rozdíl od mnoha mobilních telefonů, můžete přiřadit různá vyzvánění pro jednotlivé funkce na vašem telefonu? No, to je pravda! Vše, co musíte udělat, je jít do nastavení, klepněte na zvuky a funkce přiřadit tón. Pro kontakty, klepněte na kontakt a přiřadit vyzvánění na tento konkrétní položka!

Pokud je váš iPhone používá iOS4 platformu, můžete zjistit, že běží více než jedna aplikace, bude výrazně zpomalit výkon telefonu. Double-klepněte na tlačítko Domů vyvolejte seznam všech v současné době běží a zavěšené aplikace. Ťukněte na položku a poté podržte každý z nich, dokud každá ikona wiggles. Pak můžete použít tlačítko delete ukončete všechny nepotřebné aplikace.

Když ve vašem iPhone mail, je to jednoduché, chcete-li uložit kopii obrázku, který budete chtít zobrazit později. Stačí se dotknout obraz na pár sekund, a to bude uložen, aby se vaše uložené obrázky. Můžete pak přistupovat kdykoliv, pokud chcete vidět to znovu, a psát to na webu, nebo ji předá k příteli.

Existují webové stránky, které navštívíte spoustu z telefonu? Přejete si někdy, že jsi měl malou ikonu na domovské obrazovce? No, pokud máte, otevřete webovou stránku v prohlížeči Safari a klepněte na ikonu v horní části obrazovky. Pak si můžete vybrat, aby ji přidat do domovské obrazovce.

Pokud je váš iPhone je zmrazené a tlačí dolů na tlačítko Spánek/Probuzení nefunguje, tam je další možnost. Jen stiskněte a podržte současně tlačítko Domů a Spánek/Probuzení tlačítka najednou. Pak, zobrazí se zpráva s upozorněním na “Slide na power off”. Jít dopředu a dělat jen to. Při restartování telefonu, to by mělo fungovat v pohodě!

Vy jste nemocní z toho, jak rychle váš iPhone těsto zemře? Existuje mnoho způsobů, jak si můžete zachovat životnost baterie. Například, můžete ztlumit světla, zavřete všechny aplikace používáte a ujistěte se, že dát zámek na obrazovce, když je telefon v kapse!

Pokud nemáte neomezený plán zpráv, ujistěte se, že počet znaků je povoleno nastavení na vašem iPhone. Zpráv více než 160 znaků, bude rozdělena, pomocí dvou zpráv místo jedné. Chcete-li zapnout tuto funkci, přejděte na “Nastavení” a pak “Zprávy” a zapněte Počet Znaků. Počítadlo se objeví těsně nad tlačítko “Odeslat”.

Aby se prodloužila životnost baterie, nižší jas displeje na obrazovce. Budete potřebovat pouze jasný displej v matně osvětlených situacích, takže nižší je během dne nebo kdykoliv nebudete používat telefon na nějakou dobu. To je skvělý způsob, jak zachovat životnost baterie, a vyhnout se nutnosti nabíjet telefon tak často.

Na závěr, tam není příliš mnoho smartphony, které mohou odpovídat výkonu iPhone. To může dělat všechny základní věci, které potřebujete, jako je například volání, a mnohem víc. Plný výkon vašeho iPhone může být dosaženo při použití tipy z tohoto článku moudře.