Sex S Velkym

Tipy Na Výběru Životní pojistky Potřebujete,

Nikdo z nás není schopen předvídat budoucnost. Možná máme dobrou představu o tom, co se stane v případě současných podmínek i nadále. Ale nejsme schopni předvídat nečekané. Životní pojištění je důležitý způsob, jak poskytovat na nečekané-jak to bude mít vliv na ty, které milujeme. Zde je několik tipů, aby zvážila.

Přijít s odhadem výdajů vaší rodiny a je třeba před nákupem politice. Potřeby každé rodiny jsou odlišné v případě smrti. Zajistit, aby zpravodajství, které si vyberete, je dost pro vaši rodinu, když se to stane.

Při výběru životní pojištění, ujistěte se, že máte dobrou představu o tom, kolik peněz vaše blízké bude vyžadovat. To je důležité, protože výše dluhu, které by mohly být vlevo s břemenem vyplácí po smrti. Zvažte, auto platby, hypotéky, úvěrové karty, dluhy, pohřeb a pohřební náklady, a náklady na výchovu dětí.

Když jste přemýšlel o tom, kolik životní pojištění k nákupu, je to dobrý nápad, aby se aspoň osm nebo deset krát výše vašeho ročního příjmu. S touto částkou, pokud se něco stane, aby vás, vaši rodinní příslušníci budou moci investovat moudře a nadále se starat o jejich životní náklady v dlouhodobém horizontu.

Tam přijde čas v životě, kdy, pokud jste byli dost štěstí, aby se dostal do tohoto bodu, budete chtít, aby zvážila dlouhodobé péče pojištění. Rozhodně byste měli zvážit to, jakmile jste hit své padesátých letech. Pokud jste příliš nemocní nebo nemohoucí, aby i nadále váš současný životní styl, budete chtít mít Plán B, takže si můžete být jisti, vaše potřeby péče budou hrazeny bez ohledu na to, co život hází svou cestu.

Při výběru finančního zástupce, které vám pomohou v životě, pojištění nákupu, ujistěte se, že vybrat jedince, který cítíte v pohodě. Tato osoba by měla pochopit a uznat své cíle a potřeby tak, aby byl schopen poskytnout tu nejlepší radu, pokud jde o produkty, které jsou právě pro vaši situaci.

Při výběru životního pojištění, ujistěte se, že chápete rozdíl mezi termín a trvalé pojištění. Termínované pojištění je dobré pro stanovené období – jakmile to skončí – pojištěný neobdrží dávky. Trvalé pojištění, zatímco dražší, hromadí peněžní hodnotu a je zaručeno, že zůstat v platnosti tak dlouho, jak politika platby i nadále.

Snažte se dostat životní pojištění přes finančního poradce, místo makléře. Makléři, aby provize z životního pojištění, zatímco finanční poradci účtovat paušální poplatky. Poradce bude více užitečné při hledání nejlepší politiky pro jejich potřeb zákazníka, zatímco makléř bude chtít navrhnout politiky, které bude poskytovat jim vyšší provize. Ne, tohle není makléř, ale to by mohlo být, pokud není dobrý vztah, je tvořen s nimi a zákazníky.

Některé životní pojištění vyprší. To je důležité pro vás, aby udržel krok s datum vypršení platnosti vaší životní pojistky, a mluvit dopravce, pokud datum se blíží. Můžete být schopni rozšířit své politiky nebo přepnout do jednoho s různými možnosti pokrytí. Vaše pojišťovna bude schopen dát vám vědět, jaké možnosti máte.

Provést důkladné srovnání různých variant životního pojištění, než se usadit na jednom. Zatímco mnohé politiky patří možnost obnovit, jiní jsou platné pouze omezené množství času. Také, dva stejné politika by mohla mít podobné výhody, ale jeden by mohl být dražší než ostatní. To je velmi důležité, že budete mít čas, aby porovnat politiky, tak, že můžete získat ideální politiku pro vás.

Pokud jste nákup životní pojištění pro první čas, nezapomeňte, že pojištění je pro ochranu, ne pro investice. Pojištění poskytuje pouze ochranu bez spořící složky, a je tedy mnohem levnější, než celé nebo univerzální životní pojištění. To je téměř vždy lepší koupit termín pojištění.

Životní pojištění je jedním z těch věcí, které chceme koupit, ale doufám, že nebudou použity-alespoň po dlouhou dobu. Tyto tipy vám poskytnout poradenství při výběru životního pojištění na krytí budoucích ustanovení pro vaši rodinu v případě, že tam nejsou. Jeho největší hodnotou je klid pro vás a vaše blízké.