Pyj

Móda: stačí Číst Tento Článek Najít Úspěch

Vaše oblečení, říct lidem o tom, kdo jste. Není těžké dát dohromady oblečení pro příležitosti, pokud víte, jak k tomu přistoupit. Odpovídající barvy a styly trvat trochu praxe. Pokud chceš nějaké tipy, jak můžete mít skvěle vypadající oblečení, které se hodí vaši osobnost, přečtěte si tento článek.

Přidat pásek, aby dokončit svůj vzhled. Možnosti jsou téměř nekonečné, když přijde na styly, barvy a vzory pásů, které si můžete zakoupit v těchto dnech. Být módní tím, že nosí světlé pás s pár hubená džíny, nebo být sofistikované s profesionální černý pás.

Pokud se vám líbí tričko nebo sukni, přemýšlet o tom, jak to ve více než jedné barvy. Protože šaty přicházejí v mnoha různých střihů a stylů, budete pravděpodobně zjistíte, že je obtížné najít oblečení, které se hodí dobře pro vaše tělo typu. Když budete dělat jen získat více než jeden, takže můžete cítit skvěle častěji.

Pokud máte tendenci být trochu na straně těžký, nesnažte se skrýt svůj tvar oblékání v pytlovité oblečení. Větší objem jen zvýrazňuje vaše velikost a dělá vám vypadat nevkusně. Podívejte se na oblečení, které je více vybavená kolem pasu, ale pak se odkloní od své spodní části těla, aby vytvořit více tvar.

Jak aplikovat make-up, závisí na tom, kde budete. Například, pokud se chystáte na pohovor, aby se vaše make-up vypadal přirozeně a zvýraznit vaše nejlepší vlastnost. Například, pokud máte krásné oči, nosit měkké barvy, které zlepšuje barvu vašich očí. Pokud vaše nejlepší vlastnost je vaše lícní kosti, přidat trochu barvy na jablka vaší tváře.

Zeptejte se své rodině, jak se cítí o tom, jak se oblékáte. Řekni jim, že uvažujete o změně, jak se oblékáš a že byste chtěli nějaké konstruktivní zpětnou vazbu od nich. Mohou vám pomoci zjistit, styl, který pracuje pro vás, protože vědí nejvíce o tom, jak jste oblečeni, zatímco život.

Ujistěte se, že cokoliv, co budete nosit, oblečení se vešly vás dobře. To je důležité zejména pro lidi, kteří jsou menší postavy. Velké oblečení, aby člověk vypadat chaotický. Dělají obézní člověk vypadat větší a malý člověk vypadat kratší. Ujistěte se, že koupit oblečení, které se hodí vám dobře, nebo je změněn.

Pokud máte domácího mazlíčka, mějte to na paměti při nákupu oblečení. Není nic více frustrující, než uvedení na roztomilé malé černé šaty, jen aby skončil na které se vztahuje bílé kočičí chlupy druhý si sednout na pohovku. Udržujte domácí zvířata v paměti při výběru oblečení, barvy a tkaniny, a vyhnout se stresu.

Použijte svůj styl šaty zvýraznit svůj majetek a skrýt své nedostatky. Nemusí mít tělo pro low-cut halenky, ale nohy jsou asi tak akorát. Sukni, která je na krátké straně, spárován s stellar vysoké podpatky může být recept pro vaše módní úspěch. Hrát až vaše aktiva.

Když hledáte nový kus oblečení, pečlivě přemýšlet o tom, co již máte. Kupovat něco, co neodpovídá tomu, co máte ve vašem šatníku je to, jak někteří lidé skončí s skříně plné věcí, které nikdy nosit. Ujistěte se, že každý nový kus se hodí do vašeho celkového skříň.

Přemýšlejte o své tělo, než budete nosit tričko s vodorovnými pruhy. Pokud vážíte více, než chcete, vodorovné pruhy, může udělat vizuálně se objeví větší, než ve skutečnosti jsou. Velmi málo jedinců může vytáhnout to vypadat a mít to vlastně jako nic, ale katastrofa.

Když se podíváte ve vašem šatníku, a nemůže najít nic na sebe, je čas bilancovat a vyklidit starých dělat cestu pro nové. Darovat nebo prodat něco, co jsi neměla za rok nebo více. Také zbavit se věcí, které již lichotit vaší postavě.

Nosit barvy, které jsou vhodné pro sezónu. Světlé a pastelové barvy jsou charakteristická měkkost na jaře. Světlé barvy duhy nám, že léto je tady. Nosí hnědé, zlaté a červené pro bohatství podzimu. Nosit zelené, červené a bílé vítejte v rekreačním zimním období.

Zachovat styly atraktivní, aniž by při pohledu kýčovitý. Někdy, tam je tenká hranice mezi vysoké módy a ukazovat příliš mnoho kůže. Skvělý tip, aby se zabránilo překročení hranice je nosit jen jednu položku, která je řez nízké nebo vysoké. Zkuste V-neck tank s tekoucí, kolena délka sukně nebo krátké sukně s přiléhavým halenku.

Šetrnost obchodů může být poklad. Můžete najít zábavu, nepředvídatelný vintage kousky, které se bude otáčet. Nejen, že budete vyčnívat z davu, budete ušetřit pár dolarů stejně. Můžete být ten, oživit trend a přivést skříň zpět do módy!

Aby nakupování oblečení část vašeho rozpočtu. S rozpočtem, můžete se soustředit na to, aby nejlepší rozhodnutí pro váš šatník, aniž by se zlomil! S inteligentní rozhodnutí, můžete si koupit spoustu oblečení s rozpočtem.

Rozhodující část módní poradenství je, že není třeba kupovat něco jen proto, že je na prodej. Zůstaňte věrni, co víte, že chcete a potřebujete a budete moci, aby se vaše skříň v pořádku a vaši peněženku plnou pro položky, které víte, bude vypadat dobře.

Nosit to, co cítíte dobře. To může být lákavé vyzkoušet každý nový módní trend, zejména proto, že jsou kryty tak rozsáhle, ale musíte vědět, sami sebe a to, co budete cítit dobře. Například, to nemá smysl nosit úzké džíny, pokud mají špetku vaše telata, bez ohledu na to, jak módní jsou.

Výběru oblečení nosit nemusí být obtížné. Nemusíte se oblékat jako někdo konkrétní. Být věrný své vlastní chuti a najít svůj vlastní styl. Vyjádřit, kdo jste prostřednictvím svého oblečení. Použít některé z návrhů v tomto článku, a začít bavit dávat dohromady svůj šatník.