Růst Prsou

Potíže S Vaším Psem? Zkuste Tyto Návrhy Za Pomoci Vašeho domácího Mazlíčka Změnit Své Chování,

Pokud máte potíže se snaží trénovat váš malý pes, možná budete potřebovat nějakou pomoc. Tento web je navržen tak, aby pomůže být úspěšný v získávání váš malý přítel pod kontrolou. Existuje spousta tipů zde uvedených, které jsou poskytovány, aby vám pomohl získat pochopení toho, jak vycvičit psa.

Pokud váš přepravka školení váš nový pes nebo štěně ujistěte se, že chápou, bedna je jejich vlastní osobní prostor. Nikdy nepoužívejte bednu jako trest, jinak se začne dívat se na to jako špatné místo a bude se snažit začít bránění se děje uvnitř.

Pokud chcete pomoci váš pes uspět v jeho tréninkového programu, se na chvíli vyzkoušet a myslet jako on. Pochopení toho, jak váš mazlíček názory na svět, může pomoci vytvořit lepší trénink rozhodnutí pro něj. Lépe se hodí váš program je váš pes je osobnost, tím větší úspěch budete mít při tréninku.

Použijte čas, který strávíte se svým psem na procházku jako příležitost k posílení svého tréninkového programu. Nejen, že je to ideální čas k navázání lepšího vztahu s vašeho domácího mazlíčka, ale také umožňuje pracovat na různých cvičení spolu. Procházku se svým psem může být i příjemné a příležitost se učit.

Když jste poprvé přinést domů štěně, ty první dny jsou nejdůležitější. Ty by měly být trpělivý, důsledný a vytrvalý podobě první den vašeho nového štěněte. Dbejte na to, aby vaše štěně dostat pryč s chováním, nebudete dovolit, a pozitivně posilovat chování, které chcete vidět.

Při výcviku svého psa, je důležité, aby se udržet klidný hlas, i když se cítíte frustrovaní. Pokud jste naštvaný, že váš mazlíček nebude, aby si učení a nebude dobře reagují na vaše příkazy. Váš pes by měl nyní tréninkového procesu, spíše než strach ji.

Pevnost je zásadní pro úspěšný výcvik psa. Ty by neměly být velmi přísná a milující celou dobu. Najít rovnováhu na jemný pevnost pro použití s vaším psem. Tímto způsobem budete rozvíjet silné pouto se svým psem.

Při tréninku nepříjemné psa existuje mnoho různých technik, které lze použít. Nicméně klíčovým faktorem je stanovení toho, že jeden je dominantní nad psa, snaží se trénovat. Tím, že zajistí, že pes ví, kdo má na starosti to bude záruka, že pes poslouchá, kdo chce trénovat.

Je-li váš pes běží pryč od vás, nesnažte se ho pronásledovat. Místo, volat jeho jméno a dát příkaz, jako “pojď.” Váš mazlíček výhled honí jako hru a myslí si, že chtějí hrát spolu. Výjimkou, aby tento tip by mohl být, pokud váš pes se chystá vstoupit do nebezpečné situace a nereagoval na příkazy.

Socializaci vašeho psa brzy v životě je stejně důležité jako výcvik poslušnosti. Váš pes se musí naučit, jak se chovat, když ostatní lidé nebo psi jsou přítomny, a neexistuje žádný jiný způsob, jak se naučit této dovednosti. Také, to vám umožní snížit šance vašeho psa trapné.

Nervózní psi mohou těžit z toho, že hrála hudba, když odejdete. Klasická hudba se ukázala být uklidňující pro řadu druhů, a psi nejsou výjimkou. Klidný, uklidňující klasická hudba hrála na měkký objem by mohl být přínosem pro vašeho psa a nechat dům od mlčet, když jste pryč.

Horní chybu jakékoliv majitel psa může udělat během tréninku je vzdát se. Vzdát se příliš rychle a příliš snadno znamená, že jste se vzdala svého psa schopnosti. Váš pes potřebuje čas, trpělivost a důslednost, aby růst. Pokračovat v práci na chování v malých dávkách. Váš čokl je dychtivý potěšit, a tak ho nechal pracovat vedle vás.

Nechci dát smíšené signály. Pokud váš pes dělá něco špatného, a budete smát ho, nebo ho pohladit, pak je pravděpodobné, že zopakovat toto špatné chování na neurčitou dobu v budoucnosti. Jakékoliv zábavní brzy bude snížena, jak jste se snaží neustále rostou společně a učit se nové věci. Bez ohledu na to, jak legrační chybování může být, je nutné, aby správný pes s konzistenci.

Když pracujete na trénink vašeho psa, pozitivní posilování je všechno. Budete muset dát svého psa spoustu šancí, aby se věci do pořádku a pak okamžitě posilovat žádoucí chování. Můžete použít pamlsky, pochvala nebo kombinace obou nechat psa vím, jak jsi šťastný s tím, co právě udělal.

To trvá celou rodinu jak vycvičit psa. Když máte rodinu, psa je důležité, aby všichni členové podílet se na školení. To zajišťuje, že zprávy o tom, co je správné a co špatné, je konzistentní. Zapojení dětí do přípravy zajišťuje, že rodina mazlíček je vidí jako alfa členy rodiny.

Trénink každé zvíře může být velmi obtížné, pokud nevíte, co děláte. Psi jsou zejména hlučné a otravné, což je ještě více obtížné trénovat. Doufejme, tipy na této stránce vám pomohli lépe pochopit, jak se můžete dostat svého psa pod kontrolou, dnes.